Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Listeden düşenler:

Lal Yayınları Mister No Almanak   Şubat 2012'de yayınlanacak          Şubat 2012'de yayınlandı

Marmara Çizgi Daredevil Yellow            Şubat 2012'de yayınlandı

Mandolin Yayınları Tenten

Desen Spirou 5. sayı    Aralık 2011'de yayınlanacak      Şubat 2012'de yayınlandı
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Marmara Çizgi hanesine bir çentik daha atıldı :)

Marmara Çizgi Lone Wolf and Cub

Merakla bekliyorum...

kalidor

Marmara Çizgi Lone Wolf and Cub'ı düzgün bir periyotta yayınlasın diyecek söz yok. Yalnız 28 ciltilik bir seriyi yılda 2 kez yayınlarsa bu 14 sene sürer ki Türkiye şartlarında bitmez, yarım kalır.  Yılda en az 4 cilt yayınlaması lazım.
Crom! Ölüleri Say...

BAHADIR

İnsan ömrü ile kıyasladığımızda hayatımızda bir şeyler muhakkak yarım kalacaktır...Çok fazla kasmamak lazım...Az olduğunda her şey daha güzel değil miydi...Conan yarım kalacak, Lone Wolf and Cub yarım kalacak, şu yarım kalacak, bu yarım kalacak...Bırakın kalsın arkadaşlar...Okuduklarınızdan keyif almaya bakın yeter...Gerisinin çok önemli olduğunu düşünmüyorum...Ken Parker hariç ;D

ercoktay

Aslında Lone wolf'un çevirisi nasıl olacak çok merak ediyorum. Eminim ki Türkçe'de olmayan bir sürü kelime çıkacak.

Çoğu sayfada konuşma yok aslında.

kedidiro

başka bir vesileyle de yazmıştım...lone wolf and cub'u kendi dilimde okumak istiyorum.mümkünse 28 cildini de.ancak sadece tek bir sayı bile yayınlayacak olsalar başım gözüm üstüne...sefa geldi hoş geldi

hanac

Flaneur Comics'in Jean Pierre Gibrat müjdeleri listeye eklenmiştir.

Ayrıca diğer yayınevlerinde genel bir düzenleme yapılmıştır.

alan ford

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Şubat, 2012, 12:00:29
Alıntı yapılan: alan ford - 02 Şubat, 2012, 17:49:44
  Corto'ların fasikül halinde yayınlanacağını duydum bir yerlerden. Umarım doğru değildir. Nedense Corto'ya yakıştıramam fasikülü. Kalın albüm yayınlasınlar.

Neyse bu aralar eli kulağında zaten. Görürüz.

Fasikül derken ne kastediliyor acaba sevgili Doğa?

İlk iki kitabı cilt olarak çıkarttılar ama arka sayfada Oğlak Burcu Altında ve Git Gidebildiğin Kadar albümlerinin her bölümü ayrı ayrı yayınlanacakmış gibi gözüküyor.

Sıradaki ilk kitap Tristan Bantam'ın Sırrı. , sonra sırasıyla Bahia'da Randevu , Sabit Atış'la Samba ve Brezilya Kartalı gelecek .

Her bölümü ayrı kapakla okumak güzel ama ben yine de albüm albüm okumayı tercih ederim Corto'yu. Bi de böyle zor biter bu seri :-\

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

YKY den "Du Plomb Dans La Tête - Kafaya Kurşun" müjdesi listeye eklenmiştir.

pizagor

İlk mesajda Rodeo'nun Totem 2'si var... Acaba Çiztanbul'u bu bağlamda mı değerlendirmek gerekiyor?

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 25 Nisan, 2012, 13:11:15
İlk mesajda Rodeo'nun Totem 2'si var... Acaba Çiztanbul'u bu bağlamda mı değerlendirmek gerekiyor?

Evet, üzerinde Çizgiroman yıllığı-2 yazıyor.

pizagor

Öyleyse Totem 2. sayıyı Çizistanbul adıyla yayınlayan Rodeo'nun bir yayını daha bu listeden düşerek geriye elbet bir gün sonunun getirileceğine emin olduğumuz Ken Parker'ı kalıyor :)

pizagor

Atlamayayım, 4 farklı kapakla çıkan Çizistanbul'un yayın tarihi Nisan 2012 olarak gerçekleşti...

pizagor

Cumartesi İlke'yle karşılaştığım da müjdelenenlerle ilgili pek çok tarih vermişti ama hiçbiri aklımda kalmadı... Kendisinden buraya da yazmasını istesek de derli toplu bir şekilde olsa, takip etme olanağımız olsa...

BAHADIR

Flaneur comics...Servet bey, Face'de Gibrat kareleri hariç bir de Bleuberry kareleri paylaşıyor... Aklıma ister istemez yayınlanacak diğer çizgiromanın ki (bunun western olduğunu bliyoruz...) Blueberry olup olmama ihtimali geliyor...