Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Caped Crusader

All New X-Men müthiş haber.Böylece Marvel Now'a gireceğiz.X-Men'i pek bilmem ama tam konuyu anlayabilmemiz için Messiah War  falan lazım değil miydi?

rumar80

Mesih kompleksi ile başlamak iyidir. Messiah war da gelir.

dean

Caped Crusader

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Nisan, 2014, 20:04:08
Mesih kompleksi ile başlamak iyidir. Messiah war da gelir.
Gelirse iyi olur gelmese de çok ta önemli değil.Bence All New X-Men çok iyi bir seri.Unutturur yani   ;D

rumar80

Second coming'in yayınlanacağını duymuştum ama Messiah War benim umudum

Caped Crusader

Yabancı forumlarda kısa ve öz x-men okuma  sırası şöyle :
Messiah Complex
Messiah War
Second Coming
Schism

Heralde bunlardan sonra Avengers vs X-Men var.

dean

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 26 Nisan, 2014, 23:18:19
Yabancı forumlarda kısa ve öz x-men okuma  sırası şöyle :
Messiah Complex
Messiah War
Second Coming
Schism

Heralde bunlardan sonra Avengers vs X-Men var.

Doğrudur. Avengers ve New Avengers açısından bakarsak 4-5'er cilt var Avengers vs. X-Men'e. Event olarak bakarsakta arada Fear Itself var.

rumar80

Fear itself Avengers evrenimi etkileyen bir event ama çok tuttuğumu da söyleyemem.

tommikser

Ne konuşuyorsunuz arkadaşlar aklımızı karıştırıp durursunuz dağılın bi Allah aşkına.Yarim bi aklımız var onu da alacaksınız.

darkwood

Bizde yayınlanacaklara gelirsek, bugün Gerekliden öğrendiğim kadarı ile haftaya Kaptan'ın 1.sayısı ve 15 gün sonrada ikinci sayısı geliyormuş.
Darkwood Sakinleri..

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 27 Nisan, 2014, 00:32:51
  Fear itself Avengers evrenimi etkileyen bir event ama çok tuttuğumu da söyleyemem.

Bende sevmiyorum Fear Itself'i. 2011 yılında Captain America ve Thor'un ilk filmleri geliyor diye ikisini ön plana çıkartan bir hikaye denediler ama pek başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim.

gamlıbaykuş

All New X-Men kaç cilt yayınlanacak şimdi? Öncesi möncesi benim gibi bilmeyenler için sıkıntı olur mu acaba ?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 27 Nisan, 2014, 09:20:35
All New X-Men kaç cilt yayınlanacak şimdi? Öncesi möncesi benim gibi bilmeyenler için sıkıntı olur mu acaba ?

4. cilt Mayısta America'da yayınlanacak. Biz bu sene içinde iki cilt bekleyebiliriz. Öncesi konusunda ise Messiah Complex, Messiah War, Second Coming, Schism, Avengers vs. X-Men okunsa iyi olur. En azından X-Men'in içinde bulunduğu durumu anlamak için önemli. Ama güzel bir ön söz ile bu ciltten keyif alabilecek düzeye getirilebilir.

Caped Crusader

Alıntı yapılan: dean - 26 Nisan, 2014, 23:43:55
Doğrudur. Avengers ve New Avengers açısından bakarsak 4-5'er cilt var Avengers vs. X-Men'e. Event olarak bakarsakta arada Fear Itself var.
Daha Secret Avengers'ta vardı galiba.Tahminimce 2-3 yıla Marvel Now Avengers'a yetişiriz.Tabi Marvel Now'da da 10-15 tane Avengers dergisi var.İleride hangileri yayınlanır oda ayrı bir soru  ;D

dean

Alıntı yapılan: Caped Crusader - 27 Nisan, 2014, 17:13:08
Daha Secret Avengers'ta vardı galiba.Tahminimce 2-3 yıla Marvel Now Avengers'a yetişiriz.Tabi Marvel Now'da da 10-15 tane Avengers dergisi var.İleride hangileri yayınlanır oda ayrı bir soru  ;D

Evet, Steve Rogers'ın başını çektiği Secret Avengers'ta var, güzelde bir seri. Bu hızla anca 2-3 yıla tamamlanır. Piyasa bu ara fena değil. İnşallah hızlanır Avengers'lar.