The Astonishing X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 12 Nisan, 2011, 12:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sağlam bir kaynaktan aldığımız habere göre fuara dördüncü sayının ve örümcek adamın yeni sayısının yetişmesi planlanıyormuş. Eğer olursa dünyaya hangi X-men'in dönemeyeceğini öğrenebileceğiz demektir.
   Ayrıca bu olursa düzenli olarak yayınlanma konusunda da Marmara ve İlke'yi ayrıca takdir edebileceğiz

hennessy

O zaman ben hemen başlayayım: İlke örümcek ne zaman çıkıyor? Yürüyen ölüler c.tesi Kadıköy'de mi :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ilke

Bugün saat 14:00 itibariyle İstanbul içinde 4. sayı görülmüş :)

Sanırım rekor kırdık. 4 Ayda 4 X-Men çıkardım. Mutluyum gururluyum. Örümcek 3 baskıya gitti. Bayram nedeniyle salı-çarş girecek ve Fuarın ortasına yetişecek.

s.b

İlke bey müthişsiniz. Xmen ve özellikle Örümcek Adam okumak sizin sayenizde gerçekten çok güzel.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Huma

Bu düzenli basımlarla Marmara Çizgi favori yayıncım oldu :)

pizagor

Düzenli yayın çok rastlamadığımız bir durum olduğundan sevgili İlke'ye yürekten teşekkürlerimi sunuyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

4. cildi de tamamlamış olduk. Sağol İlke.
   Breakworld'ün ve bununla birlikte Joss Whedon'ın 25 sayılık macerası sona ermiş oldu. Biraz da üzülerek biten bir macera. İlke'nin de belirttiği gibi 5 ve 6. sayılar için kısa bir ara vereceğiz, ama biraz zaman geçsin sonu ile ilgili sorularınıza cevap vereceğim (Çünkü 5 ve 6 tamamen farklı maceralar)

hennessy

Sevgili kardeşim İlke, 4'ü bir arada ne zaman çıkıyor ? 100 numara benim değil mi :)

Conan 5 nerede, Yürüyen Ölüler 8 ne durumda, renkler dağıtıma girdi mi :)

Kendine iyi bak........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Aralık, 2011, 13:24:45
Sevgili kardeşim İlke, 4'ü bir arada ne zaman çıkıyor ? 100 numara benim değil mi :)

Conan 5 nerede, Yürüyen Ölüler 8 ne durumda, renkler dağıtıma girdi mi :)

Kendine iyi bak........

Evet İlke, gelişmeleri bekliyoruz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

İlk 4 sayıyı okudum.

Çizimleri çok beğendim ama senaryo da Whedon çok karıştırmış.

Ya da ben X-Men tarihini iyi bilmediğimden bana öyle geldi.

Önce konu Mutant tedavisi idi, sonra konu Tehlike Odasının canlanmasına geldi, sonra konu Hellfire oldu, sonra konu Breakworld'e geçti ve bir sürü soru işaretiyle 4. cilt bitti.

Biliyorum herşeyin cevabı zamanla verilecektir ama keşke 24 sayı da bir konuyu ağırlık verilse idi.

Şimdi 5. sayı da konu yine değişiyormuş.  :)

BAHADIR

İlk 3 sayıyı okudum 4. sayının yarısındayım...Sonuçta X-men diyecek bir laf yok ama bu yeni nesil comics konularını anlamakta bayağı zorlanıyorum...

Herhalde yaklaşık 22-23 fasikül okudum...Okuyan birisi ilk 4 cildin genel bir özetini verirse daha iyi pekiştiririm diye düşünüyorum...

Aynı sıkıntıyı Şemsiye akademisnde de yaşıyorum...Kim neydi, niye oldu, nasıl oldu, nasıl öldü, ne oluyor bişi anlamıyorum...Puff...

Örümcek Adam Yepyeni bir günde konuların biraz yavanlığından bahsediliyordu...İlk iki cilt de ben bu yavanlığı görmedim hatta oldukça hareketli ve eğlenceliydi ama   sanki 3. cilt biraz diğerlerine göre hafif kalmış gibi hisettim...Yine de X-men'e göre insan ne okuduğunu anlıyor...

hanac

Haklısın Ömer aynı şeyler benim başıma da geliyor.

Konuyu bir türlü anlayamıyorum, 2şer 3er kez okuyorum.

Bu kadar karışık olmasını sevmiyorum.

rumar80

X-men'de mesele hep karışıklıktır. Bu nedenle bir de üzerine aralıklı ve düzensiz yayınlanması gelince...

BAHADIR

Alıntı yapılan: hanac - 30 Aralık, 2011, 15:29:09
Haklısın Ömer aynı şeyler benim başıma da geliyor.

Konuyu bir türlü anlayamıyorum, 2şer 3er kez okuyorum.

Yaşlılık belirtileri Hasan...Ben cevabı biliyordum ama itiraf etmeye çekiniyordum...Hatta çizgiromanı okurken uykun bile geliyordur senin... Biliyom aynısı banada oluyor... ;D

hanac

Tamam Ömer yaşlandık ama bence konu yine de çok karışık  :)