Kaptan Swing Türkçe Hikayeleri İster misiniz ?

Başlatan hennessy, 02 Temmuz, 2011, 15:24:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

a5555

Swing son sayının son macera yerli çizim ,essegesseden sonra çok berbat bir çizim,Haşim bey teşeşkkürler tamamladınız ama bence yerli çizimli olanları yayınlamayın swing i görünce korktum çok kötü çizimler,boşverin essegesse nin o güzelim çizimİden sonra zorlama bence değmez..
Teksas,Tommiksden sonra, Swing  de tam seri rlimizde artık.
Darısı Tom Braks ve Judasın başına...

hanac

a5555 son mesajını buraya aldım.

Yazdığın ile anket yapıyoruz zaten, istersen oyunu kullan.  :)

Şu anda % 50 % 50 gidiyor.

a5555

Tüm swingleri aldım, basılmasın dedim,o güzelim essegesse çizimlerin yanında hoş olmuyor,ne yalan söyliyeyim,essegesse ye hakaret yoksa her çizim değerlidir ama,resimler korkunç,bırakın o güzelliği ile kalsın,Teksasda olmuşdu ama ondaki fransız kapaklar harika idi ve essegessede bile öle güzel kapak resimleri yoktu.resimler fena değildi,ondan almıştım.

hennessy

ilginç bir anket olmuş isteyen ve istemeyen eşit :) başka oy vermek isteyen varmı?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

-.Piyasada son 4 cilt özelleri ihtiva ederki onlar bile beğenilmedi.

Tayfun bey special seri için bunu söylüyorsanız size katılamayacağım special seri orjinal swingleri aratmayacak kalitede konular işlenmiştir bence. Hele içlerinden Maskeli Şeytan adlı eser hakketten ilk on swing maceram arasına girebilir daha türk çizimlere bakmadım ne kadar kötü olsalar bile haşim bey den 30 unuda yayınlamasa arasından beş tane en beğendiğini bir kitap içine koyup yayınlarsa arşivimde görmek hoş olur 1 kitap olarak.

pizagor

Evet... Evet... Evet...

Hatta daha önce dile getirdiğim önerimi yineleyeyim : Sevdiğimiz kahramanların Türk çizerlerin elinden çıkma çakma karma bir serisi neden olmasın? Kabul ediyorum, çok fazla satmayacaktır ama meraklısına böyle bir seri hoş olur diye düşünüyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Sinan Başak

Haşim Bey zarar edeceğini düşünmüyorsa bende kesinlikle basılması taraftarıyım. Bu maceraların çoğu elimde olmakla beraber, düzgün bir edisyonla sahip olmayı isterim. Ayrıca bazı maceralarında kötü olmadığını belirtmek isterim.

hennessy

isteyen ve istemeyen eşit hala ben hoz a mail attım ve en sevdiğiniz beş türklerin yazdığı çizgi romanı bir kitapta toplayın diye mail attım sizde arşivinizde saklamak istiyorsanız bir kitap olarak mail atmayı unutmayın

barisvolkan

arkadaşlar katılırmısınız bilmiyorum ama ben de mesut korkmaz beye katılıyorum ...yani bu otuz tane serüvenin  kitap halinde yayınlanmasını isterim.nedeni ise bir emek verilerek çizimi gerçekleştirmeye çalışan arkadaşın emegine saygı...digeri ise kitaplıgımızda  nostaljik bir balans ayarı olacagı içindir...saygılarımla...

barisvolkan

Mister NO