Martin Mystere Dev Albüm Sayı: 10 Kötülük Meleği

Başlatan hennessy, 02 Ağustos, 2011, 23:22:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Arşivime kattım okuyunca sizlere anlatırım

Martin Mystere'den meçhul günlerin ve meçhul güçlülerin hikayesi

Herkese iyi günler! Nasıl oldu anlamadan bir de baktık ki Martin Mystere Dev albümleri 10. sayısına gelmişiz. Bunu kutlamak için, en azından bir defaya mahsus olarak, sizi kendim hakkında yaptığım gevezeliklerden kurtarıp, eski dostum Java'dan bahsetmeye karar verdim. Ne de olsa bu maceradaki aslan payı kendisine ait. Artık sizin de bildiğiniz gibi bu dev albümler, bize uzun süredir karşılaşmadığımız bazı kahramanlarla görüşme fırsatı veriyor ya da havada kalmış bazı maceraları açığa çıkarma imkanı tanıyor. (...)
(Kitabın İçinden)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Başta durgun başlayıp sona doğru heyecan verici bir hikayeye dönen bir martin amca hikayesi ile karşı karşıyayız. Martin amca hikayenin sonuna doğru ortaya çıkıyor ve işler kızışıyor Java nın manitası (Java yı tebrik ediyorum) doğa üstü güçleri olan bir güzellik abidesi. İnsanların beyinlerindeki düşüncelere hükmediyor yıllar sonra karşısına aynı güçte biri çıkıyor ve olaylar gelişiyor ilginçleşiyor hikayenin sonunda 1 numara ile tanışıyoruz bu bir numara kim süpriz olsun martin ile arasındaki konuşma ilginç ve önemli.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Martin Mystere'den meçhul güçlerin ve meçhul güçlülerin hikayesi.
Maria Ossowiecki. Bu kadın duyu ötesi algılama gücüne (ESP) sahip. Bu olağanüstü güçü sayesinde Java ile iletişim kurarak kendisinden çok daha güçlü ESP güçlerine sahip olan bir düşmana karşı dostlarımıza yardım edecek.
Kitabın son sayfalarında Martin ile hayatını kurtardığı adam arasında geçen konuşmaları bilhassa çok dikkatli okumanızı isterim. Günümüzün kan emici zalim yönetimlerinin iç yüzünü daha iyi anlamamıza ışık tutuyor. Martin belki de bu hayatı hiç kurtarmamış olmayı yeğlerdi, kim bilir.

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN