Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Müjdelenmeden çıkan Roberto Diso'nun Rodo'su. Rodeo nerede ne yayınlayacağı kestirilemeyen yayınevi. ;D

Bu arada Silver Sulfer yayınlanacaktı bir ara ,Ne oldu? Gerekli'de bütün aslarını fuar'a mı saklıyor ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

gamlıbaykuş

Gümüş Kayakçı geçen sene fuarda yayınlanması gerekiyordu. Bu seneyi bilmem ama belki seneye fuara yetişir :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

Fuar için, Gümüş Kayakçı iyi olurdu doğrusu. Bakalım fuar zamanı "müjdelenmeden gelen" hangi çizgiromanlar bizleri bekliyor, şimdiden bir merak sardı.  ::)
Darkwood Sakinleri..

Mister NO

Yükselen gümüş fiyatları üzerine kayağını satan Gümüş Kayakçı yürüyerek geliyormuş ;D

Adı da Yaya Kayakçı olarak değiştirilerek 2015 Fuarına yetiştirilecekmiş. :P

pizagor

Listeye Nathan Never eklenmiştir...

Ne mutlu sevenlerine :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Yayıncıların fuarı beklemeleri sebebiyle bir durgunluk olduğunu söylüyoruz. Pekiyi 2011 Kitap Fuarı için müjdelenen çizgiromanları bir listelesek mi, duyumları olanlar bunları paylaşabilirler mi?

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 29 Eylül, 2011, 09:45:05
Yayıncıların fuarı beklemeleri sebebiyle bir durgunluk olduğunu söylüyoruz. Pekiyi 2011 Kitap Fuarı için müjdelenen çizgiromanları bir listelesek mi, duyumları olanlar bunları paylaşabilirler mi?

Oğlak / Maceraperest Dampyr'in yeni sayısının fuara yetiştireceği konuşuluyor.

Gerekli Şeyler ise açıklama yapmıyor.

Tarkan Kurt

Bizlere bütün bir yazı neredeyse çizgiromansız geçirten yayınevlerine en derin saygılarımı sunuyorum.

Durumun vahametine bakınki yeni sayılar için 1.5 ay sonra başlayacak fuarı beklemek zorunda kalıyoruz.

Hatta bazı yayınevleri fuar için bile söz veremiyor ve yıl sonuna kadar 1 sayı daha çıkartacaklarından bahsediyorlar.

Gerekli Şeyler gibi bazı yayınevlerinin ise ne zaman yeni bir yayın çıkaracağı konusunda en ufak bir duyum yok.

Bu ülkede çizgiroman okuru olmak çok zor. :(

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 29 Eylül, 2011, 17:44:30
Alıntı yapılan: pizagor - 29 Eylül, 2011, 09:45:05

Dampyr'in yeni sayısının fuara yetişeceği konuşuluyor.

Gerekli Şeyler ise açıklama yapmıyor.

Dampyr'in satısları düşük olduğu için Gerekli şeyler yılda 1 defa çıkarır diye düşünüyorum....... ::)

Tarkan Kurt

Dostum Dampyr'i oğlak (maceraperest çizgiler) yayınlıyor.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 29 Eylül, 2011, 18:29:27
Dostum Dampyr'i oğlak (maceraperest çizgiler) yayınlıyor.

Pardon :P Dampyr almadığım için bilmiyorum.Hanaç gerekli şeyler açıklama yapmıyor diyince o yayınlıyor sandım....... ;D

rumar80

Sektörün biz okuyucuyu getirdiği nokta budur: Azimle bekle, ağzına bir parmak bal çalınsın, sus, tekrar bekle.....
   Gerekli şeyler ile ilgili ikinci elden duyumlar olduğu için açıklamak zor.

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Eylül, 2011, 19:46:22
   Sektörün biz okuyucuyu getirdiği nokta budur: Azimle bekle, ağzına bir parmak bal çalınsın, sus, tekrar bekle.....
   Gerekli şeyler ile ilgili ikinci elden duyumlar olduğu için açıklamak zor.

Üstüne üstlük sonuçta bütün suç bu okurların üstüne kalsın. Türkiye'de yayınevleri işin kolayını bulmuşlar , bütün sorumluluğu okurların üstüne yıkıvermişler.   >:(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

aynen asker yolu bekler gibi kitap bekler olduk bu ara :) inşallah bu geçicidir de kitaplarımıza kavusuruz yavaş yavaş soğumaya başladım bazı kitaplardan inşallah hep böyle olmaz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Hoz Dylan Dog sayı 32

listeye eklenmiştir  :D