Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: GÖLGE ADAM - 29 Ocak, 2013, 16:40:16
çıkacak olan Bu çizgi romanlar serimi,birkaç kitapmı yoksa tek sayılık kitaplarmı bilen varmı... ??? :D ;)

Seri bunlar, bazıları mini-seri.

yalcinerol345

Sanki hepsi mini seri.Star Comics'in sitesi çok açıklayıcı.Hatta her sayının örnek çizimleri bile var.Beceremediğimden bu sayfaları yükleyemedim.En çok Nomrad'ın çizimlerini beğendim.Khor'un yaşadığı çağ en çok okumak istediğim çağ.Ben beğendim,yayınlansın alırız,bir ara da okuruz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 29 Ocak, 2013, 21:09:10
Sanki hepsi mini seri.Star Comics'in sitesi çok açıklayıcı.Hatta her sayının örnek çizimleri bile var.Beceremediğimden bu sayfaları yükleyemedim.En çok Nomrad'ın çizimlerini beğendim.Khor'un yaşadığı çağ en çok okumak istediğim çağ.Ben beğendim,yayınlansın alırız,bir ara da okuruz.
Çizimlerden örnek koyabilebilecek biri varsa incelemek güzel olurdu.O işi bende beceremiyorumda.. :-[ 8) ::)

hanac

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 30 Ocak, 2013, 08:39:30
Çizimlerden örnek koyabilebilecek biri varsa incelemek güzel olurdu.O işi bende beceremiyorumda.. :-[ 8) ::)

Yahya artık kesin karar verdim, sen benim yazdıklarımı okumuyorsun.

1 sayfa önce link vermiştim, oradan çok sayıda örnek sayfa görebilirsin.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4964.0.html

altay1944

Nısan 2013 de çıkacak cızgı romanlar
Secret/law/Davvero
Mayıs 2013 de cıkacak çizgi Romanlar
N.o.x
Dr. Morgue
Rourke
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Alıntı yapılan: altay1944 - 30 Ocak, 2013, 14:23:47
Nısan 2013 de çıkacak cızgı romanlar
Secret/law/Davvero
Mayıs 2013 de cıkacak çizgi Romanlar
N.o.x
Dr. Morgue
Rourke

Peki kim yayınlayacak????

yalcinerol345

Sanırım bir yanlış anlama var.Benim bahsettim söz konusu sitede iç sayfa çizimlerinin olduğu.Hem de her kitabın 8-10 sayfa iç çizimleri var.Maalesef resim yüklemeyi bilmiyorum.

pizagor

Satın alacak arkadaşlardan yorumlarını esirgememelerini rica ediyorum. Dostlarımızın kitaplar hakkında söyledikleri benim için çok mühim, itki yaratmak onların elinde...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2013, 09:08:50
Yahya artık kesin karar verdim, sen benim yazdıklarımı okumuyorsun.

1 sayfa önce link vermiştim, oradan çok sayıda örnek sayfa görebilirsin.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,4964.0.html
Hasan dış Kapaklardan bahsetmiyorum iç çizimlerden örneklerden bahsediyorum... ;D :D ::)

pearl jam

Bu kitaplar çıkar mı çıkmaz mı bilemiyorum ama piyasanın çizgi romana değil ama fumettiye ( özellikle de uzun soluklu serilere ) doyduğunu düşünüyorum şu anda zaten klasiklerle beraber yeni nesil fumettilerin  en önemlileri halihazırda yayımlanıyor. Fumettilerin yeni nesil çizgi roman okuyucusunu cezbedecek bir yanı da yok mevcut sınırlı kitle de daha ne kadar yeni yayını ayakta tutabilir şüpheli. Şahsen ben mini seriler veya one shot lar haricinde fumetti almıyorum.

hanac

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 30 Ocak, 2013, 14:43:38
Hasan dış Kapaklardan bahsetmiyorum iç çizimlerden örneklerden bahsediyorum... ;D :D ::)

Aşağıdaki linkten her serinin iç sayfa çizimlerini görebilirsin.

http://www.starcomics.com/

DAMPYR

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 30 Ocak, 2013, 14:27:52
Sanırım bir yanlış anlama var.Benim bahsettim söz konusu sitede iç sayfa çizimlerinin olduğu.Hem de her kitabın 8-10 sayfa iç çizimleri var.Maalesef resim yüklemeyi bilmiyorum.
yalcinerol kardeşimizde benimle aynı şeyi anlatmaya çalışıyor... ;D :D ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 30 Ocak, 2013, 14:48:36
Aşağıdaki linkten her serinin iç sayfa çizimlerini görebilirsin.

http://www.starcomics.com/
Tamamdır Teşekkürler... 8) 8) 8)

DAMPYR

Hepside değişik tatda çizgi romanlar .Bazılarıda benim ilgi alanıma giriyor.Hepsine para yetiştirmekte bi sorun.ne yapacağız bilmem... :-\ :'( ???

omega red

yeni adet artık yayını duyurup yayınevini söylememek heralde.