Fantastik Edebiyat

Başlatan ümitkr, 15 Temmuz, 2011, 12:01:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bloodslince

Alıntı yapılan: darbove - 24 Ekim, 2019, 21:02:29
Kapaklar cidden harikalar bi albenisi var. Taktik de güzel seri halinde basılınca koleksiyon değeri katıyor. Tek başına yüzüne bile bakmayacağınız kitabı almış buluveriyorsunuz kendinizi. İthakinin her şeye saldırıp bırakmasını üzülerek karşılıyorum. Arkadaş yayınevi, akılçelen ve kurukafada olduğu gibi bu kitap basan firmaların çizgi romana para gözüyle basıp heveslerinin patlaması en çok biz okuyucuları üzüyor.

Yanlış hatırlamıyorsam 12 adetlik bir seri olacak ve değerli bir seri olacak. İthaki'nin geçmişte yaşadığı durum ile şimdiki aynı gibi durmuyor aslında. Geçmişte bir hevesle başlayıp, daha sonra az talep olduğu veya teliflerinde sorun yaşadıkları serilere devam edemediler. Bazı kitapları az satsa dahi devam ettiklerini de biliyorum. Örneğin  Merdivenler Kenti çok sattı mı bilmiyorum, ben de üçlemesi var ama 2 ve 3 çok hızlı çıktı. Benim tahminim seriyi yarım bırakmak istememeleri ve yine yarım bıraktılar havası yaratmamak için basıldı. Çünkü ilk kitap %70 indirimlerle satılıyor. Aslında güzel bir seri.
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

darbove

Alıntı yapılan: BLooDSLinCe - 25 Ekim, 2019, 00:25:47
Yanlış hatırlamıyorsam 12 adetlik bir seri olacak ve değerli bir seri olacak. İthaki'nin geçmişte yaşadığı durum ile şimdiki aynı gibi durmuyor aslında. Geçmişte bir hevesle başlayıp, daha sonra az talep olduğu veya teliflerinde sorun yaşadıkları serilere devam edemediler. Bazı kitapları az satsa dahi devam ettiklerini de biliyorum. Örneğin  Merdivenler Kenti çok sattı mı bilmiyorum, ben de üçlemesi var ama 2 ve 3 çok hızlı çıktı. Benim tahminim seriyi yarım bırakmak istememeleri ve yine yarım bıraktılar havası yaratmamak için basıldı. Çünkü ilk kitap %70 indirimlerle satılıyor. Aslında güzel bir seri.
vaiz serisi için demiştim ama neyse tekrar baskı da yapan bir yayınevi olduğunu sanmıyorum. genelde uber bir satış rakamına gelmediği sürece
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.