Martin Mystere Büyücüler Kenti Dev Albüm Sayı 9

Başlatan hennessy, 19 Temmuz, 2011, 21:06:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Kuzey Afrikalı Bedevilerle ateşin başında oturan bir yolcunun çok sayıda hikâye dinleme şansı olabilir...Binlerce yıl önce unutulmuş hikâyeler..."

-"...Eski tanrılarla ilgili olaylar anlatılır...ama ne Allah'tan ne de İbrani'lerin Yehova'sından söz edilir. Dünyamız daha gençken ve insanoğlu henüz tanıdığımız insan değilken burada hüküm sürmüş, yıldızlardan gelmiş tanrılar anlatılır..."

- "Bereketli mavi gezegenin kontrolü ve sırları için aralarında savaşan kötü tanrılar...ve bunlar, insanlar ne olduğnu anlayamadan, savaşlarla birbirlerini yok ederler.."

-"Şimdiyse, kendi dünyalarından uzakta ve bitkin, çölün sıcak kumlarının derinliklerine gömülü taştan kalelerinde yıldızların belirlediği tarihi bekliyorlar..."

-...Savaşın tekrar başlayacağı ve üstün gelenin ödülünün, Allah'ın ve Yehova'nın halklarının ruhları olacağı güne kadar, untulmuş ve rahattırlar..."

Arşivime ekledim okuyunca yorumlarımı yapacağım gene ilginç bir konuya benziyor...............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Martin amca gene bilinmeyenlerin peşinde kara adamların en güvenilirlerinden biri olan ve eskiden birbirlerinin hayatlarını kurtaran erickson ile gene gizemli bir maceranın peşine takılırlar.İşin ilginci süprüzü bozmayayım ama erickson un kara adamların şefinin martin için düşüncelerini söylemesi olmuştur.Belgelerdeki ilginç bilgiler ile yola çıkarak gelişen bir olaylar zinciri sizi bekliyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Ezoterik yapılar, Kara Adamlar, kayıp kentler, eski tanrılar, kuyrukluyıldızlar, şeytani yaratıklar, gizli geçitler, kâşifler, çöldeki atalar, sütunlar, filozoflar, mimarlar, ressamlar, simyacılar. Hepsi ve hatta daha fazlası bu macerada.
Bu macerayı okurken Kara Adamlar'ın kimsenin tanımadığı büyük şefi hakkında da bir şey öğreneceksiniz. Kara Adamlar'ın önemli kişilerinden olan Erickson yine Martin ile birlikte. Mısır'da geçen bu macerada dostlarımızı yalnız bırakmayalım.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN