Mister No'nun Unutamadığınız Maceraları Hangileri?

Başlatan Mister NO, 23 Ağustos, 2011, 12:04:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Dostlar arşivinde olanlar için soruyorum. Mister No daki Lal'in bir dönem uyguladığı zırva sigara sansürü hangi KM cildinde başladı?

Tarkan Kurt

tommikser

Ben o zaman sorayım bu zıra sansür hangi sayıda son buldu,?

Mister NO

Eveeeet  ;D

Mister No'nun KM'lerde ki sigara yasağı hangi sayıda sona erdi?Ben bakamadım henüz son sayılara bu soruya cevap verebilecek arkadaşlar cevaplarınızı bekliyoruz. :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: Berkdinho - 23 Ağustos, 2011, 15:00:33
   Henüz KM-14'teyim ama şu ana kadar okuduklarımdan bir derleme yapacak olursam Son Kangaseyro; bu macerada içim burkulur hep. :( Bir Zamanlar New York'ta, en sevdiğiniz 10 macera diye sıralama yapsam kesin ilk 3'ümde yer alır.Mister No Savaşa Gidiyor; yanlışım varsa düzeltin ilk kez Mister No'nun tam adını öğreniyoruz.Daha öncekilerde hep bana dilediğin gibi seslen gibilerinden konuşuyordu.George ve Jerry'nin düşmanlıklarına rağmen birlikte tehlikeler atlattıkça dost olmaya başlamaları ve George'un ölümüyle Mister No'nun baştan beri George'u itham ettiği şeyi yapması gerçekten de dramatiktir.Ormanın Sırrı ( Dev böceklerin olduğu macera ) Mister No'nun böcekleri altından vurup tank benzetmesi yapması beni çok eğlendirmiştir.Genç zoologun ölümüyse aynı oranda beni üzmüştür.Ama ileride daha okunacak çok macera var.KM-14'teki en iyi maceralar listesinden okumadığım birçok macera duruyor daha...

Dev böceklerin olduğu Ormanın sırrı adlı macerayı yıllar önce Tay Yayınlarında okumuştum.bugün o macera hala aklımdadır..... ;)