Çizgi roman okuyucusunun gerçekten kız çocuğu mu olur?

Başlatan rumar80, 31 Ocak, 2011, 14:16:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili İlyas'ın çocuğunun olması, Ekrem'in de kızının doğmak üzere olması nedeni ile bir şehir efsanesini test edelim dedim.  :D

tommikser

Anket 3 çocuk ile sınırlanmış.Bu durumda Sami abi dışlanmış olmuyor mu?Bildiğim kadarıyla 5 çocuğu var Allah bağışlasın ;D

rumar80

Diğer başlığını işaretler, alta da detayı girer. Sayı çoğaldıkça olasılık ta artar, onu yazmak yer kaybı.

konnektör

Seçenekler yetersiz kalmış sanırım, yada kız çocuğu zorunluluğu var. Benim 2 erkek çocuğum var, ama seçeneklerde böyle bir şık yok.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

rumar80

Bu benim hatam, hemen düzelttim. Teşekkürler

V

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Arkadaşlar daha yok neden üzerimize geliyorsunuz anlamıyorum.Mahalle baskısını duymuştum da forum baskısını da sayenizde duymuş oldum.Allah iyiliğinizi versin emi  :D

pizagor

henüz 35 yaşımdayım, çocuk için erken diyorum ama eşim aynı fikirde değil :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kedidiro

Tarkan Kurt

s.b

Alıntı yapılan: gunessemerci - 31 Ocak, 2011, 14:26:27
Anket 3 çocuk ile sınırlanmış.Bu durumda Sami abi dışlanmış olmuyor mu?Bildiğim kadarıyla 5 çocuğu var Allah bağışlasın ;D

Güneşim, benim1 kız 5 erkek toplam 6 çocuğum var. Zamanla bu sayı değişebilir. Çalışmaya bağlı.
Çocuk sadece evin değil her şeyin neşesi ve bereketidir. Bu söylediğimi anne ve baba olanlar bilir. Henüz ana ve baba olamayanlara acele edin geç kalmayın diyorum.
Yok daha gencim çocuk istemiyorum diyenlere, hemen imalata başlayın diyorum hem de ikiz olsun inşaallah.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

guantanamo

vallahı herkesin maşaallahı var
biz bir erkek çocukta kaldık
zaman zaman hani diyorum
ikinci bir çocuk olsaydı negüzel olurdu
neyapalım kısmet böyleymiş
allah hepsine uzun ömürler versin

labirent

Arkadaşlar çocukları beşik kertmesi yaplım da o canım hazinemiz kıymetini bilmeyen insanların eline düşmesin !!!!!.

aaciltan

Benim de 2 kızım var arkadaşlar, ellerinizden öperler... Dünyanın en değerli varlıkları çocuklarımız... Gerisi boş...

haysat

Arkadaşlar benimde 2 kızım var.Bu arada labirent'in dediğine katılıyorum.hazinelerimiz yanlış kişilerin ellerine düşmesin....  :) :) :)
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !