Game of Thrones !!! Spoiler içerir !!!

Başlatan nacho_grande, 29 Nisan, 2011, 00:32:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

They drew first blood...

kalidor

Çok yüzlü tanrının mabedinde merhumları görüp bir de bazı sufleler aldık. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Crom! Ölüleri Say...

hk

Ben hiçbir şey anlamadım! :)

dean

6. sezon fragmanı geldi. 5. sezonu henüz bitirmemiş olanlar kesinlikle izlemesin.

https://www.youtube.com/watch?v=CuH3tJPiP-U

doktor1881

Alıntı yapılan: dean - 09 Mart, 2016, 10:44:22
6. sezon fragmanı geldi. 5. sezonu henüz bitirmemiş olanlar kesinlikle izlemesin.

https://www.youtube.com/watch?v=CuH3tJPiP-U
Seyrettim amabu yüzden  5.sezonu tam bitirmediğimi anladım ??? 6.sezondan önce bir dönüp tamamlamak lazım

doktor1881

Dizi hakkında haber sitelerinden bir yazı;
Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan "Game Of Thrones"un 6. sezonunun bir fragmanı daha yayınlandı. Dizinin dün yayınlanan uzun fragmanını 15 saatte 6 milyondan kişi izledi
6 MİLYON KİŞİ İZLEDİ
George R. R. Martin'in epik fantezi serisi "Buz ve Ateşin Şarkısı"ndan uyarlanan "Game of Thrones"un 2 dakikaya yakın süren fragmanı yayınlandı. Fragmanı, 15 saatte 6 milyonun kişi tarafından izlenerek rekor kırdı
İLK BÖLÜM 24 NİSAN'DA
Yeni fragmanda fonda İrlandalı şarkıcı James Vincent McMorrow'dan "Wicked Game" şarkısı çalıyor. 5. sezonun sonunda öldürülen "Jon Snow" karakterinin bu sezonda geri dönüp dönmeyeceği hakkında bir ipucu verilmeyen fragmanda, "Daenerys Targaryen" (Khalessi) karakterinin esirler arasında yürüdüğü görüntüler de "Ejderhaların Annesi'nin" akıbeti konusunda izleyicide merak uyandırıyor. Serinin 6. sezonunun ilk bölümünün 24 Nisan'da yayınlanması bekleniyor.

kalidor

Wicked Game'in orjinalini Chris Isaak abimiz söylemiyor muydu? Hani şu Helena Christensen'li video klip. Hanac daha iyi bilir  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=XXmlJQN5Pm8
Crom! Ölüleri Say...

dean

nikopol

kalidor

CNBCE'nin kapanıp TLC' nin açilmasiyla dizilerin birçoğu da bu kanala geçmişti. Game of Thrones'un akibeti ise yeni belli oldu. 6. Sezon Digitürk'te yayınlanacak. Fakat bir dizi kanalinda değil, "Dilediğin Yerde" ve "Dilediğin Zaman"  uygulamaları ile internetten veya bunu destekleyen Tv'lerden izlenebilecek. Tabii bunun için de Digiturk abonesi olmak gerekiyor.

Sonra korsan neden yaygınlaşiyor demesinler...
Crom! Ölüleri Say...

Chuck

Dizi 7. Sezon onayını almış.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

doktor1881

6. Sezonun ilk bölümü internet sitelerine düştü. Bu arada ben 5. sezonun ilk 3 bölümünü izledikten sonra diziden kopmuşum.Forumda dizinin sayfasını inceledikten sonra farkettim (O kadar çok dizi seyredince bazen mükemmel diziler kaynıyor) Ben 5. sezonu bitirdikten sonra izleyebileceğim
Diğer arkadaşlara iyi seyirler :o

doktor1881

Bölüm:5/4 Dizide o kadar çok karekter mevcut ki hepsinden ayrı bir dizi bile çıkabilir.Bunları harmanlayıp harika bir dizi ortaya çıkarıyorlar
Jaime Lannister en güvendiği adamıyla Dorne'de
Jon Snow Kara kalede Stannis Baraethon ile birlikte.Ancak ikisinin beklentileri farklı
Bölüme sonlara doru ortaya çıkan Harpys'in oğulları damga vuruyor

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:5/5 Bölüm sonlarına doğru tempo birden artıyor.Bu bölüm sonu Mormont-Tyrion başından geçenlerle alakalı
Stannis Kara kaleden ayrılırken Jon Snow kimsenin onaylamadığı bir hamle yapıyor
Khalessi cephesi daha karışık

doktor1881

Bölüm:5/6 Cersei arkasına kendi kurduğu din ordusunu alınca tutulamaz oluyor
Tyrion en kıymetli organını zor kurtarıyor
Diziyi arka arkaya seyredince insan daha çok mest oluyor
Martin usta gerçekten bir destan yaratmış
Bu dizinin en çok zulum çeken ailesi Stark'lar