The Astonishing X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 12 Nisan, 2011, 12:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bu gerçekten kabul edilebilir bir olay değil. Mutlaka altından birşey çıkacaktır diye umut ediyorum.

s.b

Astonıshıng x-Men 2. cildi az önce okudum. Bir şey anladım mı, zannetmiyorum. Tehlike odası nasıl bedenleşebilir kardeşim. Hadi bu oda kafayı yedi diyelim ama, bedenleşme işi çok uçuk oldu gibi. Artı, Prof.x ne yapıyor ulan orda. Tatilde mi bu adam yoksa tanrı rolüne mi soyunmuş. Adamlarını orada katlediyorlar o ise tek başına edebiyat yapıyor. Ben her şeyi biliyorum havasında... Beğenmedim bu durumu arkadaş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

s.b

Ben o bayanı göremiyorum. Nasıl, güzel mi bari?

hennessy

Umar abi başka bir sitede okuduğuma göre bir ara Magneto Cyclops'a diz çökerek onun liderliği kabul etmiş bu naısl iş abi bu adama yapılırmı bu okudunmu bunu abi? ayrıca hasan abi o hatun yanlışım yok ise storm
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Sami abi,
    Ülkemizde düzenli olarak comics yayınlanmadığı için yaşanan bir sorun bu sizin karşılaştığınız. Grant Morrison'ın yazdığı dönemde Prof. Xavier'in ikiz kardeşi olan Cassandra Nova dev bir sentineli yöneterek mutantların yaşadığı Genosha adlı bir adayı içindeki mutantlala yok eder. Xavier de adaya gidip Magneto ile birlikte kalanlara yardım için oraya gider
   Hasan,
   Murat'ın da dediği gibi o hatun Storm. Neden bu oluyor bilmiyorum, ama hiç te hoşuma gitmedi.
   Murat,
   Bahsettiğin macerayı okudum. Magneto tüm mutantları tek bir yerde San Fransisco körfezinde bir adada toplayıp (Utopya adında) koruduğu için, artık onu mutantların gerçek lideri olarak gördüğü için önünde eğiliyor

s.b

Rıza abi, sen de olmasan ne yaparım bilemiyorum. Ama kabahat bu yayınevlerinde. Doğrudürüst şu ucan kaçanları yayınlamadıkları için konuya böyle Fransız kalıyoruz işte. Sağol varol abim benim.

Berkdinho

Yalnız bu Cyclops ve Storm'un bulunduğu teaserı görünce aklıma X-Men Regenesis ile ilgili resmin de gerçek olabileceği geldi.Çünkü Emma Frost Wolverine'in ekipte görülünce bu sahtedir büyük ihtimal deniliyordu.Sanırım bu (Cyclops&Storm) teaser da Emma Frost'un neden Wolverine'in ekibine geçtiğini açıklıyor.Cyclops'un ekipte Storm da vardı.Bakınız teaser:

The Right Man When Things Go Wrong

Al Simmons_Spawn

Bu nedir yahu   :o  :o Ayrıca Storm gene mi saçını kestirdi ?

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 11 Ağustos, 2011, 21:32:35
Astonıshıng x-Men 2. cildi az önce okudum. Bir şey anladım mı, zannetmiyorum. Tehlike odası nasıl bedenleşebilir kardeşim. Hadi bu oda kafayı yedi diyelim ama, bedenleşme işi çok uçuk oldu gibi. Artı, Prof.x ne yapıyor ulan orda. Tatilde mi bu adam yoksa tanrı rolüne mi soyunmuş. Adamlarını orada katlediyorlar o ise tek başına edebiyat yapıyor. Ben her şeyi biliyorum havasında... Beğenmedim bu durumu arkadaş.

2 cildi az önce bitirdim. Sami abi ile aynı duyguları paylaşıyorum.

Bu arada bu Hellfire kim ?

rumar80

Yazılarımı bekle  ;)
   Hellfire yıllardır varlığını koruyan, zengin kişilerin üye olduğu bir klüptür. Ancak merkezinde yönetim kurulunda satranç taşları kodlarını alan ve dünyayı yönetmeyi planlayan mutantlar vardır.
  Devamı yazılarımda

ilke

Sayı 3 an itibariyle Gon'a giriş yaptı. Birazdan da Kadıköy'de.

s.b

Oh be! Yarın alırım artık Kadıköy'den.

Carnage

Hellfire Club sadece Marvel evreninde değil bizim dünyamızda da var olan bir klüptür. X-men'de bu klübe gönderme yapılıyor. Umar abi'nin de belirttiği gibi halka açık bir yer değil. Şöyle İngiliz soylusu falan olmadan önünden bile geçirmiyorlarmış.

http://en.wikipedia.org/wiki/Hellfire_Club

Alıntı YapIn the Marvel Comics comic book series The X-Men, the Hellfire Club is a criminal organization that has played a prominent role in various story lines since its introduction during the Dark Phoenix Saga.

pizagor

3. cildin içerdiği fasiküllerden en beğendiğim kapak :)

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...