Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

İlhan ile cumartesi günü Durango'yu konuştuk.

Salı günü dağıtıma vereceklermiş ve bir sürprizleri var.

İlk 2 sayı aynı anda çıkıyor !

Etiket fiyatı 12 TL olarak belirlenmiş.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 03 Nisan, 2011, 10:31:11
İlhan ile cumartesi günü Durango'yu konuştuk.

Salı günü dağıtıma vereceklermiş ve bir sürprizleri var.

İlk 2 sayı aynı anda çıkıyor !

Etiket fiyatı 12 TL olarak belirlenmiş.

Bende çok merak ettim bu seriyi ilk kitabı alıp okuyacağım Durango okuyanlar önceden varsa biraz tanıtımını da yaparsa sevinirim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

nacho_grande

Evet, ben de merakla bekliyorum. Ayrıca 12 TL bana çok iyi fiyat gibi geldi. Biraz araştırdım, Avrupa'da 9-10 €' dan aşağıya bulamadım.

s.b

2 sayının aynı anda yayınlanması Türkiye'de bir ilk herhalde. Böylece okuyucu devamı gelmeyebilir endişesiyle çizgiromandan uzak durmayacaktır. İki sayıyı birden yayınlayan elbetteki devamını getirecek güçtedir.
Yürü İlhan Abim be, kim tutar seni. Nice Durango'lar yayınla bize. Helal olsun sana.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

a5555

İlhan bey saklama kutusunu unutmayın,o zaman nefis bir set olur, saklama kutusunu evvelden çıkarırsanız,eminim pek hevesli olmıyanlarıda cezbedecektir

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: a5555 - 03 Nisan, 2011, 14:50:38
İlhan bey saklama kutusunu unutmayın,o zaman nefis bir set olur, saklama kutusunu evvelden çıkarırsanız,eminim pek hevesli olmıyanlarıda cezbedecektir
Saklama kutusunu ciddi ciddi düşünüyoruz. Albüm satışları netleştiğinde netleşen satış oranında kutu üretmenin uygun olacağını düşünüyoruz.

hanac

Alıntı yapılan: a5555 - 03 Nisan, 2011, 14:50:38

Çok güzel fikir, kütüphanede çok hoş duruyor.

Bütün yayıncılara öneriyorum.

rumar80

Pazartesi Kadıköy'e geçecektim, iki gün daha bekleyeyim bari. Süper haber için teşekkürler. Umarım tamamına ereriz. Nice frankofonlara. Sağol İlhan

pearl jam

ikisinin birden yayınlanması harika bir haber.fiyat politikalarını ayrıca tebrik ediyorum.

hennessy

aynen katılıyorum saklama kutusu olursa daha hoş olur hem kitabın korunması içinde bire birdir. Aynen fiyatta iyi inşallah hem okuyucu hemde yayın evi için hayırlı bir seri olur.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Sevgili İlhan tebrikler bu güzel bir haber, umarım istikrarlı bir yayın olur.
Bu hafta tekrar Kadıköy yolu göründü..
Darkwood Sakinleri..

nacho_grande

Saklama kutusu çok kullanışlı bir aparat. Acaba maliyeti çok yükseltir mi?

Tarkan Kurt

İki sayı birden yayınlanması güzel, kutu çıkarılacak olması daha da güzel.

rumar80

Bir kere daha söylüyorum: İki sayı birden süper!!! Umarım sonuna kadar devam ederiz de frankofonları ülkemizde daha sık ve çok görürüz.

gamlıbaykuş

İlhan abi'yi can-ı gönülden kutluyorum. Başarılarınız daim olur inşallah :) Kutu olayı beni de heveslendirdi ayrıca. Ve ve tabi ki fiyat politikanızı da tebrik etmeden geçemeyeceğim.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...