Heavy Metal Magazine (ABD)

Başlatan nacho_grande, 28 Mart, 2011, 20:55:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nacho_grande

Forumda Türk versiyonu ile ilgili haberler mevcut, ama bence ABD versiyonu ayrı başlığı hak ediyor diye düşünüyorum. Bir çok Avrupalı çizerin ABD içerisinde popüler olmasına (Metal Hurlant, Epic ve Pilote ile birlikte) öncülük eden bu yaklaşık 35 yaşındaki kilometre taşı dergi hakkındaki yorum ve fikirlerimizi burada paylaşalım.

Meraklısına fan sitesi:
http://www.heavymetalmagazinefanpage.com/

kalidor

Çok az heavy metal magazin okudum ama 1980'lerin başında yapılmış Heavy Metal ve 8-10 sene önce yapılan Heavy Metal 2000 animasyonlarını keyifle izledim. Özellikle birincisinin soundtracklari harika. Sanırım birinci film en azından ABD'de kült statüsünde. Çünkü birkaç gün önce South Park'ın bir bölümünde göndermeler vardı.

Crom! Ölüleri Say...

nacho_grande

Her iki film de elimde mevcut ve dediğiniz gibi ilki bir kült. :)

emre

bende d&r'a gittikçe göz atıyorum özgün ve değişik çizgi romanlar oluyor içinde. çok ağır bir ingilizceye de sahip değil bana göre. ingilizce çizgi roman okumak isteyen arkadaşlara da tavsiye edebilirim. fazla dolşama imkanım olmadığı için tek mağazada görüyorum ve genelde yıpranmış haldeler galiba çok kişi merak edip bakıyor ama almıyor. öyle olunca da sanki satılsın diye değil gelenler vakit geçirsin diye rafa koyulmuş hissi veriyor. 

nacho_grande

GON' dan ABD fiyatına satın alabilirsiniz. Tek dezavantajı, bir kaç ayda bir toplu halde geliyor.