Kerry - 1001 Roman

Başlatan hanac, 06 Şubat, 2011, 23:43:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Ben açıkçası okumadım, ama babam okumuş beğenmiş. Babam klasik westernleri sever.
   Dışarıdan birinin görüşü de bu.

darkwood

Çizimler gerçekten malum yayın şekli ile bir parça bozulmuş.
Daha sonra güzel matbaa baskılısı çıkarsa almayı düşünüyorum, bu şekli ile zor görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

essegesse

Arkadaşlar,1001 Roman'ın bundan sonra yayınlanacak kitaplarının hepsi orjinal formatında ve matbaa baskısı olacaktır.

Sadece Kerry 2. cilt ilki ile aynı formatta basılacaktır.

Bilginize.

pearl jam

bu kadar tepkiden sonra 1001 romanın doğru yolu bulması zor olmamıştır herhalde :) olan kerry e oldu.

rumar80

Sevgili Altan bilgilendirme için sana, isteklerimize saygı duyan Fuat Bey'e teşekkür ederiz

altay1944

Bu güzel haberden sonra gönül rahatlığı ile julıa'yı bekleyebiliriz.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Alıntı yapılan: essegesse - 04 Nisan, 2011, 18:09:43
Arkadaşlar,1001 Roman'ın bundan sonra yayınlanacak kitaplarının hepsi orjinal formatında ve matbaa baskısı olacaktır.

Sadece Kerry 2. cilt ilki ile aynı formatta basılacaktır.

Bilginize.

Sevgili Altan, bu güzel bir haber çok teşekkürler. 1001 Roman'ın Yeni yayınlarını bekliyoruz
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Bugün nostalji yapayım dedim ve Kerry'i tekrar elime aldım. Alınca aklıma gelen soruyu sorayım:
Ortalık çizgi roman kaynayınca insan bazen balık hafızalı olabiliyor.......................................................................
  Kerry'nin ikinci sayısı kaynadı mı acaba?
  Kaynamadı ise ne zaman ikram edilecek?

rumar80

Kerry ile ilgili genel olarak söyleyeceklerim. Çok klasik bir öyküsünün olduğu. Kayıp babasını aramak için vahşi doğaya giden genç, klasik bir kötü adam.
   Ayrıca iyi ruh-kötü ruh mücadelesi (Zagor'daki kara ruh macerası gibi)
   Sclavi usta bir yazar kabul ama 10 numara bir macera değil

darkwood

Haklısın sevgili Umar, bazen ustalarında her yayını mükemmel olmuyor.  :)
Darkwood Sakinleri..

Sinan Başak

İkinci ve son cilt gelecek mi?

darkwood

1001 roman'ın bu ay 4-5 yayınının çıkacağını duydu. Fakat Kerry ile ilgili bir duyum henüz gelmedi..
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Benim duyumum bir önceki ay çıkan beşlinin ay içinde dağınık olarak çıkacağı sonra yaz boyunca ara verileceği (zaten Greystorm bitiyor) yönünde. Yanlış bir duyum olabilir tabii. Fuat Bey'den haber gelmesini bekleyelim

s.b

Kerry 2. cilt iyice unutuldu gibi. Fuar son şans gibime geliyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Sami abi sen hala bu yayından umutlu musun?Ben bunu hediye edilecek kitaplar listesine ekledim.Devamının asla geleceğini düşünmüyorum.