Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esattr

Tamam tamam, şımarmayın diye sizi övmeyeceğim, sadece Durango'da emeği geçen herkesi alkışlayacağaım  :D

pearl jam

Durango 10 sayfa yorum almış, rekor kırdı herhalde :) Uygun koşullar olduğu zaman  türkiye de frankofon da satabiliyormuş demek ki, ben de ilk cildini henüz okudum. hikaye biraz klişe geldi ama çizimleri çok beğendim. Genelde ilk maceralar biraz zayıf olur zaten, tahminim ilerleyen ciltlerde hikayeler de daha güzel olacaktır. 

Şımarırsanız şımarın kardeşim güzel olmuş işte :)

boca1907

Fena...tek kelimeyle fena olmuş...Kapak,tasarım,iç dizayn muhteşem gerçekten...Burada yazılanlardan iyi bişeyle karşılaşacağımı biliyordum ama bugün alınca tekrar şok oldum...Ellerine sağlık emeği geçen herkesin...

gökmen

Arkadaşlar iki albümde harika...sanki fonda iyi,kötü,çirkinin müziği çalıyormuşda ben bu filmi izliyormuşum gibi oldum birden kendime ancak hanım çay yaptım gelde içelim deyince geldim...emeği geçenlere teşekkürler....

aa

Özellikle çizimler çok güzel emeği geçenlere teşekkürler...3. sayıyı bekliyoruz....
Esse Gesse Hayranı...

s.b

Artık 3 ve 4. sayıları birlikte yayınlarsınız. Madem çift çift basıyorsunuz. Öyleyse aynen devam.
Bu vesileyle şu sözümü tekrarlamak istiyorum. Günümüz çr okurları üçer dörder sayfalık maceraların olduğu çr dergilerini pek beğenmiyor. Eğer Durango'yu da hipnoz'da yayınlamış olsaydınız harcanırdı. Oysa şu anda Durango'nun haline bakınız. Bir numara olmuş durumda.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 17 Nisan, 2011, 11:49:13
Artık 3 ve 4. sayıları birlikte yayınlarsınız. Madem çift çift basıyorsunuz. Öyleyse aynen devam.
Bu vesileyle şu sözümü tekrarlamak istiyorum. Günümüz çr okurları üçer dörder sayfalık maceraların olduğu çr dergilerini pek beğenmiyor. Eğer Durango'yu da hipnoz'da yayınlamış olsaydınız harcanırdı. Oysa şu anda Durango'nun haline bakınız. Bir numara olmuş durumda.

Evet katılıyorum. Ayrı bir kitap olarak ve güzel baskı kalitesi ile çıkması bu kitabın gerçek değerini ortaya koymuş oldu. Biz çizgiroman severlere koleksiyonumuza katmak içinde güzel bir çalışma ortaya çıkmış oldu.  :)
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Durangoları dün İzmir Kitap Fuarından aldım. Muhtemelen tüm alanlar gibi ben de çok beğendim. Muhteşem kapaklar, harika baskı. İnşallah iyi bir satış grafiği çizer ve bu şekilde uygun fiyatla 2 şer kitap halinde yayını devam eder.

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 17 Nisan, 2011, 11:49:13

Aynen katılıyorum ikili çıksın böylece daha doyurucu olur.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

a5555

Kalite bozulmıcaksa bende aynen katılıyorum

nacho_grande

Bir Durango' nun nesi var, iki Durango' nun sesi var. :D

rumar80

Bu kalitede olsun ve düzenli olsun da ister bir ister ikili bas İlhan

Sinan Başak

Yılmaz yayıncılık zamanından beri çok eleştirdim, özellikle Hipnoz yayın periyodunu. Ama şimdi hazırladıkları bu yayınla büyük bir alkışı hakediyor İlhan Kardeş.

Elinize, yüreğinize sağlık.

emre ozdamarlar

Dun elime gecti ilk 2 sayi. 10 uzerinden 10.
Emegi gecen tum arkadaslara tesekkurler.

tunaorhun

Bugün Durango'lar elime geçti. Bu kaliteye bu fiyat. Tek kelimeyle muhteşem. Başka söze gerek yok.