Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

They drew first blood...

haysat

Büyük bir zevkle okuduğum tek manga.

Teşekkürler Marmara Çizgi..

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Utku Gürsoy

Sizce Yalnız Kurt'a başlayayım mı? Konu, çizimler nasıl? Cevaplarsanız sevinirim.

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 22 Temmuz, 2014, 23:07:41
Sizce Yalnız Kurt'a başlayayım mı? Konu, çizimler nasıl? Cevaplarsanız sevinirim.
Hocam forumda hakkinda 17-18 sayfa yazilan kac cizgi roman var :) bu basligi bi oku gaza gelirsin zaten, cizim örnekleri de var. Ugrasamam zamanim yok hemen cevap verin dersen de oku, hic bekleme, gelmis gecmis en epik cizgi roman serisi Yalniz Kurt.

dean

Alıntı yapılan: Utku Gürsoy - 22 Temmuz, 2014, 23:07:41

Kaçmaz cinsten.

tommikser

Nasıl hala okumadın mı hocam?Yani ben tanıdığım be okumayanlara zorla okutuyorum bakış açıları değişiyor ben okumam diyen bir iki kişiyi de dövdüm elime de sağlık :D Okumazsan seni de keyifle dövebilirim ;D ;D ;D

Mrtekin

Kesinlikle ama kesinlikle okumalısın. Kapakları bile sırf tribute olsun diye, frank miller çîzmiş. Daha ne diyim:-)
They drew first blood...

Utku Gürsoy

Beni gaza getirdiniz. En yakın zamanda set halinde alacağım. ;D

Ras Al Ghul

alan ford

Çocukken Conan ve Atlantis okurken aldığım keyfi şimdi Yalnız Kurt ve Bone'da alıyorum. ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

pearl jam

bana da küçükken izlediğim intikamcı samuray skinoski sama' yı hatırlatıyor :) 

Mrtekin

Arka planda o acili ve intikamini almak icin cehennem yolunu secmis bir babanin, o kucuk ogluna duydugu sevgi de islenir islenmesine de, o nasil biseydir...bir baba ve ogul arasindaki iliski bu kadar guzel anlatilamaz, bence.
They drew first blood...

darkwood

Fumettici arkadaşlara bile Mangayı sevdiren bu seriyi kesinlikle okuyun.
Darkwood Sakinleri..

OZAN BALIM

Harika bir seri, ben bitmesin diye fasikül fasikül okuyorum :)

haysat

Umarım yıl sonuna kadar 10'u tamamlarlar,hatta daha fazla olursa tadından yenmez.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !