Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Zamanında Gerekli şeylerin yayınlayacağı açıklansınlar hiç içine girmemiştim. Sonunda okuma şansım olacak.

altay1944

Goran parlov'lu olan sayıları sevmiştim.Sanırım barracuda serisi...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

kalidor

Alfa'nın 90'larda yayınladığı tüm Punisher fasikül (18 adet) ve ciltleri uzun bir uğraştan sonra temin etmiştim. Ciltler fasiküllerin toplaması fakat 18. Fasikülden sonraki fasiküller ciltlerde devam ettiği için külliyat için bunları da temin etmek gerekiyor. Yanılmıyorsam 2. Fasikülde örumcek adamlı daredevilli bir what if'de vardı. Punisher istemeyerek Daredevil'in ölümüne sebep oluyor. Örümcek intikam için Punisher'in peşine düşüyor ve Punisher uzun bir kavgadan sonra Örümceğin de defterini dürüyor. Punisher'ı da iyi bir son beklemiyor tabii.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: V - 21 Ağustos, 2013, 21:51:26
Seri, çok iyi Güneş.Ben beklemedim,yakın zamanda bitirdim.Gart Ennis oldukça sert bir Punisher profili ile karşımızda.Seride bir de kötü karakter(İyi karakter var mı ki?) Barracuda var ki!..

Bu hafif itkili tanıtımdan sonra okuyacağız gibi görünüyor.
Darkwood Sakinleri..

dean

Süper haber, punisher max çok sağlamdır.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: alan ford - 21 Ağustos, 2013, 20:15:06
Punisher Max pek yakında demiş Marmara Çizgi. Başta hüzünlü flüt ( yan mı pan mı ;D) olmak üzere sevenlerine müjde ;)

Gerçekten çok sevindim gece vakti güzel bir haber oldu benim için :)

Yalnız Gerekli Şeyler yayınlamayacak mıydı? Amaaann ne fark eder biz okuyalım da  ;D
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Ben Gerekli ve Marmara'yı tek bir firma gibi görmeye başladım.Hem iki yayınevi ticari olarak biraz saçma geliyor.Evet kendince bir bildikleri var ama bu kadar kısır bir piyasada vergisi algısı falanı filanıyla iki firma olarak uğraşmaktansa tek firma olarak gitmek daha mantıklı gibi.Aynı yayının bir macerasının sayısını marmaradan birisini gerekliden okumak garip oluyor :D

Nightrain

Marmara Çizgi artık favori yayınevim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Alıntı yapılan: gunessemerci - 21 Ağustos, 2013, 21:40:06
Bu seriyi merak ettim.Bilgisi olandan bilgi alsak fena olmaz.Bu arada Mic-Har sayende Hellboy okuyasım geldi.Keşke kaldığı yerden devam edebilse.

İthaki bi' çılgınlık yapıp kalan 6 cilti de yayımlasa ne güzel olur. Bu ay 20. yaşını kutlaması nedeniyle benim de Hellboy aşkım tekrar canlandı.

Nightrain

Punisher Max 13 ciltmiş. Marmara'nın beline kuvvet. :P
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

V

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Ağustos, 2013, 14:46:54
Punisher Max 13 ciltmiş. Marmara'nın beline kuvvet. :P

Bağlantılı seriler "Born" ve "Barracuda" 'yi da yayınlarsalar 15 eder...
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

Alıntı yapılan: V - 26 Ağustos, 2013, 14:55:45
Bağlantılı seriler "Born" ve "Barracuda" 'yi da yayınlarsalar 15 eder...

Born dedin aklıma yine BONE geldi.  :)

V

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 26 Ağustos, 2013, 17:26:22
Born dedin aklıma yine BONE geldi.  :)
Aklınla bin yaşa! Tabi ki Bone dururken Born olmaz Marmara.Bone' u unutma, unutturma!
"İstemem,eksik olsun.."

omega red

acaba garth ennis değil de jason aaron serisini mi yayınlayacaklar?

rumar80

Garth Ennis olmazsa olmaz. Ama Aaron'a da hayır demem