Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Arkadaşlar yakın bir zamanda Westland,Dampyr ve bir çok yayın yakın zamanda çıkacakmış.Westland iki cilt halinde çıkacakmış.Yalnız koleksiyonerler acele etmesin derim.İki sayının tek cilt ve sert kapak olarak çıkacağı bir edisyonda olacak.Sert kapak diğer yayınlarda da olacakmış.O yüzden sert kapak alacak arkadaşlar acele etmesinler.

hanac

tommikser

çoraktopraklar diyecektim abi kusura bamya ;D ;D ;D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 30 Ekim, 2012, 11:24:40
çoraktopraklar diyecektim abi kusura bamya ;D ;D ;D

Ok. Şimdi anladım, Wasteland.

tommikser

Abi sert kapak çıkacakmış alacaksan ona göre.Bu arada sert kapak Conan'lar çok güzel diyorlar.En son olarak kaç adet çr var abi sende?

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 30 Ekim, 2012, 11:27:35
En son olarak kaç adet çr var abi sende?

Bu konunun yeri burası değil  :)

tommikser

O zaman sorumu o konuya taşı ama cevap ver artıkın ;D :D ;)

essegesse

tommikser

Bence admin olarak sallıyor abi.Ezilmemek için çok var diyor bir resim göremedik gitti.Nerede bu çr'ler ;)

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 30 Ekim, 2012, 16:27:03
Bence admin olarak sallıyor abi.Ezilmemek için çok var diyor bir resim göremedik gitti.Nerede bu çr'ler ;)

En çok çizgiromanı olan mı admin oluyor ?  :)

tommikser

Benim kanaatim o yönde yöneticilerin hepsinin özel arşivi var bildiğim kadarıyla ;D

pizagor

Listeye Demirbaş / Örümcek Adam eklenmiştir.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Listeye Le Grand Duc / Çizgi Düşler eklenmiştir.

ercoktay

Mürekkep yayınevi Neil Gaiman'ın Cinayet sırları adlı eserini yayınlayacağını Facebook sayfasından yazmış. Uykusuz çizerlerinden sonra ilk defa çizgi roman işine giriyorlar. Uykusuzu kullanarak süper reklam da yapabilirler. Bakalım göreceğiz. Hoş bu çizgiromanı kim düşündü acaba? Emre Uykusza geçti ama o Neil Gaiman'dan nefret eder.   ;D ;D ;D

Orijinali ekteki gibi. Mürekkebin kapağını ekleyemedim.

http://www.amazon.com/Murder-Mysteries-P-Craig-Russell/dp/156971634X

BAHADIR

Çizgiroman yağıyor mübarek...