Müjdelenen Çizgi Romanlar

Başlatan pizagor, 10 Mart, 2011, 16:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kedidiro

ilk gezi çizgi romanımız da postacı yayınevi'nden çıktı. usta çizgi romancımız kemal gökhan gürses'in çizdiği; '' ya ameliyatlı yerime gelseydi''. bu güzel haber artı kitap fuarına gidebilecekler için 8 Kasım Cuma imza günü de olacakmış...

Harun Ça

Akılçelen'in sürpriz mangası açıklandı hakkında hiç bilgim olmayan (animesini bile duymadım) bir shoujo serisi Rosario & Vampir. Seinen ya da en azından bir shounen seri beklerken beni hayal kırıklığına uğrattı. Güzel tarafı kadın okuyucu kitlesinin artacak olması.

ercoktay

Alıntı yapılan: Mic-Har - 06 Kasım, 2013, 13:23:52
Akılçelen'in sürpriz mangası açıklandı hakkında hiç bilgim olmayan (animesini bile duymadım) bir shoujo serisi Rosario & Vampir. Seinen ya da en azından bir shounen seri beklerken beni hayal kırıklığına uğrattı. Güzel tarafı kadın okuyucu kitlesinin artacak olması.

Ben fuarda o kadar sordum adamalarda işi bilen yoktu. Bana hitap etmeyecek bir tane daha manga.

dean

Güzel, alır okuruz.

V

Ergen kız mangası.. :) Oldu mu şimdi? O kadar kalburüstü seinen  manga beklerken.

Yok mu Blame yayınlayacak bir babayiğit.. :'(

"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Akıl çelen Vampire Knight, Rosario & Vampir gibi bayanlara da hitap eden mangaları ile aslında doğru yere yatırım yapıyor! Bayanları çizgiroman'a çekerlerse bayağı bir satış patlaması yaparlar.   :D
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Alıntı yapılan: darkwood - 06 Kasım, 2013, 22:10:42
Akıl çelen Vampire Knight, Rosario & Vampir gibi bayanlara da hitap eden mangaları ile aslında doğru yere yatırım yapıyor! Bayanları çizgiroman'a çekerlerse bayağı bir satış patlaması yaparlar.   :D

Bu arena da bize kalsın :) yeter her yerde kadınlar, bize özel bir şey bırakmadılar :)

Şaka bir yana sebeplerini tartışabiliriz ama kadınlar ve çizgiromanlar bir arada pek olmuyor. Hayal Kahvem gibi bir kaç istisnai durum var sadece.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Harun Ça

Sürpriz oldu, Suat Gönülay'dan bir Vakur Barut albümü bekliyordum.

V

Güzel sürpriz..Ama Vakur Barut'u istemeye devam tabi ki! :)
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

süper haber! suat gönülay'ın bütün işlerini yayımlasınlar.

darkwood

Bir hafta  önceki fuarda bu albümüde görseydik güzel olurdu.
Darkwood Sakinleri..

alan ford

valla şahane. Bi de Emrah Ablak Saklı Düşman'ı devam ettirse artık. Kahramanım Bayram benim :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ercoktay

Twitter hesabı da alındığına göre artık burada da yazılabilir. Kutlukhan Perker'in çizdiği Todd the ugliest kid on earth Ocak ayı içerisinde Sırtlan kitap tarafından yayınlanacak. Yayınevinin kurucusu Eskiden Gon'daki arkadaşlardan Emre. Aynı zamanda 10 ciltten itibaren marmara çizginin yayınladığı sşyah beyaz SSOC bu yayın evinden çıkacak gibi. Emre'ye başarılar diliyorum. Umarım satışları hep iyi olur.

V

Lal'in yarım bıraktığı renkli Conan serisi için de Emre bir umut olabilir mi? ::)
"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: ercoktay - 05 Aralık, 2013, 21:42:32
Twitter hesabı da alındığına göre artık burada da yazılabilir. Kutlukhan Perker'in çizdiği Todd the ugliest kid on earth Ocak ayı içerisinde Sırtlan kitap tarafından yayınlanacak. Yayınevinin kurucusu Eskiden Gon'daki arkadaşlardan Emre. Aynı zamanda 10 ciltten itibaren marmara çizginin yayınladığı sşyah beyaz SSOC bu yayın evinden çıkacak gibi. Emre'ye başarılar diliyorum. Umarım satışları hep iyi olur.

Kahire' den sonra yeni bir M. K. Perker okuyacağım için çok sevindim. Ve yeni bir yayınevinin de aramıza katılması güzel bir haber. Bu yayınevi SSOC 10' dan başlayacak ise Marmara kalan iki cildi ne zaman basar acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...