Mister No Sohbet Odası

Başlatan HacıGeraltEmmi, 07 Temmuz, 2011, 14:12:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

Alıntı yapılan: ferzan - 08 Ocak, 2019, 22:48:40
    Ayrıca Maxi serisinin birkaç sayısını da içeriyor ki, ''Bir Zamanlar New York 'ta'' adlı dehşet macera

"İsimsiz Asker" hikayesi de-ki bence en iyi m. no hikayelerindendir-bu ciltler içinde

ZGeralt

Sizden aldığım tavsiyeler doğrultusunda önce Oğlak Yayınlarının ciltlerini aradım ancak piyasada pek bulunmadığını, bulunursa set halinde satıldığını ve pahalı olduğunu öğrendim. Hiç okumamış biri olarak açıkçası denemeden böyle bir işe girişmek istemedim.

LAL Yayınlarının KM 26 ve 27 sayılı ciltlerini aldım. Dün akşam itibariyle ikisini de bitirdim. Genel olarak beğendim diyebilirim, bir kaç cilt daha alacağım kesinlikle. Mister No gerçekten farklı bir karakter, açıkçası hikayelerde çok rahat okuttu kendini. Hoş bir komedi -macera dizisi izliyormuşum gibi oldu. Biraz daha okuduktan sonra görüşlerimi paylaşırım, şu an için ilk izlenimim olumlu :)

Saki

Okududuğum the best of Mister No

Sonuna kadar macera, romansa ve trajedi

Manaus polis şefi Horge Teikseiranın kızkardeşi Gloria Teikseira malesef hayatnı kaybediyor...

Saçları okadar güzel bu kız...

Saki

Vahşi doğanın koruyucuları, Fang krallığı, Noba'nın kehaneti... Mister No nun Afrika'nın Kongosunda geçen bu the best of macerasını okumanızı tavsiye ediyorum...

Noba nın kehanetine göre bir gün göklerden bir beyaz adam inecek ve Evondo kabilesinin şerefini geriye çevirecek...

Saki

imgelevent

Sevgili ÇizgiRoman vede Özellikle Mister No Dostları
İlk beş Mister No öyküsünün; Türkiyede'de basılan tüm kapaklarını, 1948 ilk italyan kapaklarını, konusunu, özelliklerini, kahramanlarını, lokasyonlarını ve konu ile ilgili linklerini bulacaksınız.
Elimden geldiğince her Pazar sıra ile yeni beş öykü yayınlıyacağım. Bu hafta;
1.öykü: Mister No
2.öykü: Amazonya
3.öykü: Son Kangaseyro
4.öykü: Guyanalı Adam
5.öykü: Nehir Korsanları
İyi okumalar dileğiyle, cizgiromantik.com ile kalın.

https://cizgiromantik.com/mister-no-klasik-maceralar/

Zeljko

Geçen hafta ubcmagazine'de Sclavi'nin Mister No'ları başlıklı bir yazı yayınlandı. Bence sadece Mister No'nun değil tüm fumetti tarihinin en iyi ilk 10'unda olan "Alien"ın da dahil olduğu bu güzel yazıya göz atmanızı tavsiye ederim. (güzel bir translate uzantısıyla tabi :) )

https://magazineubcfumetti.com/2024/04/17/il-mister-no-di-tiziano-sclavi/
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan