Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

valla ben bıryerde bıraktım serıyı neden gösteremem ama okuması sarmadı
cocuklugumuzdakı kolsuz kahraman wang yu gıbı gelmeye başladı galıba
oldur oldur nereye kadar dedım kendımce

seastar1000

konu baslıgı farklı ama Marmara cızgı X111. hakkında hıcbır açıklama yapmadı yenı cıltler cıkacakmı acaba bılen varmı
ben cok begenmıstım hatta 1. cıldın her ıkı baskısınıda almıştım yoksa X111. de satamayanlar arasında mı

doktor1881

Görsel alan çizgi romanı çok etkiliyor Ben yalnız kurt daha çok satıyor diye düşünüyordum Genç okuyucular sayesinde Ama yanılmışım

abselemon

İlke'nin dediklerine göre gidersek durum bizim için içler acısı. Kült mertebesinde olan bir başyapıt bile bu durumdayken diğer eski yayınların yayınlanmasını beklemek saçmalık gibi görünüyor.

hennessy

Şu rakamlara bakıyorum da acınası halimize gülüyorum. Yazık hemde çok yazık 10 cildi elime aldım okumaya başladım bir bakmışım son sayfadayım. Bir insan balonsuz bu kadar mı iyi bir hikaye yaza bilir  Bir samuray ile oğlunun acımasız dünyada acımasız yaşam şartlarını anlatan bu kitabın bu hallerde olduğu yerde çizgi roman okumak bile şans diyorum yazık ülkeme...... Sonra gel yayıncıya onu bas bunu bas de demesi kolay kaç kişi alacak.....

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kedidiro

vakti zamanında sadece bir panelini görüp çizimine hayran olduğum bu seri için e-dergimizde de bir '' okuyamadığımız çizgi romanlara güzelleme'' yazısı yazmıştım bilen bilir. ardından bana göre marmara çizgi biz çizgi roman severleri çok mutlu edecek bir hamle yaparak bu seriyi yayınlamaya başladı ve hakkını teslim edelim şu ana kadar da gayet düzenli şekilde yayınladı, yayınlıyor. örneğin ; çok daha az sayısı kaldığı halde ken parker'ın tamamlandığını ahir ömrümüzde görür müyüz emin değilim ama inşallah kitaplığımızın raflarında yalnız kurt'un tüm serisini mutlulukla göreceğimize inanıyorum... hal böyleyken ilke beyin açıkladığı rakamlar forumdaki dostların çoğu gibi beni de şaşırttı ve üzdü... son dönemde çizgi roman muhabbetinin içine bir şekilde her girişimde yalnız kurt ve yavrusu'nu anmadan geçmiyorum. umarım bu rakamlar yayıncıyı küstürmez ve bu çizgi roman efsanesini  bir avuç çizgiromansever de kalmış olsak okumaya devam edebiliriz...

hennessy

Alıntı yapılan: kedidiro - 31 Ocak, 2015, 22:34:18
      vakti zamanında sadece bir panelini görüp çizimine hayran olduğum bu seri için e-dergimizde de bir '' okuyamadığımız çizgi romanlara güzelleme'' yazısı yazmıştım bilen bilir. ardından bana göre marmara çizgi biz çizgi roman severleri çok mutlu edecek bir hamle yaparak bu seriyi yayınlamaya başladı ve hakkını teslim edelim şu ana kadar da gayet düzenli şekilde yayınladı, yayınlıyor. örneğin ; çok daha az sayısı kaldığı halde ken parker'ın tamamlandığını ahir ömrümüzde görür müyüz emin değilim ama inşallah kitaplığımızın raflarında yalnız kurt'un tüm serisini mutlulukla göreceğimize inanıyorum... hal böyleyken ilke beyin açıkladığı rakamlar forumdaki dostların çoğu gibi beni de şaşırttı ve üzdü... son dönemde çizgi roman muhabbetinin içine bir şekilde her girişimde yalnız kurt ve yavrusu'nu anmadan geçmiyorum. umarım bu rakamlar yayıncıyı küstürmez ve bu çizgi roman efsanesini  bir avuç çizgiromansever de kalmış olsak okumaya devam edebiliriz...

kedidiro güzel yazmışsında bu çizgi roman yayınlayan bir yayın evinin karnını doyurmuyor maalesef acı gerçek.............

köstebek

Alıntı yapılan: Batman - 31 Ocak, 2015, 22:38:51
kedidiro güzel yazmışsında bu çizgi roman yayınlayan bir yayın evinin karnını doyurmuyor maalesef acı gerçek.............

Bruce Bey'ciğim, her çizgiromanı kendiniz gibi çoksatar bilmeyin. 750 gayet iyi rakamdır; siz gönlünüzü rahat tutun.

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 31 Ocak, 2015, 22:47:31
Bruce Bey'ciğim, her çizgiromanı kendiniz gibi çoksatar bilmeyin. 750 gayet iyi rakamdır; siz gönlünüzü rahat tutun.

Abi 80 milyon olacağız 750 satışa iyi diyeceğiz yapma güzel abim sen yapma. Var mı Tex satışlarını geçen bir çizgi roman bana onu söyle reis................

haysat

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 31 Ocak, 2015, 22:47:31

Abi 750 adet satması belki kurtarabilir,benim ( bizim ) kızdığımız
Kült olmuş bir serinin bu kadar az satması canımızı sıkıyor.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Alıntı yapılan: Batman - 31 Ocak, 2015, 23:05:54
Abi 80 milyon olacağız 750 satışa iyi diyeceğiz yapma güzel abim sen yapma. Var mı Tex satışlarını geçen bir çizgi roman bana onu söyle reis................

Aklın yolu bir...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Animvader

Açıkçası gözüken o ki şu forumdaki üyeler dışında pek fazla çizgiroman okuru yok ne yazik ki ülkemizde.Diğer satışlar hep dizisini, filmini, animesini izleyenlerin aaa kitabı varmış bir de onu okuyalım satışları   :(

antiochia

Ülke olarak yüzde kaçımız kitap okuyor, günlük gazete okuyor ki çizgi roman satsın..

NIC

Alıntı yapılan: antiochia - 01 Şubat, 2015, 00:05:52
Ülke olarak yüzde kaçımız kitap okuyor, günlük gazete okuyor ki çizgi roman satsın..

Kitap okumayı bıraktım ülke olarak düşünmüyoruz bile.(hiçte abartmıyorum)

pearl jam

Alıntı yapılan: NIC - 01 Şubat, 2015, 00:09:56
Kitap okumayı bıraktım ülke olarak düşünmüyoruz bile.(hiçte abartmıyorum)

Alıntı yapılan: Batman - 31 Ocak, 2015, 23:05:54

abi şu avatar kardeşliğini bitirin artık, karıştırıyorum sizi  ;D