Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Sanırım bunların bir çoğu star comics serileri. bonelli de yayımlayacak pek bir şey kalmayınca mecburen farklı tatlar arayışına girilmiş.

NOX

DAVVERO

DR MORGUE

PİNKERTON

SAN MİCHELLE

ROURKE

FACTOR V

HacıGeraltEmmi

Aklıma kötü şeyler geliyor ;D

DAMPYR

Hepside çok güzel serilere benziyor.inşallah çok beklemeyiz çıkmasını... 8) :D :)

darkwood

Bu yayınların çizimlerinden örnekler görseydik biraz daha itki sahibi olabilirdik.   ::)
Darkwood Sakinleri..

hanac

Cantürk

Yayınlar çok da.

Biz de onları okuyacak zaman ve para var mı, su götürür.

yalcinerol345

hanac

DAMPYR

Bunları çıkaracak olan iğişallah düzgün yayın çıkaran yayınevlerinden biridir.Yoksa hiç başlamaya niyetim yok... ::) ??? :D

rumar80

Alıntı yapılan: Cantürk - 28 Ocak, 2013, 21:09:21
Yayınlar çok da.

Biz de onları okuyacak zaman ve para var mı, su götürür.

Doğru söze ne denir.

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 28 Ocak, 2013, 20:02:11
Kim çıkartacakmış bunları ?

Genç arkadaşımız sormuş ama cevap alamamış.

Bu yayınları kimin çıkartacağı belli mi ?

pizagor

Arkadaşlar bu konuyu benzer temalı Müjdelenen Çizgiromanlar başığıyla birleştiriyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Cantürk

Alıntı yapılan: hanac - 29 Ocak, 2013, 10:24:11
Genç arkadaşımız sormuş ama cevap alamamış.

Bu yayınları kimin çıkartacağı belli mi ?

Valla benim hiç bir bilgim yok hangi yayınevi.

Kendi adıma şunu söyleyebilirim.

Artık aldığım çizgiromanları okuyacak fırsat bulamıyorum.

Çok olağanüstü bir şey olmazsa yeni bir seriye de başlamyı düşünmüyorum.

Bundan sonra çıkacak her yeni yayın, okuduğumuz çrların yayınını tehlikeye atar bence.

Çünkü çr lar çok pahalı.

Mangaları bir kenara bırakırsak talep artmıyor. Arz aynı kalıyor.Bakmayın bu kadar çok yayın çıktığına.

ercoktay

Alıntı yapılan: Cantürk - 29 Ocak, 2013, 11:21:16
Valla benim hiç bir bilgim yok hangi yayınevi.

Kendi adıma şunu söyleyebilirim.

Artık aldığım çizgiromanları okuyacak fırsat bulamıyorum.

Çok olağanüstü bir şey olmazsa yeni bir seriye de başlamyı düşünmüyorum.

Bundan sonra çıkacak her yeni yayın, okuduğumuz çrların yayınını tehlikeye atar bence.

Çünkü çr lar çok pahalı.

Mangaları bir kenara bırakırsak talep artmıyor. Arz aynı kalıyor.Bakmayın bu kadar çok yayın çıktığına.

Geçen sene ben de aynı manaya gelen bir yorum yapmıştım. Bence de artık piyasa çizgiromana doymaya başladı. Kısıtlı bir topluluğa sürekli yeni yayınlar çıkmaya başladı. Eskiden hemen hemen herşeyi destek için alırdım. Şİmdi tabiki bıraktım herşeyi almayı. Hoş yine çok sayıda çizgi roman alıyorum ama bir çoğunu okuyacak zaman bile bulamıyorum. Mesela Teks'in en son hangi sayısını okuduğumu hatırlamıyorum. Belli bir yere kadar tek sayı toplamıştım. Baktım enayilik. Ben de cilde döndüm.

Tamamlamak istediğim seriler var. En çok da lal'in klasik maceralarının sonlanmasını bekliyorum. O zaman yabancı çizgi romanlara daha fazla bütçe ayırabileceğim.

Ha bir de mesela yeni bir Frankafon çıksa alırım. Yeni bir manga çıksa alırım. Yeni klasik Süper Kahramanlar çıksa alırım.

Ama artık şu westernden gına geldi.

DAMPYR

çıkacak olan Bu çizgi romanlar serimi,birkaç kitapmı yoksa tek sayılık kitaplarmı bilen varmı... ??? :D ;)