Mart 2010 Yayınları Satış Rakamları

Başlatan pearl jam, 27 Haziran, 2011, 16:32:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Star wars gerçekçi gelmiyor ama bayılıyorum.Conan saçmalıyor ama seviyorum,Fantastik dörtlü olmaz diyorum ama hoşlanıyorum,Zagor yok artık diyorum o daldan o dala ama her ay dört gözle bekliyorum.Allah Allah ne diyecektim ( iğne batıracaktım) unuttum ;D

kalidor

Alıntı yapılan: pearljam - 01 Temmuz, 2011, 13:11:30
bu ay birinci giden red sonja yı okumama nedenimi açıklıyorum : gerçekçi gelmiyor. evet bu kadar basit gerçekçi gelmiyor  ;D iyi günler...

Bana da Sonja'nın göğüsleri pek gerçekçi gelmiyor, silikon olabilir ;D
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 27 Haziran, 2011, 22:19:00
Alıntı yapılan: s.b - 27 Haziran, 2011, 19:22:04
Fakat bikinili bir savaşçıyla karşılaştım. Bu görüntü Kızıl Savaşçıya hiç uymadığından devamını almadım. Bu ne ya, bundan savaşçı değil... Herneyse işte öyle.

Sami Abi, Sonja önceden de bikinili zırh giyiyordu ama siyah beyaz olunca pek farkedilmiyordu :D Gerçi ilk çıktığı zaman "the Song of Red Sonja" Bary Windsor Smith Sonja'yı şimdikine göre oldukça kapalı çizmişti. Sonja'nın bu minik zırhına Conan da birkaç yerde sataşıyordu. Yalnız savaşırken erkeklerin dikkatini çekmek için de bunu bir nevi silah olarak kullandığını da okumuştuk. Forumda yanılmıyorsam sevgili Pizagor çizgiromandaki kadın çizimleri ile ilgili güzel analiz yapmıştı.

Forumda değil de bloğumda konuyla ilgili bir yazı kaleme almıştım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pearl jam

Alıntı Yap
Alıntı yapılan: gunessemerci - 01 Temmuz, 2011, 13:49:56
Star wars gerçekçi gelmiyor ama bayılıyorum.Conan saçmalıyor seviyorum,Fantastik dörtlü olmaz diyorum ama hoşlanıyorum,Zagor yok artık diyorum o daldan o dala ama her ay dört gözle bekliyorum.Allah Allah ne diyecektim ( iğne batıracaktım) unuttum ;D

star wars ayrı bi dünya herşey olabilir..

conan, zagor erkek...

fantastik 4 lü sevmem zaten ama adı üstünde fantastikler . özel güçleri var..

ama red sonja bildiğin insan ( kadın ) dünyamızda yaşıyor, özel güçleri yok. daracık bikinisiyle medeniyetten uzak bir ortamda dolaşıyor, kocaman baltalar, kılıçlar taşıyor ve maşallah taş gibi kendisi. olmaz öyle yerler adamı  ;D

tommikser

Efsunlu abi o ondan ondan sen gene de al ama yok hanım görür fırça yerim diye almıyosanda söyle bahane arama ;D

pearl jam

Alıntı Yap
Alıntı yapılan: gunessemerci - 01 Temmuz, 2011, 16:44:26
Efsunlu abi o ondan ondan sen gene de al ama yok hanım görür fırça yerim diye almıyosanda söyle bahane arama ;D

Yok yav hanım arıza çıkarsa manara'larda çıkarırdı, bu bişey değil  ;D

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 47

1- Red Sonja - 1 ................................................ : 30 - ( % 63.8 ) - Marmara Çizgi

2- Tarkan - Altın Madalyon 1 ................................: 25 - ( % 53.2 )  - Turkuaz

3- Zagor - 96  ....................................................: 24 - ( % 51.1 )  - LAL

4- Zagor KM - 44 ................................................: 19 - ( % 40.4 )  - LAL

Büyülü Rüzgar - 90 ..........................................: 19 - ( % 40.4 )  - LAL

Mister No - 94 .................................................: 19 - ( % 40.4 )  - LAL

haysat

zaman içinde aldıklarım artmış 16 adet almışım..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı : 49

1- Red Sonja - 1 .................................................. : 30 - ( % 61.2 ) - Marmara Çizgi

2- Tarkan - Altın Madalyon 1 ................................: 27 - ( % 55.1 )  - Turkuaz

3- Zagor - 96  .......................................................: 26 - ( % 53.1 )  - LAL

4- Zagor KM - 44 ..................................................: 22 - ( % 44.9 )  - LAL

Büyülü Rüzgar - 90 ..........................................: 22 - ( % 44.9 )  - LAL