Martin Mystere Dev Albüm 11 - Kızıl Kral

Başlatan hennessy, 12 Ağustos, 2011, 20:04:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Martin Mystere'den gizemli adaların ve Dünya'dan Ay'a yolculukların hikâyesi.Herkese merhaba ve hoşgeldiniz. Bu, 2005 yılının Haziran ayında yayın frekansımızı değişip ayda iki kez Martin Mystere albümü çıkarmaya ve sayfalarımızı da artırarak tam maceralar yayımlamaya başlamamızdan bugüne kadar yayımlanmış ilk "Dev Albüm". Ancak, "modernize edilmiş" aylık serilerle uyumlu olması için yaptığımız, grafikle ilgili birkaç rötüş dışında, "Dev Albüm" için herhangi bir değişiklik söz konusu değil. Her zaman olduğu gibi, Dev Albüm, sizin de az sonra okumaya başlayacağınız, son derece ilgi çekici konulara değiniyor.Okuyunca yorumumu yaparım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

NIC

Bu macerayı daha okumadım,aylık serideki hangi sayılarla ilintili?

hennessy

Alıntı yapılan: NIC 39 - 12 Ağustos, 2011, 21:22:33
Bu macerayı daha okumadım,aylık serideki hangi sayılarla ilintili?

Bu akşam aldım gözler ve karanlığıa başladım şu an onu okuduktan sonra bu kitabı okuyacağım o zaman söylerim size

hennessy

Bu sayıda melekler ve şeytanlar uzayın tanrıları saray entrikaları ve kayıp uygarlıklar şövalyeler silahlar ve aşklar bir biri içine girmiş hikayelerden oluşan dev albüm sizleri bekliyor martin amca gene gizemlerin araısnda kızıl kral efsanesini arıyor İngiltere kralicesi Elizabeth 1 ile ilgili ilginç olaylar ve Shakespare nin kurulan bir örgüte kayıtlı olduğu gibi.Elizabeth döneminde yaşanan olaylarla ilgili güzel çizimleri olan bir hikaye sizleri bekliyor