The Astonishing X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 12 Nisan, 2011, 12:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Yürüyen ölüler 8 istiyorum Conan 5 istiyorum Örümcek adam 4 istiyorum onu istiyorum bunu istiyorum bu arada ilke Erdem bey den fazla kitap bastı..
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

tommikser

Conan sert kapak 4. cildi bekliyorum ve hala matbaada denilerek oyalandığımı düşünerek haksızlık yapıldığını düşünüyorum.İlke'den net bir cevap bekliyorum HALA matbaada mı acaba?

Tarkan Kurt

Biraz da ben isteyeyim.  ;D
Yürüyen ölüler 8, Conan 5, Conan Kimmerya 2, Örümcek adam 4 ve Borgia 3 istiyorum.  :)

hennessy

pearl jam

Alıntı yapılan: alan ford - 25 Şubat, 2012, 12:04:49
  Bende almak istiyorum bu cildi. İlk dört cidi de almıştım ama maksat destek olsun. Ama Marmara lütfen duy sesimi.

1- Bone istiyorum
   2- Berlin istiyorum
   3- Borgia istiyorum
   4- Conan haritası , posteri vs  falan istiyorum
   5 - İlk üç sıradakilere benzer bağımsız süpriz çizgi romanlar istiyorum

Aynen katılıyorum.

X men leri almamıştım almayı da düşünmüyordum ama bu cildi kesinlikle alacağım.

Nerelerden alabiliriz ve fiyatı nedir acaba?

gamlıbaykuş

Editoryal bölümleri kaç sayfa? Yüklenen resimlerden anladığım kadarı ile editoryal bölümleri var gibi...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pukay

Resimlere baktım da resmen bombastik bişey olmuş.

ilke

arkadaşlar

omnibus'un orijinalinde de olan 6 sayfalık bir x-men 101 bölümü var. 4 cilt boyunca yapılan bütün göndermeleri açıklıyor.

şömizli, hard cover bez cilt. 100 limitli. elle numaralandırıldı. (ama gerçekten 100 limitli, devamı yok. 100 numara hennessy'de)

iadeli çalışabileceğim kadar çok sayı olmadığı için idefix gibi sadece online sitelerde, istanbul'da da kadıköy, gon ve bizim dükkanda olacak.

kapak fiyatı 150 tl (kadıköy kaça verir bilemiyorum). evet 4 cildi tek tek alırsanız 111 tl oluyor. Ama koleksiyonerlere yönelik bir şeyler sunmaya çalıştık.

not: çöp olan omnibuslarım çok daha güzel olabilecekken ne yazık ki bunlarda önceden ciltlenmiş sayıları kesmek zorunda kaldık. gönlümde yatan kaliteden ödün vermiş oldum böylece. omnibus'u alacak herkesten şimdiden özür diliyorum.

Gambit

Ilke ellerinize saglik, Turkiye ye ilk omnibus u kazandiran oldugun icin de ayrica tebrik ederim

bugun alacagim Kadikoy den

hennessy

İlk izlenimim :

İlk dört bölüm bitti.Şunu söyleyeyim X-Men'e alışamayan bünyeme iyi geldi.Çizimler çok iyi sanki gerçek gibi.Hank ile Logan kavga ederken duvarı yıkıp öğrencilerin önüne düşünce bir birlerine selam vermeleri çok ince espiri idi.Arada ince espiriler var.İlke nin bana dediği gibi X-Men i sevmek için iyi bir başlangıç okumaya devam.

hennessy

Jean'in nasıl hayata döndüğünü ve neden ölmediğini de en kısa zamanda yazacağım. Burada kısaca bahsetmek istediğim olay ise wolverine X-men'e katıldıktan sonra ona en iyi davrananın, ona anlayış gösterenin Jean Grey olması, bu nedenle aralarında "özel" birşey olmasıdır. Bu nedenle wolverine DAİMA Jean Grey'i sever ama onun Cyclops'u sevmesi nedeni ile hep arka planda kalır.

X-Men e başlayınca Umar abi unutma unutturma diyorum bu konuyu merak ediyorum bir ara yazını bekliyorum stop.....:,)

rumar80

Alıntı yapılan: hennessy - 26 Şubat, 2012, 22:52:33

X-Men e başlayınca Umar abi unutma unutturma diyorum bu konuyu merak ediyorum bir ara yazını bekliyorum stop.....:,)

Bir avengers gibi yazamam, elimde veri de yok ama sen sor ben aklımda kalanlarla birşeyler eklerim. Ayrıca Jean Grey'in hayata dönüşü de bir Avengers sayısı ile başlar. O sayıya daha çok var.  ;)

hennessy

Öncelikle çizimler nefisti baskı nefisti çevirim akıcı idi.Ama sabah güneşe dediğim gibi X-Men i Umar abi den başkası çözemez :) o kadar konu varki çık işin işinden çıkabilirsen.Birgün Umar abi den yada İlke den X-Men dersi almak lazım :) sonu için okunur.............

rumar80

Çok okudum ama daha önce de yazdığım gibi şu anda elimde Avengers gibi bir X-men külliyatı yok. Belki bir gün, ama bu arada sorulara cevap vermeye çalışırım.

pizagor

Cassaday, Astonishing X-Men'in 50. sayısının kapağını çiziyor. Görüldüğü üzere serinin ilk sayının kapağına çok benzeyen bu kapak tasarlamış...

51. sayıda da şu an için saklı tutulan 2 karkterin düğünü oluyormuş. Tahminler gay kahraman Northstar ve erkek arkadaşı Kyle yönünde...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...