Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

İzmir kitap fuarından bir kaç haber :

- Önce bomba haberi vereyim : versus kitap simpsons ın çizgi romanını Haziran ayından itibaren sansürsüz olarak yayımlayacakmış. Sansüre uğrayacağı korkusuyla senelerdir ntv dahil kimseye vermiyorlarmış . görevli arkadaş sansürsüz basacaklarını ısrarla belirtti ( telifi de o sayede alabilmişler dediğine göre )

- Kötü haber : Versus' ın leo malet - tardi si ( tolbiak köprüsünde hava puslu ) satmamış o yüzden devamı belirsizmiş.

- Rembetiko'yu yayımlayacakmışsınız dedim. O da kesin değilmiş maalesef. proje aşamasındaymış

- Gerekli Şeyler Alişan işsel nedenlerle biraz gergindi o yüzden fazla konuşamadım ama güzel bir haber verdi : kick ass 2 yi filmi vizyona girdiğinde yayımlayacakmış. belki bu sefer satar dedi. Cennetteki yabancıları kendisinin de çok basmak istediğini ama onun da satmadığını söyledi. devam ettiricem ama tarih veremem dedi.

- Bunu fırsat reyonuna  yazmak lazım aslında : Oğlak yayıncılıkta 20. yıla özel %50 indirim vardı. İzmir'deki çizgi roman satıcıları bile gelip eksiklerini tamamlamış. Kaçırmamak lazım .   

kalidor

Heberler için teşekkürler dostum. Forumda bunları öğrenmek iyi oluyor.
Crom! Ölüleri Say...

Spider-Sense

Simpsons'ı umarım sayı sayı basarlar.

alan ford

Simpson'u geçen ay aradığımda öğrenmiş fakat diğer kötü haberler yüzünden yazmayı ertelemiştim. Sonradan da unuttum  gitti.  Umarım satışları iyi olur da diğeer çizgi romanların da önünü açar.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

"Cennet" ülkemde nasıl sansürümüz basacaklar acaba? Büyük bir merak ve ilgi ile bekliyorum.
  Aklıma da nedense "harakiri" dergisi geliyor.

DAMPYR

Sansürsüz yayınlamaları çok zor.Hele bu devirde. adamlar çizgi filmine bile dayanamayıp sansür uygulamışlardı.Buna ne yaparlar Allah bilir... ??? :-\ :'(

tommikser

Game of thrones grafik roman olarak Arkadas kitapevinden yakinda cikiyormus.Bir saat once duyurusunu yaptilar.

kalidor

Hayırlı olsun  ;D İnşallah satışlar iyi olur  ;)
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Dizinin gaziyla iyi satacagini dusunuyorum.Hatta bu zamana kadar neden telifi alan olmadi diye dusunuyordum.Bence gencleri iyi cekecektir.Reklami iyi yapilirsa iyi satar.

HacıGeraltEmmi

Bir ara inceleyip çizimlerini beğenmemiştim. Kitabı kadar iyi olmayacağı muhakkak ama gene de Türkçe yayınlandığı için alırım büyük ihtimal.

dean

Game of Thrones güzel haber, bi de arkadaş(akılçelen) yayınevi fullmetal alchemist mangasını yayınlayacağını duyurmuştu o ne oldu acaba.

pearl jam

Marmara Eylül ayında çıkaracakmış. Eisner adayı bir çizgi romanmış. Başka bilgisi olan?

pearl jam

Tarkan Kurt

Son iki yıldır giderek artan bir oranda yeni ve farklı yayınları görmek sevindirici. İnşallah satış rakamları da yayıncıları cesaretlendirecek niceliktedir.

gamlıbaykuş

Bu I am Legion'u kim basacak arkadaşlar?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...