25 Eylül Edirne Toplantısı

Başlatan alan ford, 07 Eylül, 2011, 20:51:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Eh alnımızın akıyla ilk toplantıyı yaptık.  Ahmet abinin "reşat altını"'ndan bile büyük ikramiye sevgili  "saint 2" 'den çıktı.  Arabanın bagajından çıkan koca çizgi roman kolisinin yarısı Edirne'de kaldı. Keyifli muhabbeti de cabası.  vega , guantanamo, ahmet çakay , legs, saint 2 ve bendeniz alan ford'un katılımıyla İstanbul tayfasını geçtik. Fakat saint 2'ye feci borçlandık. Bu borcu nasıl öderiz bilmem.

Bu ilk toplantıyla şeytanın bacağını kırdık. Bundan sonra işler bir alo'ya bakar. En kısa sürede tekrar yapalım bu işi. Tadı damağımda kaldı. Daha konuşulacak çok şey var. Ahmet abi fotoğrafları bekliyoruz.

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hanac

Saint2 "Sinan Baba" toplantılarda 10 kaplan gücündedir.   ;D

İstanbulu temsilen toplantıya iştirak etmiştir, ama bundan kendisinin bile haberi yoktur.   :)

Hayırlı olsun, İstanbul, İzmir derken Edirne toplantısıda yapıldı.

Ankara uyuma, duy sesimizi.

hennessy

Hayırlı olsun arkadaşlar, Sinan baba forever. Kendisi bizi temsilen orada bulunmuştur, Hasan abinin dediği gibi :)

Hayırlısı Türkiye toplantısı.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

FerdiFon

Sinan Bey Hepimizi Şaşkınlığa Uğrattı  ,Kamera Şakası Gibiydi  ;D Bir Kocaman Karton Kutu Dolusu Çizgi Roman  Masanın Üzerine Boşaltıldı  De Hayde Kim Ne Alırsa Alsın Bendensiniz Dedi Sinan Bey  :D
Onu Bu Cömertliğinden Dolayı Tebrik Ediyor Ve Çok Teşekkür Ediyorum ...
Benim Hediye Mahiyetinde Getirmiş Olduğum Herkese Birer  Tay Yayınlarından Zagor Ve Birerde 1973 Baskılı Tarkan'larım Masada Ezilip Büzüldüler   :D  :D  :D

Fotoğrafların Üzerlerine Nicklerimizi Yazmakla Uğraşıyorum  Birazdan Yükleyeceğim Eminim Hoşunuza Gidecek Fotoğraflar  ,Bilhassa Yağma+ Talan Görüntüleri  ;D  ;D  ;D

hennessy

tek kelime ile muhteşem olmuş toplantı hakketten tam bir çizgi roman toplantısı olmuş

kalidor

Altınmadalyon tarihinin talanı olmuş, içim gitti vallahi :D
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Çok güzel fotoğraflar.

Keşke Berk ve Levent Çakır da katılabilseydi.

Legs arkadaşımızda toplantılara katılan ilk bayan üye olarak tarihe geçti.  :)

hennessy

sevgili kalidor altınmadolyon tarihine geçmiş bu toplantı :)

Gandalf

Sabırsızlıkla resimleri bekliyoruz Ahmet bey.
İyiakşamlar.

altay1944

Mükemmel bir görüntü.Orada olmak vardı .Tüm arkadaşlara selamlar.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

FerdiFon

Alıntı yapılan: hanac - 25 Eylül, 2011, 20:51:15
Çok güzel fotoğraflar.

Keşke Berk ve Levent Çakır da katılabilseydi.

Legs arkadaşımızda toplantılara katılan ilk bayan üye olarak tarihe geçti.  :)

Evet Herikiside Var Olsaydılar Daha Bir Güzel Olurdu , İnşallah Allah Kısmet Ederde  Birgün İkisininde Olduğu Bir Toplantıda Yine Böyle Buluşuruz  Levent Ağabeyi Dinlemek Ayrı Bir Keyif ...
Gerçektende Tam Bir Talan Oldu  :D  :D  :D
Allah Razı Olsun Sinan Beyden Çok Cömertmiş Helal Olsun  ...

hennessy

Ayrıca Sinan babayı çizgi romanı sevdirme konusundaki çabalarından dolayı Çizgi Roman Fahri Elçisi yapalım derim :)

ferzan

Alın benden de o kadar... :)

Edirne'nin gizli potansiyel olduğu belliydi. İlklerin toplantısı olmuş resmen...

Fotolara daha fazla bakmayacağım, zira çok feci toplantım geldi, zor tutuyorum... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

FerdiFon

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Eylül, 2011, 20:55:35
Ayrıca Sinan babayı çizgi romanı sevdirme konusundaki çabalarından dolayı Çizgi Roman Fahri Elçisi yapalım derim :)

Çok Yaşa Sen Kardeşim Haklısın , Sağolsun Hem Edirne'de Kıyılan Bir Ahpabının Nikahına Geliyor

Hemde Aynı Zamanda Hiç Üşenmeyip  Nerdeyse  Görüntülerdeki Masalardan Birinin Ebatında Karton Koliye Bir Yığın Çizgi Roman Doldurup Biz Çizgi Roman Dostlarına Hediye Getiriyor ,

Böyle Bir Çizgi Roman Dostuna Hertürlü Ünvan  Yakışır  ...