Şangay Şeytanı - Çizgi Düşler

Başlatan ferzan, 06 Eylül, 2011, 02:41:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Ocak, 2014, 07:52:39
....... Maskenin altından bence genelev patroniçesi çıkacak. Farklı yorumu olan?

Her ne kadar Ugo maskenin altında aktör arkadaşı olduğu izlenimine kapıldıysa da, Ugo nun son genelev ziyaretinden sonra bunun böyle olmadığını en azından biz biliyoruz. Bunun altından patroniçe de çıkarsa çok şaşırmam açıkçası.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Seri şahane maceralarla ilerliyor, bizler de büyük bir keyifle okuyoruz tabi.

Önceki ciltte türlü badireler atlatan kahramanımız ve yoldaşları yolculuklarını tamamlayarak şangay'a dönüyorlar. Fakat burası da onlara pek huzur vermeyecektir. Mavi fener örgütü hakkındaki detaylar yavaş yavaş günyüzüne çıkmaya başlarken, esrarengiz maskeli gizemini korumaya devam ediyor. İlk başlarda maskelinin patroniçe olabileceği izlenimi verilse de, ben sonrasında ters köşe bir sonuçla karşılaşacağımız düşüncesindeyim.

Çizimlerinde ayrı bir güzel olduğunu belirtmesem olmaz tabiki. Hala başlamayan varsa bir şans versin bence.

Önceki saylarda yanlış hatırlamıyorsam iç sayfalarda "ŞANGAY ŞEYTANI" diye çevriliyordu, bu ciltte "ŞANGAY DEVIL" olmuş, ya tam ingilizcesi yazılsa veya önceki sayılarda olduğu gibi türkçe kullanılsa (ki bence doğrusu budur) daha iyi olurdu ;D neyse kadı kızında da olurmuş böyle şeyler diyelim.

Arada Brendon'dan da bir sayı çıkarsa fena olmaz diye belirteyim ;)

tommikser

üçüncü sayıyı büyük bir keyif ve heyecanla bitirdim.Ugo ne kadar beladan kaçmaya çalışsa da bela gelip onu buluyor.Her attığı adımda kör talih gölge gibi onu izliyor.Fakat bu gölge gerçekten çok iyi.Son sayfa o kadar heyecanlı bitti ki Umarım çizgili düşler 4. sayıyı hemen yayımlar.Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim son zamanlar Bonelli ailesinin en güzel ve heyacanlı dizisi.Brendın yanına bile yaklaşamaz :D

V

Manfredi, bu seride Volto Noscosto'dan daha iyi bir iş çıkartmış kesinlikle.Sanırım Büyülü Rüzgar'ın sona ermesiyle

daha derli toplu bir seri hazırlama fırsatı bulmuş..
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Kesinlikle okunacak bir seri olmuş, yeni maceralarını merakla bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: tommikser - 18 Ocak, 2014, 21:18:47
Brendın yanına bile yaklaşamaz :D

Sayın tomlumikserli, Şangay Şeytanı gerçekten Brendon'dan iyi (sizin abarttğınız gibi olmasa da), lakin şunu unutmayalım kısa bir seri, dolayısıyla çabuk bitecek, ama Brendon yoluna uzuuunnn süre devam edecek. Siz o vakıt tommikse talim ederken ben Brendon'ın dehşetengiz ve esrarengiz sürükleyici harika maceralarını keyifle okuyacağım ;) :D ;D

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 18 Ocak, 2014, 23:25:56
Sayın tomlumikserli, Şangay Şeytanı gerçekten Brendon'dan iyi (sizin abarttğınız gibi olmasa da), lakin şunu unutmayalım kısa bir seri, dolayısıyla çabuk bitecek, ama Brendon yoluna uzuuunnn süre devam edecek. Siz o vakıt tommikse talim ederken ben Brendon'ın dehşetengiz ve esrarengiz sürükleyici harika maceralarını keyifle okuyacağım ;) :D ;D
Tam 12 den vurdun... 8) ;D :o

hanac

En sevdiğim serilerden biri olan ŞŞ nin, 4. sayısı çıktı.

DAMPYR

Çizimleride çok güzel olunca kendini daha bi keyifle okutuyor.... 8) :D :)

darkwood

Beğenerek izlediğim bir seri. 4.sayıyı çıkar çıkmaz 1 solukta okudum bile..  ;)
Darkwood Sakinleri..

s.b

Alıntı yapılan: darkwood - 22 Nisan, 2014, 00:27:18
Beğenerek izlediğim bir seri. 4.sayıyı çıkar çıkmaz 1 solukta okudum bile..  ;)

Hem satıcı hem de okuyucu olmanın ayrıcalığını yaşamak çok güzel. Herkesten önce okuyabiliyorsunuz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Alıntı yapılan: s.b - 22 Nisan, 2014, 09:20:38
Hem satıcı hem de okuyucu olmanın ayrıcalığını yaşamak çok güzel. Herkesten önce okuyabiliyorsunuz.

Aslında avantajımız Kadıköyde olmamız, bu şekilde taze taze kitapları satışa çıkar çıkmaz satın alabiliyoruz.  :D
Darkwood Sakinleri..

köstebek

Şangay Şeytanı'nda aylık periyoda dönüldü. Kalan 5 cilt peş peşe basılacak. Bilginize...:)

tommikser

Bakın bu çok iyi oldu.Aynı şeyi saguaro için de düşünseniz iyi olur.

köstebek

Alıntı yapılan: tommikser - 29 Nisan, 2014, 22:52:54
Bakın bu çok iyi oldu.Aynı şeyi saguaro için de düşünseniz iyi olur.

Saguaro adamlarda halen aylık devam ediyor. Onu kolay bitiremeyiz...