Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Gerekli Şeyler taşınma yorgunluğunu üzerinden atamadı galiba arkadaşlar. O taraflarda yaprak kımıldamıyor  :-\

HacıGeraltEmmi

Sandman 10 – Uyanış, Sandman 11 – Ebedi Geceler

Egemen Görçek'in Resimli roman sitesindeki açıklamasına göre Laika 10. ve 11. ciltleri önümüzdeki hafta piyasada olacakmış. Yanarım vaktinde almadığım 1. ve 4. ciltlere :'( Telifi kimdeyse artık baskısı tükenen bu ciltleri basıverse ne iyi olurdu.

HacıGeraltEmmi

[IMG]http://www.hizliupload.com/img/49079596827435913185.jpg[/img]
[IMG]http://www.hizliupload.com/img/18166685145638925633.jpg[/img] [IMG]http://www.hizliupload.com/img/52936919994486258851.jpg[/img]

İnternet sitelerinde satıştalar. Toplantıya kadar başka yayınlarda çıkmış olur herhalde. Herkesin hazırlıklı gelmesinde fayda var  ;D

tommikser

Fuat beyden yeni bir müjde var ama ben anlamadım :D İkmal istasyonunda bu şekilde bir ilan var.Bilen varsa beri gelsin...

mcyz

New Avengers 2 ne zaman çıkacak belli oldu mu?

rumar80

Bugün Mişel Bey ile yüzyüze görüştüm. Bu hafta içinde New Avengers 2 tamamdır diyor.

V

Laika bitmesinden ümidi kestiğimiz Sandman'i oldukça hızlı bir şekilde sona ulaştırdı.Umarın Baykuş'un devamını getiremediği yan karakterlerin kısa serileri ve diğer kısa serileri de yayınlayarak külliyatı tamamlarlar.
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Alıntı yapılan: gunessemerci - 13 Haziran, 2011, 13:14:08
Fuat beyden yeni bir müjde var ama ben anlamadım :D İkmal istasyonunda bu şekilde bir ilan var.Bilen varsa beri gelsin...

Bu daha çok Tay yayınlarının zamanında hazırladığı bir reklama benziyor.

tommikser

Kavga dövüş sandman'in ilk 9 sayısını aldım.Geri kalan 10 ve 11 i alarak inş. tamamlamış olacağım.İşin ilginç yanı daha hiç okuyamadım.Sanırım bende seride eksiklik varsa diğerleri olsada okuyamama rahatsızlığı var.

pearl jam

Geçen ay baykuş kitabın sahibi levent beye sormuştum. Şu anda kitap yayımlamayı düşünmüyorlarmış. O da dağıtım sorunundan ve piyasanın kalabalıklığından dem vurdu.

V

Sandman çok ta devamlılık arzeden bir seri değil Güneş.
Bütün malzemeyi de peşpeşe harcama.Yavaş yavaş,tadını çıkartarak devam et.
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

New Avengers 2' nin vakti gelmiş geçiyordu da, bu haber güzel oldu. Peki Umar abi, diğer yayın politikaları ile ilgili daha doğrusu bu yavaşlık vs. gibi konularda bir bilgin var mı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Bu ay içinde hareketleneceklermiş.
  Vampirella ve Diabolik'leri cilt şeklinde çıkarmayı planlıyorlar.
  Ayrıca bana bile söylemedikleri bir sürprizleri varmış çok yakında.
  Mangalarda Japonya ile sorun çıkmış, tekrar basılacaklarmış. Bu nedenle bir ay kaymış basımı

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Haziran, 2011, 16:31:43
Vampirella ve Diabolik'leri cilt şeklinde çıkarmayı planlıyorlar.

Ben buna bir anlam veremiyorum.

Diabolik 5 sayı, Vampirella 3 sayı zaten çıkmıştı. Onlar ne olacak ?

Mesela Diabolik 2 veya 3 sayı birarada mı yayınlanacak ?

Bu çıkan sayıları da içeren yeni ciltler mi olacak ?

Sorular, sorular, sorular ...........

rumar80

Yeni maceralar yeni ciltler içinde. Çok geri aldıklarını fark etmiş durumdalar. Ellerindekileri bir an önce bitirmeye çalışıyorlar ki yeni denizlere yol alabilsinler.