Jedbang.com

Başlatan Jedmau, 16 Şubat, 2011, 12:17:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Ekim, 2015, 16:06:58
Kitaplar yarın kargo'ya verilir mi?

Bu arada Sin City isteriz Ertab abi. Arkabahçe baskıları yok, hem de JBC kalitesinde okumayı çok isterim. ;)
Evet , başladık kargoları hazırlamaya , inşallah :)

Pulluk

Alıntı yapılan: Jedmau - 10 Ekim, 2015, 13:52:57
Evet bana gönderdiğiniz adrese vereceğiz :) SMS gelecek

Dönüş için teşekkürler :D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Chuck

Kargolar yola çıkmış demişsiniz ama bana ne sms ne mail geldi  ???
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Sakızlı Ohannes Paşa

Diyelim ki kargolar yola çıktı ve yarın elime geçti. Emin olmak için kontrol ettim. Sipariş tarihim 15.09.2015. Yarın elimde olursa siparişten tam 4 hafta sonra elimde olcak kitaplar. Tamam çekiliş falan iyi hoş da ön siparişe açılan bir çizgi romanın 4 hafta sonra elimde olması da facia bence.

Nightrain

Neredeyse 1 ay oldu sipariş vereli. Gec kargoya verilmesini geçtim, ortada takip numarası yok. Ne demeli bu duruma? Nette 100 den fazla alis verisim oldu, hepsinde kargo takip numarasi verildi. Siteye kargo takip numarasi girmek cok mu zor? Jedbang den aldigima pisman ettiniz valla kusura bakmayin Ertan abi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Pulluk

Valla ben de demin Yurtiçi Kargo'yu aradım ama sipariş verirken girdiğim telefon numarama bağlı bir kayıtlı gönderi bulunamadı. ???

tommikser

Hep şikayet hep şikayet benim yarın elimde.Kesin bilgim var :D

Pulluk

Alıntı yapılan: tommikser - 12 Ekim, 2015, 20:08:56
Hep şikayet hep şikayet benim yarın elimde.Kesin bilgim var :D

Çokoprenslere yarın gidiyormuş zaten.  ;D

Nightrain

Benim de çarşamba, perşembe gibi elimde olur o zaman.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ralph

İdefix Kingdom Come'u kargoya vermiş bugün. Yarın elime geçer. Sırada çok şey var okunacak ama o çizimlere ellerimde bakmak istiyorum.

Ertan Bey, Jedbang.com daha düzenli bir hale getirilse çok daha iyi olur. Açıkçası standart kitap sitelerinden alışveriş yapmaktansa sizden yapmayı yeğlerim ama site buna teşvik etmiyor. En azından daha hızlı kargo, daha uygun fiyat ya da yanında özel bir takım hediyeler, ücretsiz kargo gibi kampanyalar yapmanız -mümkünse- bir teşvik olabilir. Sonuçta aracıyı ortadan kaldırmanız sizin de işinize gelir. Ancak bu kadar kaliteli yayınlar ve baskılar çıkaran bir yayınevinin kargo takip numarası bile görülemeyen bir sitesi olması bence düzeltilmesi gereken bir sorun.

Onun dışında Amerikan Vampiri Cilt 2'yi sabırsızlıkla bekliyoruz. :)

nicholaihel

Alıntı yapılan: Chuck - 12 Ekim, 2015, 19:08:55
Kargolar yola çıkmış demişsiniz ama bana ne sms ne mail geldi  ???

+1

Jedmau

Arkadaşlar ,

Kargoların tamamı bugün teslim edildi. Bundan sonrası yurtiçinin günahı veya sevabı. Bu dakkadan sonra biz değil hepsiburada bile müdahale edemez.

15inde sipariş verildi fakat arada bayram vardı 28inde çalışmaya başladık. Kingdome Come matbaada gecikince bu şekilde oldu. Artık aynı şeyleri gerçekten söylemek istemiyorum. Gerçekten bizimle alakalı birşey yok. Bunu tavır olarak söylemiyorum ama lütfen JEDBANG.com üzerinden bir daha alım yapmayın. Elbet bişeyler düzelecek , düzeldiği Zaman yapılması hem sizler hem bizler için daha hayırlı olacak.

Bana özel mesaj ile isim soyadını belirten herkese para iadesi yapacağım.

Sevgiler
Ertan

Ralph

Alıntı yapılan: Jedmau - 12 Ekim, 2015, 21:09:30
Arkadaşlar ,

Kargoların tamamı bugün teslim edildi. Bundan sonrası yurtiçinin günahı veya sevabı. Bu dakkadan sonra biz değil hepsiburada bile müdahale edemez.

15inde sipariş verildi fakat arada bayram vardı 28inde çalışmaya başladık. Kingdome Come matbaada gecikince bu şekilde oldu. Artık aynı şeyleri gerçekten söylemek istemiyorum. Gerçekten bizimle alakalı birşey yok. Bunu tavır olarak söylemiyorum ama lütfen JEDBANG.com üzerinden bir daha alım yapmayın. Elbet bişeyler düzelecek , düzeldiği Zaman yapılması hem sizler hem bizler için daha hayırlı olacak.

Jedbang.com'u sanal bir çizgi roman sahafına çevirmeniz ne derece mümkün? İnternet aleminin Büyülü Dükkan'ı gibi mesela? Bu olabilir mi? Böyle olunca alıcı da satıcı da sıkıntıda oluyor. Biraz daha profesyönelleşebilir diye düşünüyorum.

Bana özel mesaj ile isim soyadını belirten herkese para iadesi yapacağım.

Sevgiler
Ertan

Jedbang.com'u sanal bir çizgi roman sahafına çevirmek mümkün mü? Ne bileyim internet aleminin Büyülü Dükkan'ı gibi. Böyle bir şey olabilir mi? Bu şekilde olunca alıcı da satıcı da üzülüyor. O yüzden biraz daha profesyönel hale getirilmeli bence site.

battlehammer

jbc siparişlerinden 1 hafta sonra verdiğim amazon siparişleri geldi bugün. Ama bayram tatili sihirli bir kelime, her şeyi açıklıyor, evet.

Legend

Para iadesi mevzusunu anlamadım ama bence gerek yok. Tamam biz bekleyip mağdur oluyoruz da yayınevi de mağdur oluyor bu durumda. Her şey üst üste denk geliyor sanırım. Biraz da şanssızlık var heralde Ertan Abi'de :) Uzun zamandır, hatta senelerdir beklenen yayınları duyuruyorsunuz. Hooop DC bi şeyleri eksik göndermiş, hop matbaa gecikiyor, hop araya '9 günlük' tatil giriyor. Öldüren Şaka'nın da ön siparişten sonra ulaşması 1 ayı bulmuştu ama işçilik on numaraydı. Hatta elime ulaşan ürün kargodan dolayı hasarlıydı, sağolsun Ertan Abi yenisini ücretsiz yolladı. Yayınevlerinin hepsiyle muhabbetim yok ama JBC kesinlikle okuyucuyu mağdur etmemek için elinden geleni yapıyor( Marmara ve Büyülü de o konuda iyidir :) ). Biz de forum ahalisi olarak( 2-3 mesajım olduğuna bakmayın, uzun süredir takip ediyorum burayı :D ) Ertan Abi'nin bu olayların üstesinden gelmesine destek olmalıyız bence. Senelerdir beklemişiz 1 ay daha beklesek sorun olmaz bence ya, sonuçta bize efsane DC yayınlarını sunuyorlar :)

Benim de bir önerim var Ertan Abi. Madem siteden kaynaklı sorunlar oluyor, o zaman bir süreliğine siteden çizgi roman satışını kaldırın. Düzeltilince tekrar devam edin. Tabi sadece bir fikir bu.

İyi akşamlar, kolay gelsin :)