Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Zamanında Hellblazer'da yayınlanmıştı ama 1.cilt çıktıktan sonra devamını görememiştik. Umarım bunlarda da aynı şey olmaz. :-X
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ercoktay

Hem Y The Last Man hem de Daytripper orijinal olarak kütüphanemde var. Güzel haber.

Türkçesini de yanına koyarız.

alan ford

İskender Savaşır :"Dalgın Sular'ın birinci sayısının kapağını basmak için haldur huldur dönen rotatiflerin ateşinden..." yazmış feyzbukta. Güzel günler göreceğiz mi hakkaten. Dinç Onur' da buralarda yok haber versin
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

alan ford

facebook'tan gezi parkı dışında haberler de geliyor

" ufak tefek başka teferruat--- Dalgın Sular'ın baskısı tamamlandı- ama etiketleme-paketleme işlemlerini hesaba katmadığımız için, Çarşamba'ya bayilerde--- yarın akşam saat 19:00'da Açık Radyo'da İnce Kültür'de Dalgın Sular var--- şimdi bana 50 dakka müsaade--- bu gece de dizi izlemezsem artık çıldıracağım "
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

Alıntı yapılan: alan ford - 04 Haziran, 2013, 07:09:56
  facebook'tan gezi parkı dışında haberler de geliyor

" ufak tefek başka teferruat--- Dalgın Sular'ın baskısı tamamlandı- ama etiketleme-paketleme işlemlerini hesaba katmadığımız için, Çarşamba'ya bayilerde--- yarın akşam saat 19:00'da Açık Radyo'da İnce Kültür'de Dalgın Sular var--- şimdi bana 50 dakka müsaade--- bu gece de dizi izlemezsem artık çıldıracağım "
Değişiklik iyidir hep gezi parkı olmaz.asıl konumuzu unutmayalım,unutturmayalım.Yaşasın Çizgi Roman... 8) 8) 8)

Nightrain

Superman'in ne zaman çıkacağı belli mi? Ya da filme yetişir mi?

Harun Ça

Alıntı yapılan: Nightrain - 07 Haziran, 2013, 14:51:55
Superman'in ne zaman çıkacağı belli mi? Ya da filme yetişir mi?

Film haftaya vizyonda yetişmesi imkansız.

Nightrain

Superman/Batman devam etse keşke. Bidliğim kadarıyla 1.cildi çıkmıştı sadece.

rumar80

İkinci cilt olan Supergirl de çıktı diye hatırlıyorum ama emin de değilim. Orijinalini okumuş olabilirim. Hatırlayan var mı?

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Haziran, 2013, 16:51:02
  İkinci cilt olan Supergirl de çıktı diye hatırlıyorum ama emin de değilim. Orijinalini okumuş olabilirim. Hatırlayan var mı?

Haklısın Umar abi, Supergirl cildi yani 2. cilt Arkabahçe etiketiyle yayinlanmıştı...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Superman yalan olmuş olmasın. Film cuma vizyonda. Çizgi romandan ne ses var ne seda. Bilgisi olan var mı bu konuda ?

Nightrain

Allah korusun. Yalan olduysa bunalıma girerim. :'(

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 11 Haziran, 2013, 16:28:36
Allah korusun. Yalan olduysa bunalıma girerim. :'(

Valla bende ingilizcesini alıcam çıkmıycaksa o yüzden haber bekliyorum. New 52'leri alim dedim.(Normalde Marvelcıyım) tam almaya başladım. Green Lantern'i aldığım gün yayınlanacağı haberi geldi, bende kestim almayı Türkçeleri çıkar umuduyla ama hiç bir hareket yok. Hatta yky'den onay felan da yok. O kadar E-Mail attım cevap yok. Şahsen ben umudumu kaybetmeye başladım Türkçe Superman konusunda.

gamlıbaykuş

İnşallah bir sıkıntı yaşanmaz. Superman hayırlısıyla bir giriş yapsında Batman'in de yolu açılsın...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Sabah YKY'ye facebook üzerinden Superman'in yayın tarihini sormuştum. Daha yeni cevap geldi:

Alıntı YapMerhaba .... Bey
Temmuz ayında yayımlanacak.
İlginiz için teşekkür edeyoruz.

Cevabın ardından başka hangi DC çizgi romanını yayınlayıp yayınlamayacaklarınıda sordum. Cevabı gelirse yazarım.