1000'ler Kulübü

Başlatan rumar80, 22 Ekim, 2010, 09:15:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Tebrikler. Bende sizlere yetişmek için kastırıyorum ama zor sanırsam ;D

darkwood

000 lı ilk klüp olan 1000'ler klubümüze hoş geldin Ekrem, hayırlı ve uğurlu olsun.
Yakın zamanda Abbas ve Fatih'in de aramıza katılmasıyla inşallah daha fazla üyeli bir klup olacağız.
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: darkwood - 03 Aralık, 2011, 17:51:19
000 lı ilk klüp olan 1000'ler klubümüze hoş geldin Ekrem, hayırlı ve uğurlu olsun.
Yakın zamanda Abbas ve Fatih'in de aramıza katılmasıyla inşallah daha fazla üyeli bir klup olacağız.

Teşekürler Mesut abi, dediğim gibi faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Burak

Selamlar herkese,

Aranıza yeni katılan bir çr sevdalısıyim. Conan basta olmak üzere ülkemizde yayınlanan vede benden önce yayinlanmis olan çr lardan bir çoğunu( hemen hepsini :)) takip etmeye çalıştım.
Ancak şimdi farkediyorumki, daha tanıdıkları gereken bir cok çr kahramanı daha varmış. Sizden ricam conan benzeri onerebileceginiz çr varmı?şimdiden teşekkürler.
Not birde 1000 ler kulübü ne demek?:) iyi akşamlar

hanac

Alıntı yapılan: Burak - 06 Aralık, 2011, 19:53:00
Not birde 1000 ler kulübü ne demek?:) iyi akşamlar

İyi akşamlar Burak, hoşgeldin foruma.

1000'ler kulübü, Foruma en az 1000 mesaj yazan kişilerin oluşturduğu bir gruptur.  :)

Öneriye gelince, madem Conan benzeri istedin.

Özer Sahaf'dan çıkan kalın cilt Solomon Kane'i tavsiye ederim.

Ama forumu dolaş, oku.

Kendi kararını kendin ver.

rumar80

Red Sonja'yı unutma
  Kull da yakında çıkacak

Burak

İyi akşamlar ve hosbulduk :)

Öneriler için teşekkürler.

rumar80

Sevgili Burak gelenektir. Yeni üye tanışma bölümünde kendini tanıtır. Senden de bekliyoruz. (Ben belemesem de  ;))
   Forumu bol bol gez, yaz. Paylaşalım

kalidor

Bence bir Conanseverin en sevdiği 2. çizgiroman ne Kull ne Red Sonja'dır ;) Yıldızların Çocuğu Thorgal...
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Conan benzeri çizgiromanlar Kull, Red Sonja, Thorgal ve yerlilerden Karaoğlan,Tarkan ve Tolga dır. 
Alternatif okunabilecek çizgiromanları düşünürsen, Zagor, Teks, Martin Mystere, Mister No, Spider-Man, Batman, X-men "Wolwerine", Asterix, Tenten, Dampyr ve Brendon önerebilirim.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Abbas Abi'de yeni yıl girmeden 1000'i bulmuş, tebrikler. Arkasından geliyorum :)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Abbas 1.000 mesaj olmuş.

Tebrik ediyorum   :)

rumar80

Abbas helal olsun. Kolay gelsin

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Teşekkürler. Ne çabuk ulaşmışım yahu ;D bu hızla gidersem 2000 lere varmam çok sürmez ;D