Berlin - Marmara Çizgi

Başlatan kafkaesk, 29 Ekim, 2010, 20:52:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

Alıntı yapılan: tulgan - 28 Mart, 2021, 18:42:11
Baştan aşağı yanılıyorsunuz. Sert kapaklı kitaplarımız çizgi roman dükkanlarında satışa çıktı, sipariş alıyorlar. Geri kalan sorduğunuz her şeyi de 10 yıldır olduğu gibi www.marmaracizgi.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Mesela konu Berlin sert kapak, bu da linki:

http://www.marmaracizgi.com.tr/cizgi-roman/berlin-sert-kapakli-ozel-edisyon
.

Yanılmak demiyelim fazla araştırmamak diyelim dün epeyi bir baktım ama ben sizin ilanı face sayfasında gördüm oradan araştırdım https://dukkan.marmaracizgi.com.tr/berlin-ozel-edisyon?fbclid=IwAR3ZYWE2sOANYepN0rDupPKlBtAOOXYDMps4m4Y9LC4CqGzwupuxpF2A8eo
Bu ilanda boyutları göremedim
İlgilendiğiniz için teşekkürler daha önce de yazmıştım pandemi korkusu bır kıtap için kadıkoye inemiyoruz kitapları elliyerek gorerek almak hayal oldu

KenParker

Hiç boşuna aramayın, Sn Marmaraçizgiyi'de açıklama yapmak zorunda bırakmayın! :) Sert kapakla normalin ebatları aynı.

tulgan

Alıntı yapılan: KenParker - 29 Mart, 2021, 03:14:44
Hiç boşuna aramayın, Sn Marmaraçizgiyi'de açıklama yapmak zorunda bırakmayın! :) Sert kapakla normalin ebatları aynı.

evet, 10 yıllık sitemizde aranan bilgilerin hepsinin yazdığını hatta bahsi geçen bütün satış sitelerinde bulunduğu iddia edilen bilgilerin zaten bizim gönderdiğimiz bültenlerden, dolayısıyla her kitabımızın arkasında ve her sosyal medya adresimizin bilgi kısmında adresi yazan sitemizdeki bilgilerden yazıldığını açıklamak zorunda kalmak biraz üzücü  ;D

mesela foruma da bülteni pdf, kapağı ayrıca şeklinde resim atmama rağmen halen babil'den odakitap'tan resimler koyuluyor, ben kimseye nedendir diye sormuyorum bile  ;D

hanac

Alıntı yapılan: tulgan - 29 Mart, 2021, 11:06:56
mesela foruma da bülteni pdf, kapağı ayrıca şeklinde resim atmama rağmen halen babil'den odakitap'tan resimler koyuluyor, ben kimseye nedendir diye sormuyorum bile  ;D

Bak burada ben hatalıyım.  :)
Bir kac aydır iş yoğunluğu yüzünden forumu ihmal ettim.
Geç kalıyorum, bir bakıyorum zaten resim yüklenmiş.
Tulgan dostum sen basın bültenlerini yollamaya devam et, yakında daha hızlı yüklerim söz  ;D

Nightrain

Hazır eliniz değmişsen, Astonishing X-Men omnibusu da yeniden bassanız keşke. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dayıcomics

2022'ye kadar X-men'i unutun :))

Kauss

Üçüncü kitabı anca okuma fırsatı buldum. Böylelikle bir seri daha sonlandığı için mutluyum. Konusunu ve karakterleri üstün körü hatırladığım için, ilk başlarda bir adaptasyon sorunu çektim. Bir ara oturup üç kitabı da ardı arkasına okumak gerektiğini düşünüyorum. Hafızamda hala ilk kitabın daha derli toplu olduğu kalmış, üçüncü kitap için; evet bir konusu, hikayesi vardı fakat beni pek etkilemedi :/

hanac

3 cildi üstüste okudum.

Vasat bulduğumu söylemeliyim, daha çarpıcı bir hikaye beklerdim.

Bir daha okunacaklar listesine kesinlikle girmez.