25 Eylül Edirne Toplantısı

Başlatan alan ford, 07 Eylül, 2011, 20:51:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

legs

Kınamanın biraz ağır kaçtığını düşünüyorum ayrıca belirtmek isterim ki henüz tex okumadım ama Büyülü Rüzgarın okuduğum sayılarından (25 e kadar) çok zevk aldım.

Ben birazda sizlerin yorumlarını okuyarak ve tavsiyelerini takip ederek bu anlamda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Çok yazmamak takip etmemek demek değildir ayrıca değil mi ?

tommikser

Kınamak derken yanlış anlaşıldım. Kınamayı hımmmm neden yazmıyorsun diye değil de, amaaaaa hiç yazmıyorsunuz keşke yazsanız da okusak (bu arada süt dökmüş kedi bakışı ve ince bir sesi gözünüzün önüne getirin) diye düşünerek yazmıştım.

Uygun kelimeyi çok düşündüm bulamadım. Gene de kusuruma bakmadan en azından okuduklarınızın fikrini alsak fena mı olur di mi ?

HacıGeraltEmmi

Koli koli çizgi roman hediye edileceğini bilsem ben de gelirdim ;D

Şaka bir tarafa, çok güzel toplantı olmuş, tebrikler. "Çizgi roman dostluğu işte budur" dedirtiyor resimleriniz.

Böyle günleriniz bol olur inşallah.

FerdiFon

Alıntı yapılan: Saint2 - 26 Eylül, 2011, 02:42:27
Edrine'deki tüm arkadaşların gözlerinden tekrardan öpüyorum. Çok iyi ağırladılar, teşekkür ederim. Yalnız Ahmet bey fotolarda bana fotoşap yapmamış, sadece o sitemim mevcut.  ;D ;D ;D

Kitap meselesi biraz spontan, biraz programlıydı. Ama keşke son sayıları İlyas'tan alıp gelseydim diye düşünmedim değil.
Bri dahaki sefere artık...   ;) ;) ;)
Derhal Fotoshop Programı İndirip Çalışmalara Başlıyorum Sinan Hocam  ;D  ;D  ;D

FerdiFon

Alıntı yapılan: Saint2 - 26 Eylül, 2011, 02:37:19
Benim için de çok güzel bir toplantı oldu... Limonatalar için teşekkürler. Ahmet abi'ye de söz, köfte yemeğe geleceğim ama farketmişindir biraz Tombraks'ın bir arkadaşına benzerim.  ;D ;D ;D ;D  Sonra çok yedin, yandım Allah deme...   :D :D :D :D

Ve yanlış anlamazsanız bence verdiğim en değerli hediye "On küçük Zenci"... Hani hiç çizgi roman okumamış küçük kıza verdiğimiz...

:D  :D  :D Sinan Hocam Siz Gelin Yeter  Siz Gibi Bir Cömert  Dosta Can Kurban  Köftelerin Gücü Adına  :D  :D  :D

gamlıbaykuş

Muhteşem bir toplantı olmuş :) Ben ne yapayım arkadaş koskoca Van da bir başımayım kendi kendime toplantı yapıyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

FerdiFon

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 26 Eylül, 2011, 17:07:29
Muhteşem bir toplantı olmuş :) Ben ne yapayım arkadaş koskoca Van da bir başımayım kendi kendime toplantı yapıyorum...

Çok Bahtsızmışsın Sen Kardeşim , Sanırım Boşuna Gamlı Baykuş Nick'ini Almamışsın  ;D

guantanamo

kusuruma bakmayın degerli arkadaşlar teşekür etmek için biraz geç kaldım 
çizgi roman kurt u ahmet abime beni hiç bir zaman kırmayan ne zaman görüşmek istesem hemen gelen arkadaşım dogaya aynı mahallede olmamıza ragmen geç tanışdıgın genç arkadaşım umut a ve gösterdiyi cesaretten dolayı toplantımıza kadılan didem hanıma kendi adıma çoooook teşekürler
emin olunki arkadaşlar dogada iyi bilir çizgi roman doslarıyla hergün görüşsem sıkılmam inşallah en kısa zamanda tekrar bir araya geliriz
ben derimki ayda birdefa bir araya gelelim
nedersiniz arladaşlar

NOT  bu arada güneş arkadaşımdan yorum göremedim

guantanamo

bu arada ayrı bir sayfa açarak
sinan arkadaşımıza hepimiz adına teşekür ederim
sinan arkadaşım bizleri çok mutlu ettik teşekürler
inşallah bitaki geldiyinde ahmet abinin ogüzel köftelerinden
yada edirnemizin meşhur cigerinden yemek şartıyla

DAMPYR

Antalyadada bir kişi daha var. ama birtürlü onu bulamadığım için toplantı yapamıyoruz.buradan tekrar sesleniyorum.antalyadaki diğer üye kiiiiiiiiiiiiiiiiiiim...... ????;D ;D ;D

FerdiFon

Alıntı yapılan: JAVA 30.000 - 28 Eylül, 2011, 20:07:26

Antalyadada bir kişi daha var. ama birtürlü onu bulamadığım için toplantı yapamıyoruz.buradan tekrar sesleniyorum.antalyadaki diğer üye kiiiiiiiiiiiiiiiiiiim...... ;D ;D ;D

Kimse Çıksın Ortaya  , Ya Buraya Belirtsin Yada İtiraflar Konusuna   ;D  ;D  ;D

pizagor

Bu güzel fotograflara bakıyorum, güneş ışığı yüzlere vurmuş, etraf yeşillik, ferahlık, rahatlık ve bunların yarattığı keyifli ortam...

İşte İstanbul toplantılarımızın eksiği bu arkadaşlar...

Deyim yerindeyse tıkılıyoruz bir pasajın içine, klostrofobik bir ortamda çizgiroman hakkında laflıyoruz.

Edirne atmosferini yaratabilsek o toplantıların sonu gelmez...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Vega

Alıntı yapılan: pizagor - 30 Eylül, 2011, 10:26:08
Edirne atmosferini yaratabilsek o toplantıların sonu gelmez...

evet. sizlerin bu atmosferi yakalama ihtimalinize karşılık, biz içimizden birinin akına estikten sonra ki (hafta sonu olmak kaydı ile) 36 dakika içinde bir araya gelme rekoru kırarak cevap veririz ve bu da Altın Madalyon camiasında toplu intiharlara sebep olur. ;D

Ya da canınız çekerse buyrun Edirne ye gelin. Buraya varmadan önce edeceğiniz bir telefonla sizi en az iki kişi karşılayacaktır. Ciğer ve badem ezmesi müessesemizin ikramıdır.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

Saint2

Edirne'ye gidelim derim ben... Ama bayağı ciddi bir org. gerekir.  :-X :-X

Vega

Alıntı yapılan: Saint2 - 01 Kasım, 2011, 00:34:48
Edirne'ye gidelim derim ben... Ama bayağı ciddi bir org. gerekir.  :-X :-X

Abi aman aman ciddi bir organizasyona gerek yok. Resimli romandan 4 arkadaşım bir hafta sonu arabalarına atlayıp 2 saatte geldiler. Hava karlı olmasına rağmen gayet eğlenceli oldu. Tek detay eğer biraz erken gelmeye çalışırsanız, çizgi roman sohbetinin yanı sıra mini bir Edirne turu atabilir ve bu turu meşhur Edirne ciğeri ile süsleyebiliriz. Motive unsuru olması açsıından gidilecek mekan (burası benim favorimdir ama Ahmet abi mesleği icabı bu işin piridir farklı tavsiyesi varsa sözünü dinlemek mecburidir) burasıdır: http://www.cigerciniyaziusta.com.tr/
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...