Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: connyapku - 16 Nisan, 2013, 21:15:18
OLEEEEEEEEEY.Demek kizilmaske klasikler geliyor.Sonunda okuyabilicez.Kit Taylordan zagor'a kadar kurtarildi bunlarinda kurtarilip arsivimize eklemesek olmazdi.Sirada Mandrake varmi peki ? ve Ilyas dediginiz Buyulu Ruzgarmi ?
Umarim Yahya abi (kizilmaske) bu haberi okumusdur. ;)
Okudum connyapku'da İlyas ne zaman yayıncılığa soyundu ya.inanasım gelmiyor.Gerçekmi bu... ??? ::) :D

connyapku

Bende bilmiyorum ama umarim basarili olur.Sevdigimiz kitaplari yayinliyacak olmasi guzel.Umarim lal gibi hoz gibi seri bitiren bir yayin evi olur
Bizede destek verip kitaplari almak kaliyor.Mandrake'yi de bekliyoruz kendisinden.Ben inaniyorum basaricak gibime geliyor.Yolu acik olsun Umarim engel cikaran yada bir engele takilmaz bizde bu efsaneleri arsivimize koyariz  :D

kalidor

Gerçek arkadaşlar, Türkiye'nin en büyük çizgiromanevinin  böyle bir açılımı gerekiyordu, iyi oldu ;)
Crom! Ölüleri Say...

yalcinerol345

Gerekli Şeyler Face'te şu açıklamayı yapmış;The New Avengers Cilt 7 Güven Çok Yakında... yeni çıkacak diğer kitaplar için takipte kalın.
Güzel bir yaz bizi bekliyor sanırım.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 17 Nisan, 2013, 21:53:08
Gerekli Şeyler Face'te şu açıklamayı yapmış;The New Avengers Cilt 7 Güven Çok Yakında... yeni çıkacak diğer kitaplar için takipte kalın.
Güzel bir yaz bizi bekliyor sanırım.

Gerekli Şeyler'in eylemleri biraz yavaş olduğu için sadece takipte kalabiliyoruz zaten  ;D
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Yavaş olabilir ama 6 cildi tamamlayıp 7 ve diğerlerine niyetleri olmaları biraz umut verdiriyor.

Nightrain

Marmara Çizgi, Facebook'dan:

Alıntı YapVeeee Eisner adayları açıklandı. Aramızda kalsın, o adaylardan birini, yakında Marmara Çizgi etiketiyle görebilirsiniz. http://pelerinli.com/2013/04/2013-eisner-adaylari-aciklandi/

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hacibabs

Arkadaşlar merhaba,
Çizgi Düşler yayınevinden sayın İlker Özer'le son görüşmemizde yeni kitaplar olup olmadığı hakkında bir söyleşi yaptık.
Sayın Özer Zonax ve Saguaro'yu raflara koyma mutluluğu yaşadıklarını ve adını vermediği birkaç sürpriz yenilik olduğunu ifade etti.İsrarımız üzerine en kısa zamanda Rahan'ı çıkarmak istediklerini bu kitabın çocukluğunun favorisi olduğunu ve çıkarmayı uzun zamandır arzuladıklarını belirtti.
Bu güzel haberden sonra meraklılarının sabırsızlıkla bekledikleri Rahan'ın rafları süslediğini görebilecekmiyiz acaba?
Sağlıcakla kalın.

hanac

caretta

Tayfun Bey Rahan nasıl bir çizgi roman?Konusu ne?

aa

Esse Gesse Hayranı...

rumar80

Yanlış hatırlamıyorsam zamanın çocuk dergilerinde yayınlanmıştı. Engin bize biraz bilgi verebilir.

alan ford

Bir zamanlar çizgi filmi de yayınlaşmıştı sanki bizde ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ginobili

Tayfun Bey, bu müjdeli haber için çok teşekkürler, üç yıldır Rahan muhabbeti dinliyordum, gerçeğe dönüşecek olması çok sevindirici, Thorgal'dan sonra başka bir çocukluk kahramanını tekrardan okuyacak olmak heyecanlandırıyor, darısı tüm Milliyet Çocuk ve Tercüman Çocuk'ta gördüğümüz frankofonların başına!

tommikser

Cocukken izlemeye doyamadigim bir cizgifilm oldugunu hatirliyorum.
Detayli bilgi icin bakiniz;Cizgilerin Gucu Adina. ;D