18 Haziran 2011 - Büyük Toplantı

Başlatan Saint2, 20 Mayıs, 2011, 22:58:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mcyz

Abi ben çay içilecek bir yer düşündüğüm için şaşırdım yoksa bilmez miyim pasajı :)

rumar80

Beyoğlu civarında uygun bir cafe de olabilir tabii.
   Araştırılabilir

Saint2

Her türlü mazeretten arınarak, başka işlerimizi erteleyerek toplaşacağımız toplantı.

rumar80

Üç hafta kaldı dostlar. Edirne, İzmir ve çevre illerden otobüsler kalkacak mı?
   Yer konusunu ne yapıyoruz?

s.b

Bildiğiniz gibi ben Cumartesi günleri çalışıyorum.  Birkaç aydır iş yerinde de dükkanın tadilat çalışmaları yapılıyor. Yeni bir görünüm kazandırılmak için dükkan toz duman içinde. Bu sebeple Pazar günleri bile ustaların başında beklemek zorunda kalabiliyorum. Bu sebepten dolayı işten eve yorgun argın geliyorum. Böyle olunca da forumu biraz boşlamış bulunmaktayım. İnanın çr okumaya bile vakit bulamıyorum. Ama iş yerinden izin alabilirsem geleceğim arkadaşlar. Çok uzun süredir sizlerle görüşemedim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Abi senin gelmen pastanın üstünde çikolata sosu olur. Gel vallahi

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Mayıs, 2011, 15:51:55
   Üç hafta kaldı dostlar. Edirne, İzmir ve çevre illerden otobüsler kalkacak mı?
   Yer konusunu ne yapıyoruz?

aslında çiçek pasajında felan yapsak çok güzel olur kalabalık olursakda süper olur :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

s.b

En iyi yer Kadıköy pasajı. Heryer buram buram çizgiroman.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

kalidor

Bence çiçek pasajı çok uygun bir yer değil. Çizgiromanı çay ve kahve içerken okumak ve tartışmak keyifli :)  Alkollü bir mekanda "gündüz vakti" forum toplantısının çok keyifli olacağını düşünmüyorum. Taksim'de bir pasajdan girince eski kitapçıların ve çaycıların olduğu açık bir alan vardı. Orada taburelerde oturmaktan rahatsız olmaksak veya birkaç yer değiştirirsek bir deneyebiliriz.
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Ben her yere uyarım, ama Kadıköy'e geldiğimde erken ayrılmak zorunda kalıyorum. Bu da biline.  ;)

Saint2

Ben de her yere varım...
Aklıma şimdi bir fikir geldi. Buluşmayı biraz erken yapalım. Demlenmek isteyenler daha sonra ayrılır.

hennessy

bende her yere uyarım fark etmez maksat sizlerle olayım sadece değişiklik olsun diye bir fikir söylemiştim yoksa her zamanki toplandığımız yerde de olur yeterki sizler gelin
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

guantanamo

arkadaşlar gelmeyi çok isterdim fakat sabah nöbetten çıkıp
istanbula gelmek akşamda tekrar nöbete yetişmek zor oluyor
ogün toplanan tüm arkadaşlara iyi eglenceler
:'(

rumar80

İki hafta kaldı. Planlar, programlar düzenlendi mi?