İtki ile Aldığınız Çizgiromanlar

Başlatan gamlıbaykuş, 22 Ağustos, 2011, 21:46:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yalcinerol345

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 11 Ekim, 2011, 15:47:11
İtki'nin kralına kapıldım ve Teks okumaya başladım. (Daha önce sadece 1001 romanın Teks Almanağını okumuştum). Altın Seri'nin ilk 84 sayısını 7 kutu halinde satın aldım. Darısı Teks Yeni Seri'ye...
Şu anda sizin yerinize olmak isterdim.Altın seriye ilk başladığımda maceraları öylesine okuyordum.Sonra yavaş yavaş konu ve çizimler öylesine mükemmelleşiyor ki.Hele 70'li sayılardan sonra.Daha önce de yazmıştım.Ben şu anda her iki diziyi de almama rağmen ,aylık diziden çok Altın seri'yi heyecan ve merakla okuyorum..

hennessy

Tex süper seriye başlayın iyice Tex hastası olursunuz benim gibi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

drfuhrer

Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Bu forum sayesinde birçok yeni çizgiromandan haberim oldu.
Belki de hiç okuyamayacağım harika çizgi romanlardan haberdar oldum..amaaa..ama işin bir de maddi boyutu var tabii.

Şunu da, bunu da derken bayağı bi açılmışım son 2 aydır.. Maalesef anadoluda yaşamanın komplikasyonları bunlar.
Haberimiz olmadan yıllardır bir sürü kitap birikmiş.. ama-sağolun hepiniz-Altın Madalyon sayesinde çoğunu tanıdım ve tamamladım..

Altan bey, İlyas bey, Tayfun bey ve ankaradan devr-i alem sahaf-ayhan bey'e de ayrıca teşekkrü etmek istiyorum..ve tabii yayın evlerine de...

Sonuç olarak ''İTKİLEYİN BİZİ''sözü pahalı bir söz arkadaşlar.ben bunu anladım :)

hanac

Yardımcı olduysak ne mutlu bize.

Peki itki ile neler aldın, aşağıdaki başlığa yazarsan seviniriz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3660.0.html

drfuhrer

Belki garip gelecek ama çok popüler olup ta tanışmadığım bazı çizgi romanlar da var bu listede.
Ama hepsini ''itki'' etkisiyle aldım, bu bir gerçek..ve de sanırım 'itki'konusunda rekor bendedir.
Varsa geçecek bir babayiğit; buyursun :)

1) Martin Mystere külliyatı
2) Dampyr Tam takım
3) Tex Süper cilt tam takım
4) Tex Efsanevi maceralar tam takım
5) Büyülü Rüzgar tam takım
6) HOZ Teksas tam takım
7) Zagor'dan birkaç takım
8) Ken Parker takım
9) Asterix takım
10) Tay Jeriko takım- Tay Judas takım
11) The Amazing Spiderman, The New Avengers, X-Men
12) Vampirella Hard cover, Watchmen Hard Cover,
13) Conan'dan 5-6 takım
14) Okko ciltleri, Samuray ciltleri, Tetikçi ciltleri, Blacksad ciltleri
15) Romanzi a Fumetti Bonelli ciltleri
16) Julia takım
17) Durango ciltler
18) 1602: Özellikle bu şaheser cilt benim için çok önemlidir
19) Ironman - Extremis
20) HOZ Spiderman takım
21) Planet Hulk takım
22) Demirbaş yayınları Mandrake, Kızılmaske, Gordon
23) Creepy hard cover 2 cilt

Liste uzayıp gidiyor... Bunları 2 aya sığdırdım ama baya açılmışım bu arada...
Daha bir kaç takım var sırada ama biraz nefes almam gerekiyor..bu devasa arşivi ''İTKİ''ile aldım arkadaşlar.
Maddi olarak sarstı beni ama iyi mi yaptım, kötü mü siz karar verin :))

drfuhrer

Bu arada bana; çok uygun fiyatla ve yüksek kondüsyonda bir çok takımı temin eden 'darkwood' Mesut arkadaşımıza da teşekkür etmeden geçemeyeceğim...

drfuhrer

Sevgili hanac'ın açtığı linke yazdım 'itki' ile aldıklarımı.. çok kabarık ve maddi olarak külfetli bir liste..

Şimdi yazarken ben bile korktum aldıklarımdan...

HacıGeraltEmmi

Maşallah. İtki olmasa çok şey kaçıracakmışsınız demekki ;D

Gandalf

Sevgili Drfuhrer ,seni Gittigidiyordan da takip ediyorum dostum bence çok hızlı gidiyorsun. geçen yılki ben de başlayan sendrom aynen sende de kendini göstermiş doğrusu. Ben de 1 sene zarfında toplamda 35 takım dan oluşan ve 2250 nin üzerinde çizgi romanı arşivime kattım. Çok büyük maddi külfiyet getirdi doğrusu.Ne demek istediğimi en iyi anlıyanlardan birisi sen olmalısın dostum. Bunların içerisinde 350 lik zagor serisi ile  244 lük misterno serisi zaten belimi kırdı ama sonunda bu serilere sahip olmanın mutluluğu para ile ölçümez diye düşünüyorum. Şu an ben biraz yavaşladım ve elimdeki takımlardan  4  ünün eksiklerini gidermeye çalışıyorum. Sana Dost tavsiyem önüne gelen herşeyi alma , sonradan insan yanlış yaptığının farkına varıyor ve bazı sayıları elden tekrar çıkarmak gerçekten çok zor oluyor.

Saygılarımla
Serdar.

drfuhrer

Tşk ederim dostum önerilerin için. Hızım kesildi zaten; ister istemez :) gerçekten de baya bi hızlı gittim.
Para biriktirmiştim ve işyerinden istifa etmiştim: oturup TUS çalışmak için... Ama sermayeyi erittik :)
Tekrar işe başlamak zorunda kaldım ve tekrar para biriktirmeye başladım; yoksa TUS arada gümbürtüye gidecek.

Böylesi bir hobi (saplantı) bendeki; geleceğimden çalma pahasına giriştim bu ÇR işine..
Ama aynen dediğin gibi günde arşive 1-2 kez bakmam bütün yorgunluğumu ve can sıkıntımı alıyor...
Bu arada zagor 350'lik seri ne kadara mal oldu sevgili Serdar ?

rumar80

hanac

Vallahi, yayınevleri bize ufak bir teşekkür borçlu.

Onların yerine biz tanıtımlar yapıyoruz.

Açıkçası çoğunda en ufak bir çaba bile yok.

Yayınlar Kadıköye gelince çıktığını duyuyoruz.

DAMPYR

O zaman Reklam ücreti olarak kitaplarda bi indirimi hakkettik demeki...... :D

DAMPYR

Alıntı yapılan: drfuhrer - 21 Ekim, 2011, 17:52:45
Belki garip gelecek ama çok popüler olup ta tanışmadığım bazı çizgi romanlar da var bu listede.
Ama hepsini ''itki'' etkisiyle aldım, bu bir gerçek..ve de sanırım 'itki'konusunda rekor bendedir.
Varsa geçecek bir babayiğit; buyursun :)

1) Martin Mystere külliyatı
2) Dampyr Tam takım
3) Tex Süper cilt tam takım
4) Tex Efsanevi maceralar tam takım
5) Büyülü Rüzgar tam takım
6) HOZ Teksas tam takım
7) Zagor'dan birkaç takım
8) Ken Parker takım
9) Asterix takım
10) Tay Jeriko takım- Tay Judas takım
11) The Amazing Spiderman, The New Avengers, X-Men
12) Vampirella Hard cover, Watchmen Hard Cover,
13) Conan'dan 5-6 takım
14) Okko ciltleri, Samuray ciltleri, Tetikçi ciltleri, Blacksad ciltleri
15) Romanzi a Fumetti Bonelli ciltleri
16) Julia takım
17) Durango ciltler
18) 1602: Özellikle bu şaheser cilt benim için çok önemlidir
19) Ironman - Extremis
20) HOZ Spiderman takım
21) Planet Hulk takım
22) Demirbaş yayınları Mandrake, Kızılmaske, Gordon
23) Creepy hard cover 2 cilt

Liste uzayıp gidiyor... Bunları 2 aya sığdırdım ama baya açılmışım bu arada...
Daha bir kaç takım var sırada ama biraz nefes almam gerekiyor..bu devasa arşivi ''İTKİ''ile aldım arkadaşlar.
Maddi olarak sarstı beni ama iyi mi yaptım, kötü mü siz karar verin :))

Arkadaşım sana daha öncede söylediğim gibi hepsinin tam takımını alman gerekmez.bütün seri güzel değil aralardan seçme alırsan daha iyi olur.hem böylece maddi olarakta çökmezsin.benden söylemesi....... ;)

drfuhrer

artık çok geç dostum :)ama aldığım takımların çoğundan memnunum.memnun olmadıklarımı elden çıkardım zaten..bu aralar dampyr üzerinde karar verme aşamasındayım:kalsın mı-gitsin mi :)