25 Eylül Edirne Toplantısı

Başlatan alan ford, 07 Eylül, 2011, 20:51:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

guantanamo

Ahmet abi ne yaptın sen şimdi abi
çıttımisin

guantanamo

FerdiFon

Alıntı yapılan: guantanamo - 19 Eylül, 2011, 20:29:09
hazine falanmı buldun abi
Çaktırma Ayhan Kalabalık Çekmeye Çalışıyorum  ;)

alan ford

Eh yer ve saat işi bana kaldı madem.. guantanamo ile yaptığımız kısa konsültasyon sonucu

Yer : Meydan Kafe. Atatürk heykeli ve Ziraat Bankasının karşısı. Eski adıyla Erdoğan'ın yeri ;)

Saat : 15.00 - muhabbet ne kadar sürerse.

Çaylar: şirketten. ;)

Not: "Berkdinho" umarım dersaneyi ayarlayıp toplantıya gelebilirsin. Genç çizgi roman okurlarıyla tanışmak büyük keyif :)

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Vega

Ahmet abi Reşat altınını bırak ta çekilişle bir talihliye senin dükandan köfte ısmarla  :P

Kısmet olursa orada olacağım. Eğer Berk gelmek isterse dershane önünden alır, gene istediği yere bırakırım. Olm Berk bu da sana son kıyağım.

Görüşmek üzere...
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

Berkdinho

Sözleriniz için teşekkür ederim.Ama toplantı saatine malesef dersanem denk geliyor.Toplantı 4-5 saate uzarsa son 1 saate yetişmek için çabalayacağım.Ben de bu toplantıya katılmak istiyorum.Çizgi romanlar hakkında benden daha bilgili olan sizlerle sohbet etmek benim de çok hoşuma gidecektir.Şartlarımı sonuna kadar zorlayacağım.Olmazsa da şimdiden iyi sohbetler dilerim.
The Right Man When Things Go Wrong

FerdiFon

Alıntı yapılan: Berkdinho - 20 Eylül, 2011, 23:48:30
   Sözleriniz için teşekkür ederim.Ama toplantı saatine malesef dersanem denk geliyor.Toplantı 4-5 saate uzarsa son 1 saate yetişmek için çabalayacağım.Ben de bu toplantıya katılmak istiyorum.Çizgi romanlar hakkında benden daha bilgili olan sizlerle sohbet etmek benim de çok hoşuma gidecektir.Şartlarımı sonuna kadar zorlayacağım.Olmazsa da şimdiden iyi sohbetler dilerim.

Berkdinho Toplantının Kaç Saat Uzaması Gerek Onu Bildir Bize ,Belki  Senin İçin Mümkün Olduğu Kadar Fazla Oturmaya Çalışırız  ...

Berkdinho

Ahmet Abi benim dersane 18.20'de bitiyor ama o kadar oturamazsınız da sağlık olsun.Sonuçta herkesin kendi işleri, geçirecek zamanları var.Zaman kaybına neden olmak istemem.Ama düşünmeniz yeter.
The Right Man When Things Go Wrong

Vega

Berk o zaman dershanen kaçta başlıyor onu söyle. Belki erken toplanırız. Olmaz mı abiler?
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

FerdiFon

Az Önce Levent Çakır İle Telefonda  Görüştüm  İstanbul'da Olduğunu Ordanda Ankara'ya  Geçeceğini Söyledi  Bana , Eğer İstersek  Bu Toplantıyı  Levent  Abi  Edirne'ye Döndükten  Sonraya  Erteleyip  Birlikte  Güzel Bir  Vakit Geçirebileceğimizi  Aktardı ...
Arkadaşlar  Bu Toplantıya Katılacak Olan  Herkes Bu Konuda Fikrini Yazsında Ona Göre Hareket Edelim ,Levent Abi İlemi Levent Abisizmi  ...

Levent Çakır Ankara'da  Fantastik Sinema Festivali'ne  Katılacağını Söyledi , Festivalde  Ankara'nın Kızılırmak Sinemasında  Levent Çakır'ın  Zagor'da dahil Çevirdiği Bütün Fantastik Filmleri Gösterilecekmiş Ve Levent Çakır'a Birde Ödül Verilecekmiş...
Zagor Konulu İtalyadanda Bir  Davet Geldiğini   Fakat Hem İşlerin Çoğunluğundan Hemde Maddi Açıdan Sorun Olacağı İçin Şimdilik İtalya Konusunu  Ertelediğini Bildirdi  ...

alan ford

Bence bu toplantıyı yapalım, sonra Levent Çakır'lı bir toplantı daha tertib ederiz.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

FerdiFon

Alıntı yapılan: alan ford - 22 Eylül, 2011, 15:16:35
  Bence bu toplantıyı yapalım, sonra Levent Çakır'lı bir toplantı daha tertib ederiz.
Benim İçin Sorun Yok  Kardeş ,Nasıl Olsa Aynı Şehirde Yaşıyoruz İstediğimiz Zaman Biraraya Gelebiliriz ...

Vega

Hazır niyetine girmişken buluşup bir çay içelim derim ben. Açılışı yaptıktan sonra ne zaman istesek haydin gelin diyebiliriz.

Saint2

Yarınki hariç herhangi bir Edirne toplantısına katılabileceğimi zannetmiyorum.

Vega

Sanki toplantı havada kalmış bir izlenim oluştuğundan olayı netleştirelim. Alan Ford ile yaptığımız son görüşme sonucu yarınki toplantı ya yapılacak, ya da yapılacak şeklinde karar alındı :) Herkesi saat 15:00 da Meydan Cafe ye bekliyoruz.

Herhangi bir nedenle ulaşım sıkıntısı yaşayan, ya da il dışından gelip nerden nereye geleceğini bilmeyen varsa özel mesaj atsın, her türlü yardımcı olalım.

Görüşmek üzere.