Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Alıntı yapılan: BAHADIR - 28 Haziran, 2012, 12:00:48
Flaneur comics...Servet bey, Face'de Gibrat kareleri hariç bir de Bleuberry kareleri paylaşıyor... Aklıma ister istemez yayınlanacak diğer çizgiromanın ki (bunun western olduğunu bliyoruz...) Blueberry olup olmama ihtimali geliyor...

Bahadır bende facebookta görünce heyecanlandım. Telif kimde acaba? YKY'da olabilirmi? Sonuçta DK'te yayınlamışlardı bir miktar.

rumar80

Genç Blueberry'yi YKY yayınladığı için onun telifi onda olabilir. Bize erişkin Blueberry yayınlayacaktır herhalde. Ama ilk 10 sayı yayınlanmıştı yıllar önce. Umarım kaldığı yerden devam eder.
   Her halükarda alırım o ayrı.

ercoktay

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Haziran, 2012, 14:43:17
  Genç Blueberry'yi YKY yayınladığı için onun telifi onda olabilir. Bize erişkin Blueberry yayınlayacaktır herhalde. Ama ilk 10 sayı yayınlanmıştı yıllar önce. Umarım kaldığı yerden devam eder.
   Her halükarda alırım o ayrı.
Koştura koştura alırım. Daha çok Avrupa cizgiromani yayınlansın. Hepsini alıyorum. 500 adetlik baskılarla olur muki acaba?

HacıGeraltEmmi

Laika Yayıncılık'tan piyasada zor bulunan; Sandman - Düş Müziği (1. Kitap) ve Sisler Mevsimi (4. Kitap) idefixte (01.08.2012) tarihi ile ön siparişe açılmış.

pizagor

Listeye Çizgi Düşler / Özer Sahaf   Dampyr Maksi eklenmiştir.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alan ford

İnternette gezinirken rastladım. 6:45'ten bir müjde  :)

Merakla bekliyorum.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

alan ford

Facebook'ta Fuat Aktüre  Jerry Spring'in hazırlanmaya başladığını duyurmuş.

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

kalidor

Corto'yu YKY değil, NTV yayınlıyor. YKY yayınlayaydı daha iyiydi ya
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 23 Ağustos, 2012, 09:59:17
Corto'yu YKY değil, NTV yayınlıyor. YKY yayınlayaydı daha iyiydi ya

Uyarı için teşekkürler, hemen değiştirdim.

hanac

Afu (Ali Fuat) arkadaşımız çok güzel bir excel liste hazırlamış.

Hangi yayın ne zaman yayınlanmış çok rahat buluyorsunuz.

Teşekkürler Ali Fuat Bey.

DAMPYR

Hasan Julia 5 ve Brendon 7 1001 Romandan çıkmıyacak Özerden çıkacak onuda değiştir istersen birde 5 ve 7 değil ikiside 1.sayı olarak çıkacak Ekim ayında.... ??? ::) ;)

pizagor

Arkadaşlar düzeltmeleri yaparken bir konuya dikkat edelim lütfen:

Bu başlıktaki amaç 'kim ne çıkaracağım dedi, gerçekten neyi çıkardı'yı kayıt altına almak, dolayısıyla ileti bolluğunda bu müjdelerin arada kaynayıp kaynamadığını görmek...

Mesela Julia için şunu demek lazım: 1001Roman çıkaracağım dedi, 1001Roman logosuyla Özer Sahaf bastı gibi...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ercoktay

Gerekli şeyler röportajında yeni yayınlayacakları serileri söylemişler. Punisher, Amazing Spiderman cilt ve Assasins Creed.

http://www.bantmag.com/dergi/08/page/view/1099

kalidor

Punisher'a sevindim. Örümcek Adam külliyatı kaç cilt olur tahminen?
Crom! Ölüleri Say...