Yalnız Kurt ve Yavrusu - Marmara Çizgi (28 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Ekim, 2011, 22:34:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Ben satışların zaman içinde bin de sabitleneceğini düşünüyorum.Çok çizgi roman var.Çoğu kişi geriden takip ediyor.Yeni keşfedenler oluyor.Güzel tarafı son sayının ilk anda 750 satması.Bu da  belli bir okuyucusu olduğunu ve çıkınca hemen aldığını gösteriyor.Rakamın sabitlenmesinden bu sonucu çıkarttım.

NIC

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 01 Şubat, 2015, 01:22:19

abi şu avatar kardeşliğini bitirin artık, karıştırıyorum sizi  ;D

Çok şaşırdım ben hiç karıştırmıyorum  ;D

pearl jam

hanac

Geriden gelen 400 kişiden biri benim.

Sanırım en son 7. sayıyı aldım.

Ama hepsini alacağıma söz veriyorum.

Diğer 399 arkadaşın çoğu da benim gibi düşünüyordur diye umuyorum.

Mrtekin

They drew first blood...

NIC

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Sen gerekli gereksiz kütüphaneni çizgi romanlarla doldur bazı çizgi romanları demirbaş yap almazsam olmaz de ama bunu alma esefle kınıyorum :D

s.b

Alıntı yapılan: tommikser - 01 Şubat, 2015, 15:46:05
Sen gerekli gereksiz kütüphaneni çizgi romanlarla doldur bazı çizgi romanları demirbaş yap almazsam olmaz de ama bunu alma esefle kınıyorum :D
İstemeyerekte olsa haklı olduğunu kabul ediyorum sayın mikser.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pardus88

ilk yedi sayıyı hemen çıkınca aldım sonra zam gelince almayı bıraktım. idefix kampanyası olunca 8.9.ve 10 sayıları da aldım.

ercoktay

Zamanında Gon'dan Love Wolf'un orijinallerini toplarken Emre ile çok konuşurduk. Bu kitap nasıl basılmaz Türkiye'de diye. Emre o zamanlar çok uğraşıyordu yayınlayabilmek için. Ayrı olarak Ankara ekibinden MersanO Japon elçiliğinin desteğini filan almaya çalışıyordu. Ama telifi ve Japonların iş yapma şekli nedeniyle çok zorlanılmıştı.

Benim direk en iyi çizgi romanlar listeme kafadan giren bir yayın. Daha önce yazmıştım hayatımda okuyup da beni en çok etkileyen çizgi romandır. Hani epik bir son denir ya. Bu kitabın sonunda o epik sonu bulacaksınız. Kesinlikle kaçırmayın ve okumaya devam edin.

Anlamadığım Teks bu kadar satarken bu çizgi roman nasıl ondan daha az satar. Teks okuyan birinin bu çizgi romanı sevmeme ihtimali çok düşük. Şans verin :)

antiochia

Alıntı yapılan: hanac - 01 Şubat, 2015, 13:32:37
Geriden gelen 400 kişiden biri benim.

Sanırım en son 7. sayıyı aldım.

Ama hepsini alacağıma söz veriyorum.

Diğer 399 arkadaşın çoğu da benim gibi düşünüyordur diye umuyorum.

İkincisi de benim :)

Mrtekin

They drew first blood...

ilke

Mrtekin

They drew first blood...