Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Ahmet Oktay

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

@Serhan

Nightrain

Aralıkta Suicide Squad geliyor. :D

Nightrain

Bunu bi alternatif çeviri sitesi zaten yayınlıyordu, alan çıkar mı ki? ;D

http://www.kayiprihtim.org/portal/2015/08/20/injustice-gods-among-us-cok-yakinda-turkcede/

Justice League'in hakları YKY'de olduğunua göre bunuda YKY yayımlar belki? Bilgisi olan yeşillendirsin.

@Serhan

Alıntı yapılan: Nightrain - 20 Ağustos, 2015, 11:36:13
Bunu bi alternatif çeviri sitesi zaten yayınlıyordu, alan çıkar mı ki? ;D

http://www.kayiprihtim.org/portal/2015/08/20/injustice-gods-among-us-cok-yakinda-turkcede/

Justice League'in hakları YKY'de olduğunua göre bunuda YKY yayımlar belki? Bilgisi olan yeşillendirsin.
Onlar şuan yıl 4 de bizimki kaç yıl sürer bilemiyorum :D

Ras Al Ghul

Bu haberi sanki daha önce duymuştum.Pek başarılı bir tercih değil bence,eğer hali hazırda çevrilmiyor olsaydı başarılı olurdu konusu ve hikayesi buna müsait ama zaten çevrilen bir eser  hem kaldırılsa bile okuyan çok.Facebook ondan paneller dolu hem sanırım 4.yıla kadar gelmiş çevrilmiş hali.Keşke New 52'dan Justice League Dark ve Justice League Of America ile Trinity War ve Forever Evil 'a hazırlık yapılsaydı

Animvader

Arkadaşlar bu "çeviri" muhabbetini bu forumda yapmasak? O mantıkla düşünürseniz bütün çizgiromanların taramaları internette duruyor, o zaman kimse almaz diyebilir miyiz? Zaten kitap alan 1000-1500 kişilik bir havuz var, korsan çeviri takip edenler zaten almıyor o yüzden sıkıntı olmaz.

Sadece oyunun çıkmasının üstünden iki sene geçtikten sonra basmaya karar vermeleri biraz zamanlama hatası olmuş bence.

Nightrain

Gerekli Şeyler bombayı patlattı!

rumar80

yalcinerol345

Ahmet Oktay

Son dönemde animesi oldukça popüler bir seri Tokyo Ghoul. Satış konusunda yayınevinin beklentilerini karşılayacağını düşünüyorum. Seriyle ilgili bilgim yok ama. Hayırlı olsun bekleyenlerine :)

Sakızlı Ohannes Paşa

Ben de merak ediyordum. Harika haber.

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Ağustos, 2015, 18:47:31
Göremiyoruuuum

Tokyo Ghoul mangası. Zenmate kur pc ye, her derde deva.