Superman: Man of Steel (2013) - DCEU Film 1

Başlatan kahramanlarsinemada, 30 Ocak, 2011, 21:30:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SkyWolka

Nolan'ın Batman'i ile bu Superman'in olduğu bir JLA filmi olabilir mi acaba?Eğer olursa bu Nolan'ın Batman'inin gerçekliğini bozmaz mı?

kadri kerem

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Mart, 2011, 23:06:07
    Superman bir türlü beni cezbedemiyor. Yeniden ayağa kaldırmaya çalışıyorlar, ama bana heyecan vermiyor.

+1

Gambit

Superman candir, can

bu film patlatacak zaten yeniden ilgiyi

kandorlu

Ben bu filmi heyecanla bekliyenlerdenim proje sorumlusu Christopher Nolan aynı zamanda yazar yönetmen ise Zack Snyder (300 spartalı ve Watcmen filmleri nin yönetmeni ) ben filmden umutluyum Warner bros işi sağlama almış bence.

Ayrıca kötü adam General Zod un bu filmde nasıl işleneceğini merak ediyorum ( ismi Türkçe de biraz alaya alına bilecek çağrışımlar yapıyor ama yinede hemşerimi destekliyorum  :)  ;) ) 1980 yapımı fimde karakterin işlenişi bence çok iyiydi bakalım Nolanın senaryosu Zod a neler katacak.

Ayrıca Lex LUTHOR filmde olmıyacak gibi gözüküyor belki ikinci bölüm de çıkar ama yinede tek başına olmaz diye tahmin ediyorum yanına süperman i fiziksel olarak zorlayacak bir karakter koyarlar sinemada süperman a lazım olanda bu bence.       

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Yeni afişi hiç beğenmedim bundan kat be kat güzel fan yapımı afişler gördüm (milletin tutuklanmasıda moda oldu; Joker, Whiplash, Loki şimdi de Superman)

hennessy

Aslında sade bir afiş olmuş ama ben beğendim nedeni ise bu kadar süper gücü olan bir karakterin ellerinin kelepçeli olması insanlarda merak uyandırsın diye seçilmiş bir afiş yoksa daha iyisi yapılabilirdi.

kandorlu

Yeni fragman bu ay içersinde yayınlanacakmış Hobbit filmi gösterime girince ayrıca yeni Wolverine filminin gragmanıda bu ay yayınlanacak diye biliyorum.

Ayrıca afiş bende de merak uyandırdı ikinci fragmanı beklemek lazım belki daha çok şey anlaşılır.

connyapku

hennessy

pukay

film olmuş yahu, versinler vizyona izleyelim artık

pizagor

Nolan'dan kötü bir yapım çıkmaz bana kalırsa... Seyrederiz... Ama ilk önce Hobbit var sırada :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pukay

Alıntı yapılan: pizagor - 11 Aralık, 2012, 20:56:10
Nolan'dan kötü bir yapım çıkmaz bana kalırsa... Seyrederiz... Ama ilk önce Hobbit var sırada :)

hobbitle kalsa yine iyi, çzellikle bugün fragman bombardımanına tutulduk
oblivion, man of steel, after earth derken önünü alamayacağız bu gidişle

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean