Fankitap - İzmit

Başlatan İlhan Yılmaz, 11 Haziran, 2011, 19:51:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlhan Yılmaz

Arkadaşlar,
Kocaeli merkezde yayınevimiz(Prestij Kitap) bünyesinde faaliyet gösterecek olan "fankitap" isimli satış mağazamız faaliyete başlamıştır. Eski ve yeni tüm çizgiromanları temin edebileceğiniz mağazamızın adresi şöyle;
Fankitap
Ömerağa Mah. Hürriyet Cd.(Yürüyüş yolu üzeri) Şafak Pasajı No:125/12 (Domino's Pizza yanı) İzmit KOCAELİ
tel:0262 324 25 05
E-posta: fankitap@gmail.com
Web: http://fankitap.com (yapım aşamasında)

Not: Fotoğraflar en kısa sürede yüklenecek.

HacıGeraltEmmi

Hayırlı olsun, bol kazanç dilerim. Yolumuz o taraflara düşerse uğrayacağımız bir yer var diyebiliriz.

darkwood

Sevgili İlhan, yeni satış mağazanız hayırlı olsun. Buna en çok sevinecek olanlar ise hiç şüphesiz İzmit ve civarında oturan çizgiroman sever dostlarımızdır, onlar içinde hayırlı olsun.  :)
Darkwood Sakinleri..

s.b

İzmit'teki çr okurları çok şanslıymış doğrusu. İnşaallah bir gün oraya da geliriz. Hayırlı olsun İlhan abi.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Hayal Kahvem

Katamba Karambitaa!
Ben şimdi okudum bu yazıları... Du bakayım... Bulayım ben Fan Kitap'ı... Çok sevindim:)
Sonra Hipnoz'u da hiç görmedim ben biliyor musunuz? Heeey! Teşekkürler :D

hennessy

Sevgili İlhan hayırlı olsun, bol kazanç dilerim inşallah istediğiniz gibi olur herşey bu arada durango'nun çokça selamı var oda atını alıp gelecek ilk fırsatta sizin dükkana :) Artık izmit de çayımızı içeceğimiz bir mekanımız oldu.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları