25 Eylül Edirne Toplantısı

Başlatan alan ford, 07 Eylül, 2011, 20:51:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

FerdiFon

Alıntı yapılan: ferzan - 25 Eylül, 2011, 20:59:12
Alın benden de o kadar... :)

Edirne'nin gizli potansiyel olduğu belliydi. İlklerin toplantısı olmuş resmen...

Fotolara daha fazla bakmayacağım, zira çok feci toplantım geldi, zor tutuyorum... :)

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  Ferzan  Sen Beni Güldürdün Allah'ta Seni Herdaim Güldürsün İnşallah  Kardeşim  ...

hennessy

Sinan Babanın elinde Martin amca görmek güzel Martin her yerde :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese müteşekkirim. Benim açımdan çok çok keyifli bir gündü.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Vega

Ben de feci keyif aldım.

Öncelikle teknik bi durumdan ötürü vedalaşamadığım Sinan abiye buradan tekrar teşekkür etmek isterim.
Cömertliği gerçekten takdire şayan. Ayrıca paramparça olmuş koliyi taşımaya çalışan üç kişi ve çay bahçesinin ortasında dibi çıkan kolinin oluşturduğu çizgi roman tepesi görülmeye değerdi. Edirne Edirne olalı açık alanda bu kadar çizgi romanı bir arada görmemiştir. Bu arada bazı arkadaşlar her ne kadar toplantının daha kalabalık olmadığına üzülmüşse de ben sevindim. Bu şekilde daha fazla çizgi roman paylaşabildik  :P

Ve sanırım Ahmet abi ve Ayhan ın önderliğinde kısa bir süre sonra diğer illerden en önemli farkımız bu toplantıların bizim için sıradan bir hal alması olacak. Öyleki ayın bilmemkaçı Edirne toplantısı diye buralara mesaj bilem yazmayacağız.
Çünkü kararlaştırdık ve dedik ki : "Yahu bu kadarcık ilde bu kadar kişiyiz. İlla internet üstünden şu gün şurada toplanalım demenin ne mantığı var. Canı sıkılan açsın ötekine ben şurdayım kalk gel desin"

Sanırım artık sık sık sinema ve benzeri faaliyetlerde bir araya geleceğiz. Herkesle en kısa zamanda yeniden görüşebilmek dileğiyle.

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

FerdiFon

Alıntı yapılan: vega - 25 Eylül, 2011, 22:27:53
Ben de feci keyif aldım.

Öncelikle teknik bi durumdan ötürü vedalaşamadığım Sinan abiye buradan tekrar teşekkür etmek isterim.
Cömertliği gerçekten takdire şayan. Ayrıca paramparça olmuş koliyi taşımaya çalışan üç kişi ve çay bahçesinin ortasında dibi çıkan kolinin oluşturduğu çizgi roman tepesi görülmeye değerdi. Edirne Edirne olalı açık alanda bu kadar çizgi romanı bir arada görmemiştir. Bu arada bazı arkadaşlar her ne kadar toplantının daha kalabalık olmadığına üzülmüşse de ben sevindim. Bu şekilde daha fazla çizgi roman paylaşabildik  :P

Ve sanırım Ahmet abi ve Ayhan ın önderliğinde kısa bir süre sonra diğer illerden en önemli farkımız bu toplantıların bizim için sıradan bir hal alması olacak. Öyleki ayın bilmemkaçı Edirne toplantısı diye buralara mesaj bilem yazmayacağız.
Çünkü kararlaştırdık ve dedik ki : "Yahu bu kadarcık ilde bu kadar kişiyiz. İlla internet üstünden şu gün şurada toplanalım demenin ne mantığı var. Canı sıkılan açsın ötekine ben şurdayım kalk gel desin"

Sanırım artık sık sık sinema ve benzeri faaliyetlerde bir araya geleceğiz. Herkesle en kısa zamanda yeniden görüşebilmek dileğiyle.

Umut Bu Güzel Yorumun İçin Sana Teşekkür  Ederim Kardeşim  , Çok Güzel Yazdın Bundan Sonra İnşallah Böyle Haftalar Öncesine Gerek Kalmadan İstediğimiz An Çatkapı Misali Hep Biraradayız ...
Bu Arada Heavy Metal Dergisi Bayağı Güzelmiş   ;D  ;D  ;D    Anladın Sen Onu  :D

rumar80

Toplantıdan çok garaj satışına dönmüş toplantı.  ;D
   Hepinize selam olsun.

Saint2

Benim için de çok güzel bir toplantı oldu... Limonatalar için teşekkürler. Ahmet abi'ye de söz, köfte yemeğe geleceğim ama farketmişindir biraz Tombraks'ın bir arkadaşına benzerim.  ;D ;D ;D ;D  Sonra çok yedin, yandım Allah deme...   :D :D :D :D

Ve yanlış anlamazsanız bence verdiğim en değerli hediye "On küçük Zenci"... Hani hiç çizgi roman okumamış küçük kıza verdiğimiz...

Saint2

Edrine'deki tüm arkadaşların gözlerinden tekrardan öpüyorum. Çok iyi ağırladılar, teşekkür ederim. Yalnız Ahmet bey fotolarda bana fotoşap yapmamış, sadece o sitemim mevcut.  ;D ;D ;D

Kitap meselesi biraz spontan, biraz programlıydı. Ama keşke son sayıları İlyas'tan alıp gelseydim diye düşünmedim değil.
Bri dahaki sefere artık...   ;) ;) ;)

s.b

Bol foto olmasına memnun oldum. Herkesi görüntülemişler. Ortam çok güzel görünüyor.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Vega

Alıntı yapılan: Saint2 - 26 Eylül, 2011, 02:37:19
Ve yanlış anlamazsanız bence verdiğim en değerli hediye "On küçük Zenci"... Hani hiç çizgi roman okumamış küçük kıza verdiğimiz...

Sahi onu anlatmayı unuttuk.
Arkadaşlar biz masanın üstüne çizgi romanları yaymışken enteresan bir olay oldu. On yaşlarında bir kız annesi ile birlikte yanımıza geldi ve bakabilir miyiz diye sordu. Sanırım anne zamanında epey bir tommiks-teksas okumuş. Kızına da bahsetmeye başladı. Kızının hiç çizgi roman okumadığı anlaşılınca On Küçük Zenci anında kıza hediye edildi. Ancak bir dah sefere bu arkadaşa raslarsak kendisine benim tabirimle gerçek çizgi roman olarak bir Zagor veya Kaptan Swing vermeli ki bu zehir daha derinlere nüfuz edebilsin.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

legs

Nasıl yani bu güne kadar hiç bir toplantıya kadınlar katılmamış mı ?

Bu kadar kısa zamanda ünvan sahibi bile oldum bu sitede ne mutlu bana :)

Sinan beyle vedalaşamadık buradan kendisine tekrar teşekkür etmek istiyorum.

Benim açımdan da çok farklı ve güzel bir gündü arayı çok uzatmadan tekrarlayalım.

Tarkan Kurt

Harika bir toplantı olmuş, resimlerde muhteşem, Edirne ekibini tebrik ederim  :)

tommikser

Sanırım son zamanların en güzel toplantısı Edirne'de yapıldı. Sanırım Trakyalı olmanın etkisi var.

İzmir ve Edirne ekibinin performansını kutluyorum. Bir türlü güzel bir toplantı yapamayan İstanbul ekibine de artık sıra sizde diyorum.

İnşallah daha güzel toplantıları hep beraber yaparız.

Son olarak Legs arkadaşımı kutluyorum. Vildan ablanın gelememesi sonucunda ilk bayan olma ünvanını elinden kaptı. Resimlerde görüldüğü üzere çizgi romanları da kaptı ;D.Tebrikler...

legs

Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler  ;D

tommikser

Bu arada bir tek sizi kınıyorum. Katılımınız az. Biraz fazla yorumunuzu alsam çok şey mi isterim acaba ?

Mesala merak ettiğim bir bayan Tex okurken, Büyülü Rüzgar okurken ne düşünüyor ?

Siz ne düşünüyorsunuz acaba ?