Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

İlke'nin açıkladıklarına göre liste güncelleniyor...

Örümcek Adam 4-5-6-7-8-9
Astonishing X-Men 5-6
House of M (8 fasiküllük ana seri)
Secret Invasion (8 fasiküllük ana seri)
The Wonderful Wizard of Oz (Marvel)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Müjdelenen çizgi romanlar listesine Hoz Kit Taylor'u da ekleyedik
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Müjdelenen çizgi romanlar a Nathan Never'ı da ekliyorum

alan ford

Güneş'e özenip araştırmacı gazeteciliğe heves ettim. Leo Mallet'in  politik dedektifi "Nestor Burma" Tardi'nin çizgileriyle Versus kitaptan Ocak sonu ,en geç Şubat ayının ilk haftasında dağıtımda olacakmış. Merakla beklediğim bir seri. Umarım arayı açmadan diğer kitapları da yayınlarlar.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

yalcinerol345

Alıntı yapılan: alan ford - 10 Ocak, 2012, 21:47:12
Güneş'e özenip araştırmacı gazeteciliğe heves ettim. Leo Mallet'in  politik dedektifi "Nestor Burma" Tardi'nin çizgileriyle Versus kitaptan Ocak sonu ,en geç Şubat ayının ilk haftasında dağıtımda olacakmış. Merakla beklediğim bir seri. Umarım arayı açmadan diğer kitapları da yayınlarlar.
Bu seri ile ilgili hiç bir bilgim yok.Biraz daha bilgi verebilir misiniz?Örnek çizgiler,kapak,kaç kitaptan oluşuyor,yazar...vs

alan ford

Serinin beş kitaptan oluştuğunu biliyorum sadece. Versus hepsini yayınlamaya niyetliymiş. Leo Malet ( yukarıda yanlış yazmışım, affola) benim "Kara Üçleme" ile tanıyıp sevdiğim bir yazar. Lisan derdi başka kitapları ile tanışmamıza engel oldu. Üç kitaplık bu seri "iyi polisye iyi edebiyattır" şiarına örnek teşkil edecek cinsten. Lakin bu seride Nestor Burma yok hatırladığım kadarıyla.

Tardi ile Adale serisi ile tanışmış ve direk müptelası olmuştum. Siperlerdeydik : 1914-1918 ve Paris Komünü yine geçtiğimiz yıl Türkçe'de yayımlandı. Şimdi çok sevdiğim bu iki adamın eserini bende büyük bir merakla bekliyorum haliyle.

alan ford

Marmara Çizgi facebook sayfasında The Wonderful Wizard of Oz'u 2012'de  yayınlayacağını müjdeledi. Kendilerini tebrik eder , moddan moda girecek arkadaşlara selam ederim ;) ;D

Bu arada Pizagor yukarıda çoktan vermiş zaten müjdeyi , benim nazarımdan kaçmış.  :P

alan ford

NTV renkli Corto Maltese' lerin ilk iki kitabını Şubat ayında dağıtıma veriyormuş bu arada.

HacıGeraltEmmi

Hmmm. Ortam ısınacak sanırım 8)

hennessy

cebimizde delikler çoğalacak desenize :)

Peyami

Alıntı yapılan: alan ford - 12 Ocak, 2012, 20:28:07
NTV renkli Corto Maltese' lerin ilk iki kitabını Şubat ayında dağıtıma veriyormuş bu arada.

Alıntı yapılan: alan ford - 10 Ocak, 2012, 21:47:12

Türkiye'de yayınlanacaklarını ilk defa duyuyorum.  Arka arkaya nefis haberler veriyorsun  Doğa. Teşekkürler. İşte araştırmacı gazetecilik budur.

Nestor Burma ÇR serisinin ilk kitabına konu olan "Tolbiac" köprüsü üzerinde Malet ve Tardi'nin beraber çektirdikleri bir fotoğraf ile minik bir katkım olsun bu müjdelerine.

pearl jam

Ntv 'nin sonunda klasikler ve dizi uyarlamaları dışında  birşey yayımlamaya karar vermesi sevindirici ( Tardi- Siperlerdeydik' i tenzih ederim :) )

Mister NO

Alıntı yapılan: alan ford - 12 Ocak, 2012, 20:28:07

Şubat ayında çıkacak Corto Maltese'ler DOST Yayınlarından çıkan maceraların renklisi mi yoksa ilk defa mı basılıyor? ???

hanac

Alıntı yapılan: Mister NO - 13 Ocak, 2012, 10:44:18
Şubat ayında çıkacak Corto Maltese'ler DOST Yayınlarından çıkan maceraların renklisi mi yoksa ilk defa mı basılıyor? ???

Renklisi, aynı maceralar renkli olarak basılacak.

tommikser

Nereden haberiniz oldu abi?Bende renklisini dört gözle bekliyorum.Hiç materyal var mı elimizde acaba?