18 Haziran 2011 - Büyük Toplantı

Başlatan Saint2, 20 Mayıs, 2011, 22:58:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

devrimk

Avrupa yakasında buluşmak isterseniz Pegasus Hobi mağazasını öneririm.
Çizgi roman olarak çok geniş yelpazesi olmamasına rağmen rahatça oturup sohbet edilebilir mekandır.

darkwood

Arkadaşlar benim fikrim bu büyük toplantıya, yayıncılar, sahaflar v.s. den katılacağını düşünürek, çizgiroman alışverişi içinde uygun merkez mekanımız olan, Kadıköyde olması bence daha yararlı olacaktır.
Bundan sonraki toplantımızı ise Avrupa yakasında yaparız.  :)
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Bu konuda sana katılıyorum Mesut. Hasan ile de daha önce görüştük. Avrupa yakasında uygun bir yer bulup bir sonraki toplantıyı orada yaparız. Bu nedenle bence de Kadıköy

hanac

Evet toplantı yeri Kadıköy.

Katılacak yeni isimler bekliyoruz.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Haziran, 2011, 13:28:12
Arkadaşlar benim fikrim bu büyük toplantıya, yayıncılar, sahaflar v.s. den katılacağını düşünürek, çizgiroman alışverişi içinde uygun merkez mekanımız olan, Kadıköyde olması bence daha yararlı olacaktır.
Bundan sonraki toplantımızı ise Avrupa yakasında yaparız.  :)

Bu mantıktan yola çıkarsak bütün toplantılara yayıncı, sahaf vs. katılacağı düşünülerek Anadolu'dan Avrupa'ya geçemeyiz gibi geliyor  ;D Şaka bir yana bu taraftan (Avrupa yakası) katılım az oluyorsa bence Kadıköy'de yapılmasında bir sakınca yok.

rumar80

Sevgili Abbas, Taksim civarında kafemsi bir yer bulabilirsek bir sonrakini orada yaparız. Benim için de Kadıköy'e gelmek zor oluyor, hem de erken kalkmak zorunda kalıyorum.
   Ayrıca GON ve gerekli şeylere de böylece uğranılabilir

Saint2

1 haftamız kaldı. Bir an önce yer işini kesinleştirelim.

rumar80

Yer kesin: Kadıköy
   Asıl soru: Başka katılacak yok mu?

İlhan Yılmaz

kalidor

Büyük ihtimal ben de gelirim. Geçen Rex'in aşağısında Flaneur isimli bir çizgiromanevi gördüm. Ne yalan söyleyeyim yeni gördüm burayı, ben askerdeyken açılmıştır belki. Oradaki (sahibi veya ortağı) Corto Maltese sever abiye de toplantıdan bahsettim. Gelebileceğini söyledi. Onlarda birkaç comics yayınlamayı düşünüyorlarmış hatta. Yalnız Altınmadalyoncular bize pek ilgi göstermiyor dedi ::) Dükkanda çok güzel figürler de var. Özellikle Flash Gordon figürlerine bayıldım. Bunlar her yerde de bulunmaz. Toplantıdan sonraki ziyaretlerimizde Kaan Comics'ten sonra Flaneur'a da uğrayabiliriz.
Crom! Ölüleri Say...

Saint2

Ben de nöbetimi birine satabilirsem geleceğim.

rumar80

Alıntı yapılan: Saint2 - 10 Haziran, 2011, 14:29:46
Ben de nöbetimi birine satabilirsem geleceğim.

Nöbet satılmak için vardır  ;D

darkwood

Cumartesi gününe denk gelen, benim afacanın sünnet mevlidi nedeniyle, toplantıya gelmem zora girdi.  :(
Bir ara kaçabilirsem, kısa sürede olsa gelmek isterim.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Cumartesi bizim hanım nöbetçi. Ben de kızımı alıp kısa bir süre için gelecğim gibi.

mcyz

Ben de İstanbul'da staj ayarlayamadığım için büyük toplantıya katılamıyorum maalesef :(