Bizim Mister No Kim olaki?

Başlatan tommikser, 03 Aralık, 2010, 19:43:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Sizce kim  huysuz adamimiz olabilirdi?

s.b

Su üçü olabilirdi:

1-Cüneyt Arkin
2-Ediz Hun
3-Kartal Tibet

Illaki Cüneyt Arkin olurdu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Cüneyt Arkin'i tek geçerim. Bence harika olurdu...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

haysat

Bende
1)Cüneyt Arkin
2)Ekrem Bora
3)Kartal Tibet dedim.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Lami Tiryaki

Çocuklugumda Urfa'da yaz aksamlarinda sicaktan evde oturamaz damlarda derme çatma kanepelerde oturur keyif yapardik(o zamanlar sehirler apartmanlarla istila edilmemisti henüz). Abimle birlikte sik sik çizgi roman kahramanlari hakkinda konusurduk. Mister No'yu karakter olarak Baretta'ya(Baretta'da sik sik dayak yer, ezilir gerçekçi olaylar yasardi), görünüm olarak ta o zamanlar özellikle Mission Impossible dizisinin olgun karakteri George Peppard'a benzetirdik. Peppard'i benim yasitlarim kesin hatirlarlar. 25 yil öncesinin o çayli tirnakli ekmekli o sicak dam muhabbetlerinin bir saatini aynen o yasta yeniden yasamak için hayatimin bir yilini seve seve verirdim...

Selamlar
Lami

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1905/georgepeppard.th.jpg[/img]

rumar80

Lami hatirladigim kadari ile George Peppard Mission impossible'da yoktu. O dönemlerdeki dizisinin adi Banacek idi. Daha sonra da A takiminda Hannibal Smith olmustu

Lami Tiryaki

Riza sairim haklisin A Takimi'yla Mission Impossible'i karistirdim galiba. Yaslaniyor muyum ne :)

Selamlar
Lami

rumar80

Bu arada mission impossible'daki beyaz saçli elemanin dizideki adi James "Jim" Phelps idi ve Peter Graves oynuyordu

guantanamo

ben cüneyt arkini tek geçerim
bu role bence en çok o yakisir
aslan abinin çizmis oldugu
eski m no kapak resimleri
dikkat ederseniz cüneyt arkina çok benziyor

Mister NO

Alıntı yapılan: Lami Tiryaki - 03 Aralık, 2010, 22:22:17
Çocuklugumda Urfa'da yaz aksamlarinda sicaktan evde oturamaz damlarda derme çatma kanepelerde oturur keyif yapardik(o zamanlar sehirler apartmanlarla istila edilmemisti henüz). Abimle birlikte sik sik çizgi roman kahramanlari hakkinda konusurduk. Mister No'yu karakter olarak Baretta'ya(Baretta'da sik sik dayak yer, ezilir gerçekçi olaylar yasardi), görünüm olarak ta o zamanlar özellikle Mission Impossible dizisinin olgun karakteri George Peppard'a benzetirdik. Peppard'i benim yasitlarim kesin hatirlarlar. 25 yil öncesinin o çayli tirnakli ekmekli o sicak dam muhabbetlerinin bir saatini aynen o yasta yeniden yasamak için hayatimin bir yilini seve seve verirdim...

Selamlar
Lami

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/1905/georgepeppard.th.jpg[/img]

George Peppard 70'li yıllarda Banacek dizisinde oynamıştı.Mister No'ya benzeyen bir tipi vardır.Ben yine de Steve McQueen ve Paul Newman'a Mister No'ya daha çok yakıştırırım.Serseri rollerdeki tavırları,çapkınlıkları sanki Mister No hikayelerinde tekrar edilmiş gibi gelir çoğu kez.Yerli oyunculardan ise sanırım hiç birini Mister No rolünde görmek istemem.Biraz zorlama ile Göksel Arsoy olabilir belki :)

darkwood

M.No olabilecek yeni nesil yerli örneklerden Tamer Karadağlı yı uygun olabilir diye düşünüyorum..  8)

Darkwood Sakinleri..

hanac

1001roman

Önder ÇAKI'nın resmini göremedim arkadaşlar  ;D

Berkdinho

Alıntı yapılan: darkwood - 13 Ağustos, 2011, 01:26:27
M.No olabilecek yeni nesil yerli örneklerden Tamer Karadağlı yı uygun olabilir diye düşünüyorum..  8)

Benim de aklıma Tamer Karadağlı gelmişti.Ayrıca Ferhan Şensoy'un '' Şans Kapıyı Kırınca '' filmini izleyenler bilir.Aileyi Barbunya Adası'na götüren uçağın pilot koltuğunda Mister No'yu andıran tavırlarıyla Tamer Karadağlı vardı ve Tay Yayınları'ndan basılmış bir Mister No çizgi romanı okuyordu-Ya da elinde vardı- ama Mister No cildi olduğundan emindim.Bu küçük ayrıntıyı görünce çok hoşuma gitmişti.
The Right Man When Things Go Wrong

candy

Cüneyt Arkın. Nayır nolamaz... ;D