25 Eylül Edirne Toplantısı

Başlatan alan ford, 07 Eylül, 2011, 20:51:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

25 Eylül Pazar günü Edirne'li çizgi roman severler olarak buluşuyoruz arkadaşlar.  Gönül isterdi ki çizgi roman satan bir yerler olsun, biz de oralarda buluşalım. Heyhat bu şansımız yok şu anda . Şimdilik 4 kişiyiz. ( vega, guantanamo, Ahmet Çakay ve ben) " Berkdinho"' ya ulaşmaya çalışıyoruz. Süpriz katılımlara açığız. Biraz kasarsak İstanbul'a yetişiriz ama İzmir biraz zor gibi ;D

Buluşma yeri ve saati şimdilik belli değil. O zamana kadar herkese uygun bir yer ve saat belirleriz artık. Şehir dışından gelenlere ciğer boynumuzun borcudur ;).
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Abi İzmir zor olabilir ama İstanbul'u kasmadan bile geçersiniz ;D

FerdiFon

Hayırlısı Olsun , 25 Eylül'e Daha Çok Var İnşalllah Ozamana Kadar  Bir Kaç Edirne'li Arkadaş  Daha Çıkarda Toplantımız  Kalabalık Katılıma Ulaşır  ,Şehir Dışından  Gelecek Arkadaşımızda Olursa  Daha Bir Keyifli Olur Kanatındayım  ...

Berkdinho

Benim toplantıya katılımım gerçekleşebilir de gerçekleşmeyebilir de.Haftasonu tatil günümü ortadan ikiye bölen 4-5 saatlik dersanem var.Ama kesin konuşamam şu anda.Okul,dersane başlasın bir, kesin olarak katılıp katılamayacağımı bildiririm.
The Right Man When Things Go Wrong

ziqo

ben ipsaladayım ders kaydı için edirneye geleceğim umarım tarihler uyar. görüşmek dileğiyle

guantanamo

Eyilmek kısalmak uzamak yok arkadaşlar
Edirnede topu topu kaş kişiyiz
toplantıya daha 17gün var ögüne kadar zamanı ayarlıya biliriz
haydi trakyalı arkadaşlar çr severler olarak 25 eylülde buluşmaya
buarada zamanı olan başka illerde oturan arkadaşlar misafir ederiz
haydi 

guantanamo

arkadaşlar bu edirne toplantısı
bende hayal kırıklıgı yarattı
toplam sedece dört kişiden yanıt alabildik
ne yani koca trakyada toplam dört kişimiyiz
vallahi arkadaşlar sizi bilmem ama benim
toplanmak için şevkim kırıldı

hanac

Ayhan üzülme, 4 kişi iyidir.

En son istanbul toplantısı 5 kişi ile yapıldı.   

Forum üyesi legs de Edirne'li, onu da davet etsenize.

Toplantılara katılan ilk bayan üye ünvanını alır.   :)

tommikser

Herkes İzmir mi arkadaş? Ben anladım ki İzmir'li olmak ayrıcalıklı...  ;D

FerdiFon

Alıntı yapılan: guantanamo - 18 Eylül, 2011, 18:57:11
arkadaşlar bu edirne toplantısı
bende hayal kırıklıgı yarattı
toplam sedece dört kişiden yanıt alabildik
ne yani koca trakyada toplam dört kişimiyiz
vallahi arkadaşlar sizi bilmem ama benim
toplanmak için şevkim kırıldı

Ayhan Sen Üzülme Benim Yüreği Güzel Kardeşim , Bir Kaç Gün Önce Levent Abiye Haber Saldım Dükkana Uğrasın Diye , Vakit Bulup Uğrarsa  Ona Bu Aktivitemizden Bahsedeceğim İşlerinin Yoğunluğu Pek Yoksa Eminim Kabul Edecektir  O Vakit Toplantımız Mükemmel Olacaktır  Türk Zagor İle Bir Toplantıda Bulunmak Pek Çok Kimseye Nasip Olmaz  , Fakat İnşallah Levent Çakır Müsait Olur Daha Önce Bana Bahsetmişti  Rumeli Tv İçin Bir Program Hazırlıyormuş Şans-Talih-Kader-Kısmet-Bizede Çıkabilir :)

Vega

Millet kusura bakmayın başlığı yeni gördüm. Allah nasip kısmet ederse ben varım. Yer olarak herkesin kolaylıkla ulaşabileceği Antik Cafe yi ya da yerleşim yerlerine yakınsa Şöf der veya suni gölü önerebilirim. Ama yine de ne karar alınırsa alınsın bana her yer uyar.

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

Saint2

Eğer bir sorun yaşanmazsa 25 Eylül'de bir işim için Edirne'ye geleceğim...    ;D ;D ;D

İstanbul toplantısına gidememiştim...   :P

Edirne'de görüşürüz...  Saat ve yer bilgisi rica ediyorum.

guantanamo

Saint2 arkadaşın tel, no 0 534 588 13 13 ararsan
müsait olursan gelmek için görüşürüz

guantanamo

doga arkadaşım nerde buluşalım
nasıl olacak yavaş yavaş şekillendirelim
ben cep noyu yazdım sende verirsen
gelen arkadaşların ulaşması kolay olur
ahmet abiyede söyleyeyim
levent abimizi yani ZAGOR U devet edelim
haydi trakyada yaşayan arkadaşlar görüşmek üzere

FerdiFon

Toplantıya Gelenler Arasında  Kura Çekişi Yapılacak Ve Kura Sonucu Kazanan Kişiye Bir Reşat Altın Verilecek  ;D  ;D  ;D